Bir şeyi çok istemek, o şeyi itmek midir gerçekten?

Bence bir süre kendinize zaman verin. Çünkü henüz yeni ayrilmissiniz. Birisi olsun diye yanlış kişiyi hayatınıza alabilirsiniz. Hayırlısını bekleyin. Ben de bir ilişkim olsun isterim. Ama bazı sebeplerden dolayı kalbim kırık. Bu süreçte birini bulmak yerine kendime yatırım yapıyorum. Youtube'dan kişisel gelişim videoları izleyin. Daha kotuyseniz psikolog destegi alabilirsiniz. Ayrıca disil enerji ve ruh eşi meditasyonlari yapmanızı da tavsiye ederim🌸
Dişil enerji için hangi sayfaları tavsiye edersiniz. Benim de kalbim kırık. Kendi kendime kötülük yapıyorum🤷‍♀️

Bende merak ediyorum bunu çok. Düşünemeyi bırakınca mı olur bazı şeyler?
Bence, özellikle benim hayatımda tam tersi oluyor.

Bir şeyi detaylı ve derinlemesine düşününce oluyor.

Bence kişiler istemeyi bilmiyor. Şöyle ki, " güvende hissedeyim, birisi olsun, onunla konuşayım" yeterli geliyor mu kulağa? Yani?? Kime benziyor bu kişi? Nasıl bir his olacak aranızda? Sevgi isteği neresinde?

Ya da aynı şekilde " evleneyim, çocuk sahibi olayım istiyorum" cümlesi o kadar yavan ki.

Erkekler damızlık mi? Çocuk sahibi olmayı kadinlar kendilerine ait bir şey ve bir hayal olarak gördükçe elbette olmaz.

Beraber Çocuk sahibi olmayı isteyebilecek kadar güzel bir ilişki, anlayışlı bir hayat ortağı, karşılıklı aşk istemeli önce insan.

Sağlam bir ilişki kurulursa, evlenilirse ve sonrasında da hala istenirse elbette olabilir.

Ancak bu başlangıç seviyesindeyken advance seviye dilek dileyip sonra neden olmuyor demek gibi bir şey
Gerçekten istenen şeyi doğru asamalandirabilse insanlar ve kendini de ona uygunlastirabilse aslında her şey oluyor.

Öncelikle yalan söyleyen polisten hemen uzaklaşın bence. Evlenmek için de acele etmeyin kesinlikle. Aslında çok isteyip istememekle pek alakalı olmadığını düşünüyorum ben. Her şeyin zamanı var. İsteseniz de, istemeseniz de zamanı geldiğinde bi şekilde kapılıp gidiyorsunuz. İşler inanılmaz sıra sıra ilerliyor yaşarken şaşırıyorsunuz. O yüzden kendinize odaklanın derim. Nasıl olsa olması gereken, olması gerektiği zamanda gerçekleşecek.
Ya sanki benim bir çaba içinde olmam gerekiyor gibi davranıyor cevremdekiler. Bu polisle zoraki görüştüm. Zamanla olur bir şeyler hissederim diye. Bir pasta için bana yalan söyledi. Engelledim inşallah karşıma cıkmaz. Çünkü istemiyorum dedikçe üsteledi 🤷‍♀️ bundan sonra kendime bakacağım kesinlikle

