Birin aracını parktan çıkarken çizdim napıcam??

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İnsanlık hali. Usta şoförler bile kaza yapabiliyor. Abartmayı çok seviyorsunuz. Kul hakkı yemek hafife almakla olmuyor canım telafi etmemekle oluyor bil istedim. Birgün başınıza gelirse sizi de görürüz artık

Buraya yazmasanız numara bırakmak bile aklınıza gelmeyecekti. Çekip gidecektiniz.
Woman halleder başına bir şey gelince çünkü kanunları hepimizden iyi biliyor.

Oha:)
Şu çiziğe öylece çıktınız mı?
Bizim evde atom bombası etkisi yaratır şu çizik😂

Oradaki güvenliğe ulaşıp, durumu bildirip ayrılacaktınız.
Bir zahmet onlar sizi bulmadan kamera kayıtlarından, kendiniz acil gidin ya da plaka elinizdeyse arayın hastaneyi aracın sahibini anons etsinler.

dün bizim arabaya sadece dokundurmuş trafikte bir araç. Adam çekip gitmeye kalkmış özür dilemeden. eşim diyor ki zor tuttum kendimi :KK70:

Ben mi çok safım ya kızlar anlamadım ki siz böyle tepki verince onu düşündüm
çok üzüldüm kızın konusunu okuyunca
şaşırmış ne yapacağını bilememiş bir insan düşündüm

konu sahibi araç sahibi arayınca bize de haber edin merak ettim A Atesbocegiiii
Beyfendi sağolsun aradı, canınız sağolsun normaldir böyle şeyler Allah beterinden korusun dedi sağolsun 😊

Ha ha ha çok komiksiniz. Çok şükür karşıma sizler gibi biri çıkmadı. Allah iyi insanlarla karşılaştırsn
Bence de. Ben
Çıksaydım karşınıza elimden öyle kurtulamazdınız enayi değiliz.Neyse böyle böyle öğreneceksiniz hayatı. Evlenecek kadar ehliyet alacak kadar yetişkin ama sosyal hayatta insanlarla iletişim,ahlak,etik,toplumun yazılı ve yazısız kurallarını öğretmiş olduk size fena mı çok da gömmeyin bizi.

cocuk musunuz? Hepimizin basina gelebilir, geldi de, insanca numaramizi yazip gittik, kalem kagit yoksa da bulunur ama orasi oyle yine gidicem diye terk edilmez. Korkuyorum nedir yahu, anlamiyorum ve komik geliyor😂
Konuyu silmissiniz kafaniza gore, banlanma sebebidir. Ha ben tekrardan gittiginizi falan esinizin konustugunu vs sanmiyorum, ayrica niye es konusuyor, veliniz mi sizin? Diliniz mi yok?

Haklısınız öğleden sonra gidicem yapıştırcam elimde kağıt kalem yoktu. İnşallah bağırıp çağırmaz adamlardan çok korkuyorum
Ya gittiyse.
Ben çok kızıyorum böyle insanlara.
En başında cama bir not bırakmalıydınız,sizde yoksa illaki bulurdunuz birilerinden. Nasıl bırakıp gidebiliyorsunuz pes.
2 kez başıma geldi, araçlarımıza çarpıp kacma konusu,eşimin ve benim,ben baya beddua ediyorum bilin bunu da. Ki esimin farı kırılmıştı,çarpanla tutamak tutsaydık onun sigortası karşılayacaktı,kaçtığı için hasarsızlık bozulmasın diyerek cebimizden ödedik. Az buz bir meblağ da değildi, umarım çarpıp kaçandan çıkmıştır acisi.
Bakın olabilir kazalar,kimse kusursuz kullanmıyor araba,adı üstünde kaza bu ama sonrasında yaşananlar önemli. Ehliyet alıp o koltuğa oturup trafiğe çıkıyorsanız,kaza yaparsanız çizik ,göçük her ne olursa olsun bu kısmı önemsiz,sorumlu davranmak zorundasınız.
Benim çocuklarım bile dikkat eder binerken arabaya,kapıyı yavaş açın diye uyarıyorum her seferinde yanda araba parketmisse,kapısına minicikte olsa dokunsun istemem,hatta çok darsa kendim tutarım kapıyı ki zarar vermeyelim. Sonuçta birinin malı bu,para ödemiş,emeğiyle almış. Ha aynı dikkati asla görmüyorum ama hala umudum var. Belki bir gün başkalarına saygılı olmayı öğreniriz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X