Birin aracını parktan çıkarken çizdim napıcam??

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
dün bizim arabaya sadece dokundurmuş trafikte bir araç. Adam çekip gitmeye kalkmış özür dilemeden. eşim diyor ki zor tuttum kendimi :KK70:
Biz tutmayız, tutamayız.
Benim hiç umrumda olmazdı böyle şeyler ama kocamın ‘araba’ hassasiyeti yüzünden başıma gelmeyen kalmadı.
Dolayısıyla bir canavara dönüştüm, belirli yerlerim vardır kolon yanı en dar zor yerler gibi, acemilerin direkt elediği, asla cadde üstüne koymam, ahaha uzak dursunlar diye en dip bucaktayım daima😂
Bir şey olursa 1 ay suratıma bakmıyor, oraya gidip de benim arabama vurulduğu için ben suçlu oluyorum, gitmesem vurulmazdı çünkü, ruh hastası ya😂😂😂
Şuan dar mesafelerden asla geçmem, araçtan iner trafiği kitlerim, riske atar mıyım yahu sürtmeyi, sonra evdeki deliyle nasıl uğraşacağım?

Beni geç, trafikte kaza görsek ona dertleniyoruz gitti araba diye, vah halime…

Biri de nir ay önce arabama arkadan baya sürtmüş büyükçe de bir yer ne not bırakmış ne bir şey.
Bıraksa zaten hadi öde de demezdim ama insan kibarlık,insanlık bekliyor yani.
Yaptığınız doğru değilmiş iyi ki sonra gitmişsiniz ve iyi ki ordan saatlerce çıkmayan araba siz notu koyduktan kısa sonra çıkmış ki hemen halletmişsiniz işinizi.
Yoksa hava rüzgarlıydı bugün not uçardı falan hemencecik görmese

Ya gittiyse.
Ben çok kızıyorum böyle insanlara.
En başında cama bir not bırakmalıydınız,sizde yoksa illaki bulurdunuz birilerinden. Nasıl bırakıp gidebiliyorsunuz pes.
2 kez başıma geldi, araçlarımıza çarpıp kacma konusu,eşimin ve benim,ben baya beddua ediyorum bilin bunu da. Ki esimin farı kırılmıştı,çarpanla tutamak tutsaydık onun sigortası karşılayacaktı,kaçtığı için hasarsızlık bozulmasın diyerek cebimizden ödedik. Az buz bir meblağ da değildi, umarım çarpıp kaçandan çıkmıştır acisi.
Bakın olabilir kazalar,kimse kusursuz kullanmıyor araba,adı üstünde kaza bu ama sonrasında yaşananlar önemli. Ehliyet alıp o koltuğa oturup trafiğe çıkıyorsanız,kaza yaparsanız çizik ,göçük her ne olursa olsun bu kısmı önemsiz,sorumlu davranmak zorundasınız.
Benim çocuklarım bile dikkat eder binerken arabaya,kapıyı yavaş açın diye uyarıyorum her seferinde yanda araba parketmisse,kapısına minicikte olsa dokunsun istemem,hatta çok darsa kendim tutarım kapıyı ki zarar vermeyelim. Sonuçta birinin malı bu,para ödemiş,emeğiyle almış. Ha aynı dikkati asla görmüyorum ama hala umudum var. Belki bir gün başkalarına saygılı olmayı öğreniriz.
Hasarlı arabayı hasarsız göstermek de doğru değil ama

Hasarlı araba hasarsız gösterilmez, tramere işletilmemiş kaza olmadığı için.
Expertizde yapılan müdahale ortaya çıkar.
Hasarsizligi bozulmasın diye kendimiz ödedik demiş.Satarken hasar kaydında birinin gelip çarptığı çıkmayacak yani.. he experde çıkar o ayrı bir sey

Ya her şeyi geçtim de,bir tırstım. Düşünsenize trafikte böyle psikolojileri pamuk ipliğine bağlı insanlar var. Sanalda bile bu konu üzerinde eleştirildim diye hesabını kapattı gitti😳yani zayıf bir karakter.Aracı çizdim diye girdiği dramlara ikna olmak üzereyim.
Birde konuşmaktan korkuyor😂araba sürebiliyor trafiğe çıkabiliyor ama şu kadar basit meseleyi konuşup çözebileceğini bilmiyor☹️

Hasarsizligi bozulmasın diye kendimiz ödedik demiş.Satarken hasar kaydında birinin gelip çarptığı çıkmayacak yani.. he experde çıkar o ayrı bir sey
Kasko sigorta primi yükselmesin diye yapılan bir şey bu. Hasarsızlık indiriminden yararlanmak için bir sonraki kasko ödeme tarihinde. Arabayı alıcıya hasarsız göstermek için değil.
Tramere her kazanın işlenmesi mümkün değil ki gider sanayideki tırıvırı dükkanda da arabayı tamir ettirir insanlar.

Birde konuşmaktan korkuyor😂araba sürebiliyor trafiğe çıkabiliyor ama şu kadar basit meseleyi konuşup çözebileceğini bilmiyor☹️
Yaşadığım yerde erkekler sert ve kaba dedi. Ee babası da eşi de o memleketten değil mi.Konuyu kendileri de pekala çözebilirlrdi gönülleri yoktu. Ne gerek var durduk yere masrafa.Çarptığı araç da garabin aracı. Bir mersoyı çizsin bakalım kendi araçlarını verip anca kurtulurlardı

Yaşadığım yerde erkekler sert ve kaba dedi. Ee babası da eşi de o memleketten değil mi.Konuyu kendileri de pekala çözebilirlrdi gönülleri yoktu. Ne gerek var durduk yere masrafa.Çarptığı araç da garabin aracı. Bir mersoyı çizsin bakalım kendi araçlarını verip anca kurtulurlardı
Ben konuştuğuna hiç inanmıyorum ama neyse yani günahını almayayım adam onu mu bekledi gelene kadar çıkmadı falan değişik gerçekten.

Kasko sigorta primi yükselmesin diye yapılan bir şey bu. Hasarsızlık indiriminden yararlanmak için bir sonraki kasko ödeme tarihinde. Arabayı alıcıya hasarsız göstermek için değil.
Tramere her kazanın işlenmesi mümkün değil ki gider sanayideki tırıvırı dükkanda da arabayı tamir ettirir insanlar.
Amaç kaskoyu deldirmemek ise mantıklı

neden? kadın sağır ve dilsiz mi?

Keşke bukadar önyargılı olmasanız.
Kadın tabiki sağır ve dilsiz değil.
Sanırım etrafımızda olanlardan habersiz yaşıyorsunuz.
Bu ülkede ve dünyada binbir çeşit sapık var.
Ben sırf kadınlar arasın rahatsız ediyim diye arabasını kadın sürücülerin aracına yakın park edip not bırakana bile rastladım.
Böyle bi ihtimal varken neden kendini böyle birşeyin olabilme ihtimaline maruz bıraksın?

Keşke bukadar önyargılı olmasanız.
Kadın tabiki sağır ve dilsiz değil.
Sanırım etrafımızda olanlardan habersiz yaşıyorsunuz.
Bu ülkede ve dünyada binbir çeşit sapık var.
Ben sırf kadınlar arasın rahatsız ediyim diye arabasını kadın sürücülerin aracına yakın park edip not bırakana bile rastladım.
Böyle bi ihtimal varken neden kendini böyle birşeyin olabilme ihtimaline maruz bıraksın?
Yav he he. Kadin neden arasin diye kadinin aracina yakin parketsin. Her seye bir kilifiniz bahaneniz var di mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X