Çok doğru söylediniz. İyi dediğim insan ya Farklı beklentiye giriyor ya da trip atıyor cocukca. Ben olgun biriyim karşımda da öyle birini istiyorum. Ama maalesef bu devirdeki insanların çoğu dediğiniz gibi 🤷‍♀️
Hocam ülkemizde kadınlar kendini o kadar geliştirdi ki erkekler hep heri kaldı, şimdi okumuş kültürlü kadınlar kendine uygun adam bulamaz oldu, erkekler hep 10 sene geriden geliyorlar, çoğu anasının babasının eteğinden ayrılıp kendine ait bir bilinç düzeyine erişemiyor, düşünün adam 35 yaşına gelmiş bekar meslekli ve hala ailesi ile yasıyor, sizce böyle bir adam birey olabilir mi , yarın öbür gün karısını koruyabilir veya anlayabilir mi , eşimin memur arkadaşı 37 yaşında adam hala ana kuzusu ailesine bağımlı yaşıyor, ekonomik özgürlüğü var ama kartı başka ellerde geziyor, bu adam evlense ne evlenmese ne , bir de maaşlı okumuş kız istiyor beyefendiler, acaba o kültürlü kızlar sizde aradığını bulabilecek mi , bu toplumda erkek ve ailelerinde çok büyük sorunlar var , bu yüzden kızlarımız evlense bile mutsuzlar , yurt dışında 18 yaşından sonra herkes birey olma derdine düşerken bizimkiler bağımlı kişiliklerini devam ettirme derdindeler, yeni bir aile kurmak yerine elin kızını ailelerine dahil etme peşindeler, sakın ha sakın evlenmeyin olmadık birisi ile sırf evli olabilmek için...

Arkadaşım benim kadar umutsuz olamazsın:) Benim evliliğim bitti. Toplam 7 senelik bir ilişkiydi. 3 yıl evli kaldık. 28 yaşındayım. Bence sizin için umut var hayatınızda kalıcı birini istemek bile bi adım bence. Biz 1 senedir ayrıyız boşanma aşamasındayız yani henüz çok taze tabi ama bazen düşünüyorum da boşanma sonrası bile hayatıma birini almak onun bendeki yerine ihanet gibi geliyor. Düşüncesi bile rahatsız ediyor. Yasım bittikten sonra düşüncelerim esnekler belki bilmiyorum ama şuan için net olarak söyleyebilirim ki kapattım gönül işlerini. Birdaha öyle bi aşk yaşayabileceğimi düşünmüyorum. Şuan hayatınızdaki insan gereksiz biri bence fazlasıyla sinir bozucu egolu bi tip ben olsam görüşmeyi keserdim. Geç olsun güç olmasın yıpratmayın kendinizi doğru insan olsun, kalıcı olsun, ömürlük olsun hep böyle dua edin. Kadere inanırım. Benim eşim çocukluk arkadaşım aynı zamanda. Düşünün herşeyden habersiz beraber okula başladık, oyunlar oynadık, en güzel anıları paylaştık. Bende ki yeri çok çok ayrı belki o yüzden bu kadar travmatik oldu ayrılık süreci. Allah kimseye yaşatmasın böyle bişey. Sizin de nasibiniz bi yerlerde sizi bulmayı bekliyordur eminim . Hakkınızda hayırlısı olsun.

Merhaba arkadaşlar. 31 yaşındayım. Öğretmen bir kadınım. Bu aralar yalnızlıktan, mutsuzluktan ölecek gibi hissediyorum. Güzel bir isim var. Ailemden ayrı yasıyorum. Sağlığım yerinde. Fakat psikolojik olarak hiç iyi değilim.
8 yıllık ilişkim şubatta bitti. Yani terk edildim. Böyle olması iyi oldu. Çünkü ben bir şeyler için zorladım, ondan ayrılırsam günahına girerim, o beni bekledi kafasına girdim hep. Onun düzgün işi yoktu. Zaten karakter olarak bozuktu da. Beni de kendine benzetti işte. Sonra gitti evlendi o ayrı konu. Bir de söyle bir şey var. Ondan ayrılırsam kimseyi sevemem düşüncesi vardı kafamda hep.
Nitekim öyle de oluyor. Karşıma birileri çıkıyor. Beni beğenmeyen oldu, olabilir bu çok doğal bu. Ama bazen de direk cinsellik isteyen, ya da kız gibi trip atıp yalan söyleyen tipler çıktı karşıma. Ben olgun birini istedikçe. Bir de evet bu aralar sürekli hayatımda birisi olsun. Bana güven versin. Onunla gezeyim tozayım, derdimi anlatayım istiyorum. Evlenmeyi ve çocuk sahibi olmayı çok istiyorum. Hep geç kaldım korkusu da var içimde ayrıca. Bu saatten sonra olmaz gibi ve sanki bundan sonra hep böyle kişilerle karsılasacağım.
Geçen tanıdık bir polisle konuştuk . 2 haftadır mesajlaşıyorduk. 3 defa yüz yüze geldik. Kendinin doğum günüydü. Adam benden doğum günü sürprizi beklemiş ve ben sonraki gün küçük bir pastayla kutlamayı düşünüyordum. 3 gündür bunun kavgasını yapıyoruz. Fake bir fotoğraf paylaşıp doğum günümü kutladılar demiş gözüme sokmak için. Yalan söyledi açıkçası.
Böyle olunca iyice bunalıma girdim. Güzel de kızsın neden yok hayatında biri diyorlar mesela sanki elimdeymiş gibi. Bul birini okuldan yok mu, çevreden yok mu dediklerinde sanki ben beceriksizmisim gibi hissediyorum. Mesela bu doğum günü için yalan söyleyen adama şans ver diyorlar bana.
Sırf evlenmiş olmak için hayatımı zindana çevirmemi istiyor millet🤦‍♀️ gerçekten çok isteyince mi olmuyor. Akışa Bırakmak dha mı iyi. O enerjiden çıkınca ummadığın anda mı çıkıyor karşına 🤷‍♀️
Benim ailemle de problemlerim var. Yani çok yalnızım. O yüzden yanımda birini istiyorum. 🤦‍♀️🤷‍♀️
Merhaba yeşiliseven

