Bir Kalp Beklerken bir kesede iki kalp var!!Kızlar yardım edin..

aa cok guzel bir sey, hayirli olsun ayrica lutfen internet bilgilerini okumayi birakin, sizinle ayni tarz hamilelik yasayan arkadslari dinleyin sadece, cogul gebelik kismindan.
bir tanidigimin ayni kesede tek yumurta ikizleri vardi herkes korkuttu kizi sonra o da kendine geldi Allahin dedigi olur dedi, cok rahat bir hamilelik geciriyor ama sonra ne ogrenelim iki kese iki plesenta cikti ortaya tek yumurta ikizi degiller cunku bir kiz bir erkek, farkli cinsiyet. sizde de degisebilir degismese de harika bir sey bence, hic korkmayin kimsenin de sizi korkutmasina izin vermeyin.
. hic bosunuza uzmeyin bebisleri de kendinizi de Allaha emanetsiniz. :nazar: :nazar: :nazar:
Sağol arkadaşım beni çok rahatlattın..
Tek kesedeler ama dediğin gibi belki ayrılaşırlar inşallah..

Herkese teşekkür ederim ALLAHA EMANET BEBİŞLERİM..

aa cok guzel bir sey, hayirli olsun ayrica lutfen internet bilgilerini okumayi birakin, sizinle ayni tarz hamilelik yasayan arkadslari dinleyin sadece, cogul gebelik kismindan.
bir tanidigimin ayni kesede tek yumurta ikizleri vardi herkes korkuttu kizi sonra o da kendine geldi Allahin dedigi olur dedi, cok rahat bir hamilelik geciriyor ama sonra ne ogrenelim iki kese iki plesenta cikti ortaya tek yumurta ikizi degiller cunku bir kiz bir erkek, farkli cinsiyet. sizde de degisebilir degismese de harika bir sey bence, hic korkmayin kimsenin de sizi korkutmasina izin vermeyin.
. hic bosunuza uzmeyin bebisleri de kendinizi de Allaha emanetsiniz. :nazar: :nazar: :nazar:

evet aslında haklısın ınternette her yazılan doğru çıkmıyor ama ınsan dayanamayıp hemen google dan araştırıyor bu neydi dıye :)) okumakta fayda var tabıkı ama hemen kendımıze uyarlamamız yanlış :CüvCüv:

ayyy maşallah ya çok güzel birşey yaa rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip eğlesin inşallah canım çok az rastlanan bir durum bu rabbim korusun meleklerimizi amin

maşallah maşallah :nazar: birascık fazla yorulacaksın ama ödülün 2 tane sağlıklı bebiş olacak:) herşey cok güzel olur inşallah, bizi de haberdar et gelişmelerden olmaz mı?

canım tebrik ederim ne güzel iki bebeğin olucak işte ol diyen allah kolaylığını da verir çok stres olma canım

Tatlımm çok güzel bişey bu sakın canını sıkma güzel düşün herşey güzel olsun. Allahımda korusun meleklerini ve sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş :nazar:

Benim kızkardeşiminde tek yumurta ikizleri var. Çok sağlıklı bir gebelik dönemi geçirdi. Şu an dört buçuk yaşındalar. Çok şirinler gerçekten. ınşallah siz de hayırlısıyla kucağınıza alırsınız.

peluse kız kardesının ıkızlerı bırbırıne benzıomu cınsıyetlerı falan aynımı oluyor?

Kızlar hepinize güzel destekleriniz için ayrı ayrı teşekkür ediyorum..Gelişmelerden haberdar edicem ..

inan yerinde olsam inanılmaz bir sevinç yaşardım,düşünsene büyürken birbirine çok bağlı yetişcek 2 kardeş,her anne baba bunu ister sanırım,her an birbirlerini koruyup kolluycaklar.olumlu düşün ve canını hiçbişey için sıkma,herşey olucağına varır,inşallah ikisini de zamanı geldiğin de sağlıkla kucağına alırsın.

Ben kendim tek yumurta ikiziyim.25 sene önce doğduk biz .kaydirigubbakcemile3 ıkiz olmayı sevmedim ben fazla.kaydirigubbakcemile3 Her gün 1000 kere " aa siz ikizmisiniz?" sorusundan bıktım . kaydirigubbakcemile3

hayırlı olsun tebrikler.benim arkadaşımda ilk haftalarda bebek tek gibi görünüyordu 9 haftalıkken bir gitti aynı kesede 2 tane bebek.ayrıca şu an 16 haftalık oldular ve gayet sağlıklılar.korkulacak bir durum deil.hamileliğinin tadını çıkar bence.keyfine bak canımm:)birde aynı kesede oldukları için cinsiyetleri %90 aynı oluyor.

zambakl ..tebrik ederim canım....zemuszemuszemuszemusRabbim sağlıkla tamamına erdirsin inşallah...Ayrıcalıklı bir durum....:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

Sağolun kızlar,bana nasıl destek oldunuz bilemezsiniz..
ınşallah herşey yolunda gidecek.
Gelişmeleri size yazacağım..

Valla çok güzel bir haber bu.Bende hep ikizlerim olsun isterdim nedense.Bir arada büyüsünler kardeş olsunlar birbirlerine diye düşünürdüm hep.Çok şanslısın bence.ılk yıllar zor olur belki ama sonrası çok güzel olacak eminim...

Valla çok güzel bir haber bu.Bende hep ikizlerim olsun isterdim nedense.Bir arada büyüsünler kardeş olsunlar birbirlerine diye düşünürdüm hep.Çok şanslısın bence.İlk yıllar zor olur belki ama sonrası çok güzel olacak eminim...

Ben de ilk duyduğumda üzülsemmi sevinsemmi şaşırmıştım..Benim ne ailemde nede çevremde ikiz yok sayılır hiç beklemiyordum..Ama sonra onların kalp atışlarını duydukça onlara alıştım ve ikisinden de vazgeçemeyeceğimi anladım...
Şimdi zaman hemencik geçsinde kavuşalım bekliyorum..Zor bir süreç olacak belki ama haklısın buna değer...

canım allah ikisini birden,saglıklı bı şekılde kucagına almayı nasıp etsın insallah..pekı eşinin tarafında varmıydı ikiz durumu?cok guzel duygular bunlar bende bu cuma gunu kalp atısı için gıdecegım insallah duyarız eşimde bende sabırsızız...

Ben kendim tek yumurta ikiziyim.25 sene önce doğduk biz .kaydirigubbakcemile3 İkiz olmayı sevmedim ben fazla.kaydirigubbakcemile3 Her gün 1000 kere " aa siz ikizmisiniz?" sorusundan bıktım . kaydirigubbakcemile3

hahahaaha sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey çok guldum:)))))

X