Bir Dilek Tuttum ve Sen gerçek Oldunn.. Mucizem benim!

bugün hep gebelikle ilgili şeyler okudum buse beni ağlattın allah sağlıklı büyütmeyi nasip etsimn

öyle güzel bir mucizeye tanık oldumki hikayenizde allaha binlerce ekz şükürler olsun hiç kimseyi evlat acısıyla sınamasın . şimdi birbirinize daha sıkı tutunun. sağlıkla güzel günlerde büyütün minik mucizenizi rabbim onuda bütün bebekleride korusun:nazar:

canım ne guzel baslık atmısın ..
hıkayenı zevkle okudum..
rabbım analı babalı mutlu mesut buyemıyı nasıp etsın..
talıhı bahtı guzel sansı bol olsun ıns..

Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin...trakya üni.. diyince içim cız etti... hastaneyi çok iyi biliyorum... 1 hafta sonra doğumum var ve daha önceki kötü tecrübelerim yüzünden orda yapmayı düşünmüyorum... Allah gene de muhtac etmesin oraya...

:KK43:canım benim okurken gözlerimdeki yaşa engel olamadım.Allah yardımcınız olmuş,oğlun senin için hayata tutunmuş ve senin en güzel hediyen olmuş.bi daha asla üzülmemeniz dileğiyle.o tatlı ufaklıkla sana güzel ömürler diliyorum:nazar:

rabbim sana ve oğluna sağlık versin canım...inan ağlayarak okudum halada ağlıyorummm...gerçekten MUCİZE...

ayyy, sabah sabah ağlaya ağlaya içim çıktı.
rabbim sana ve yavruna birdaha hiç kötü şeyler yaşatmasın. ömür boyu sağlıklı olun inşallah

X