Sen 3 günden beri bir erkekle sırf doğumgünü sürprizi yapmadın diye ikna etmek gayretiyle konuşuyorsan

Ne desek boş güzel arkadaşım

3 kez görüştüğün kişi seni bu saçma sebeple 3 gün nasıl manipüle edebilir ya da sen nasıl manipüle edebilirsin onu

Ya da sen fotosunun fake olduğu tespitine nasıl erişebilirsin

Kuzey ay düğümün yengeç. Tuzağın aile kurmak isteği. Ailenin son çocuğu prensesi rolünden çıkmalısın. Ailene anne baba bağımlılığına drama quennliğe son vermelisin. Verdiğinde huzur aşk mutluluk seni bulur. Mutlaka kariyerine odaklanmalısın.

Hesap yapan hesabı ödüyor Yeşil

Hesapsız bir gelecek diliyorum
🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈

Merhaba arkadaşlar. 31 yaşındayım. Öğretmen bir kadınım. Bu aralar yalnızlıktan, mutsuzluktan ölecek gibi hissediyorum. Güzel bir isim var. Ailemden ayrı yasıyorum. Sağlığım yerinde. Fakat psikolojik olarak hiç iyi değilim.
8 yıllık ilişkim şubatta bitti. Yani terk edildim. Böyle olması iyi oldu. Çünkü ben bir şeyler için zorladım, ondan ayrılırsam günahına girerim, o beni bekledi kafasına girdim hep. Onun düzgün işi yoktu. Zaten karakter olarak bozuktu da. Beni de kendine benzetti işte. Sonra gitti evlendi o ayrı konu. Bir de söyle bir şey var. Ondan ayrılırsam kimseyi sevemem düşüncesi vardı kafamda hep.
Nitekim öyle de oluyor. Karşıma birileri çıkıyor. Beni beğenmeyen oldu, olabilir bu çok doğal bu. Ama bazen de direk cinsellik isteyen, ya da kız gibi trip atıp yalan söyleyen tipler çıktı karşıma. Ben olgun birini istedikçe. Bir de evet bu aralar sürekli hayatımda birisi olsun. Bana güven versin. Onunla gezeyim tozayım, derdimi anlatayım istiyorum. Evlenmeyi ve çocuk sahibi olmayı çok istiyorum. Hep geç kaldım korkusu da var içimde ayrıca. Bu saatten sonra olmaz gibi ve sanki bundan sonra hep böyle kişilerle karsılasacağım.
Geçen tanıdık bir polisle konuştuk . 2 haftadır mesajlaşıyorduk. 3 defa yüz yüze geldik. Kendinin doğum günüydü. Adam benden doğum günü sürprizi beklemiş ve ben sonraki gün küçük bir pastayla kutlamayı düşünüyordum. 3 gündür bunun kavgasını yapıyoruz. Fake bir fotoğraf paylaşıp doğum günümü kutladılar demiş gözüme sokmak için. Yalan söyledi açıkçası.
Böyle olunca iyice bunalıma girdim. Güzel de kızsın neden yok hayatında biri diyorlar mesela sanki elimdeymiş gibi. Bul birini okuldan yok mu, çevreden yok mu dediklerinde sanki ben beceriksizmisim gibi hissediyorum. Mesela bu doğum günü için yalan söyleyen adama şans ver diyorlar bana.
Sırf evlenmiş olmak için hayatımı zindana çevirmemi istiyor millet🤦‍♀️ gerçekten çok isteyince mi olmuyor. Akışa Bırakmak dha mı iyi. O enerjiden çıkınca ummadığın anda mı çıkıyor karşına 🤷‍♀️
Benim ailemle de problemlerim var. Yani çok yalnızım. O yüzden yanımda birini istiyorum. 🤦‍♀️🤷‍♀️
Ne yaparsan yap doğum gününü kutlamadın diye tartıştığın adamdan uzak dur. İyi değil o

Merhaba yeşiliseven

Sen 3 günden beri bir erkekle sırf doğumgünü sürprizi yapmadın diye ikna etmek gayretiyle konuşuyorsan

3 kez görüştüğün kişi seni bu saçma sebeple 3 gün nasıl manipüle edebilir ya da sen nasıl manipüle edebilirsin onu

Kuzey ay düğümün yengeç. Tuzağın aile kurmak isteği. Ailenin son çocuğu prensesi rolünden çıkmalısın. Ailene anne baba bağımlılığına drama quennliğe son vermelisin. Verdiğinde huzur aşk mutluluk seni bulur. Mutlaka kariyerine odaklanmalısın.

🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈
Kendimi ona açıklamadım. Sadece amacı neydi onu dinledim. Anladım mi ego yapıyor. Benden bekliyor. Zaten her yerden engelli. Belki severim diye uğrastım olmadı. Ama beni ne güzel açıkladığınız öyle🙊 çok teşekkür ederim size

İnsan evlilik yapmaya nasıl geç kalır anlamıyorum.
Çamaşır bulaşık çocuk derken nereye bölüneceğini şaşırmaya geç kalsan nolur kalmasan nolur.
He bide anasının koca bebeği olan Türk erkeği var
Bu aklımla 20 yaşına geri dönsem keşke de hep kendime yatırım yapsam

İnsan evlilik yapmaya nasıl geç kalır anlamıyorum.
Çamaşır bulaşık çocuk derken nereye bölüneceğini şaşırmaya geç kalsan nolur kalmasan nolur.
He bide anasının koca bebeği olan Türk erkeği var
Bu aklımla 20 yaşına geri dönsem keşke de hep kendime yatırım yapsam
Konu evlilik değil anlamıyor musun? ilişki yaşama isteği.

Çok isteyince oluyor evrene pozitif ver derler ya o doğru.
Evleneceğiniz kişi karşınıza çıkınca anlayacaksınız.
Hep bir şeyler için geç olduğunu düşüneceğiz bende öyleyim 34 yaşındayım senelerdir çocuk düşünüyoruz olmuyor kaç kere ölümlerden döndüm gebeliklerim çok sıkıntılı oldu çocuklarımı kaybettim. Şimdi tedaviye tekrar başladım geç kaldım kafasındayım.
Demek ki hepimiz geç olduğunu düşünüyoruz.

Evlilik sevgili olmak gibi değil acele etmemek lazım

Yalan söylemek yerine blöf yapmış gibi düşündüm ben aslında bu foto olayını ama ne gerek var böyle şeylere tabii ki

hayır çok istemek demek itmek değildir
ama sürekli o istediğin şeyi düşünmek iten bir enerji meydana getirebilir
serbest bırakman lazım
oldu bilmeni ve imgeleme yapmanı tavsiye ederim
yani hayallerindeki eşle harika bir tatile çıktığını hayal ederek uykuya dalabilirsin mesela gece uyumadan önce
çok mutlu bir yuvan, harika bir kocan var gibi düşünerek o anları gözünde canlandırarak imgeleyebilirsin
düşünce gücünü kullan
ama sürekli de bunu düşünme
buna sürekli takılma
genelde hiç beklemediğin anlarda, hiç ummadığın anlarda karşına çıkıverir
benim son ilişkim gerçekten çok kötü bir ilişkiydi
aylar oldu ayrılalı ben hala yeni birini tanımaya çekiniyorum çünkü çok yaralandım
hala iyileşmedim
ama ilişkinin kalitesinden bağımsız olarak şunu söyleyeyim
uzun zaman sonra bana bi kalbim olduğunu hatırlatan tek insandı
ben neredeyse 1 sene boyunca sık sık flört değiştirdim, kimseye kalbim çarpmıyordu
en sonunda bir süre bıraktım
kimseyle tanışmayacağım çer çöple zaman kaybetmek istemiyorum
olursa olur olmazsa olmaz dedim başka şeylerle ilgilenir oldum
bir gün karşıma çıktı ve çok kısa sürede sevgili olduk
üzülmüş ve ayrılıp uzun zaman önce yoluma bakmış olsam da ilişkiyi yaşadığım dönemde sevdim
ayrıldıktan sonra zaman zaman mesaj da attı, barışmak istedi vs defalarca
kabul etmedim o ayrı konu ama
ne zaman onu düşünmesem o zaman mesaj atardı
gerçekten odak noktam bammbaşka şeylerken mesaj atardı ve ben içten içe şaşırırdım
en son mesaj attığında 5 dk ekrana bakakaldım mesela o derece :KK70:
diyeceğim o ki fazla düşünme
odak noktanı değiştir
birileriyle tanıştıkça çok abuk sabuk tipler denk gelecek
mesela ben de bu aralar tanışıyorum birileriyle, biriyle date yapmayalı 2 ay falan oldu herhalde
ama o kadar çok seçenek var ki saçma gelen en ufak şeyde direkt eliyorum, muhatap dahi olmuyorum
çünkü insan kendi değerini de bilecek, elimi sallasam ellisi diye düşünecek
erkekler zaten asla boşta bırakmıyorlar maşallah
böyle olunca böyle bakınca konuya, elemek ve seçim yapmak daha kolay oluyor
sadece birileriyle tanışırken
kendini tek bir kişiye odaklamadığın zaman etrafını daha geniş görüyorsun
hayatı da tek bir şeye odaklamazsan yaşamı daha geniş görürsün

Merhaba yeşiliseven

🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈
Bu anlattıgınız KAD oğlak olmuyor mu? Kad yengeç demişsiniz. Bende astroloji ile ilgileniyorum

Bir şeyi çok istemek yetmiyor, istediğiniz şeye inanmanız da lazım.
Bana mı denk gelecek, bugüne kadar ne iyi gitti ki, herkes bana yalan söylüyor, hiçkimse güvenilir değil, mutsuzluk yakama yapıştı bir kere...
Bilinçaltınızda bu düşünceler gezinirken, istiyorum demek yetmiyor.
Pozitif öğretiler, insanın tanrı parçacığı olduğunu ve yaratım sürecindeki gücünü anlatıyor. İnançlı biri iseniz şayet, yaratıcının "ol der ve olur" cümlesini hatırlayın.
Sizi ikna edecek o kadar çok şey var ki.
Kendinize mi inancınız yok, yaradana mı güvenmiyorsunuz?
Bir ol demesiyle kâinatı yaratan evrensel güç, sizin mutsuzluğunuz için mi uğraşıyor sizce?
Bence gerçekten inanın, güzel şeyler gerçektir.
İnsan, istediği şeyi değil hissettiği şeyi yaratır ve yaşar.

Son düzenleme:
X