Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Günaydınnn ☀️

Günün ilk bildirimi benden.

7 Mayıs Kilo Bildirimi

30 Nisan 76,40

30 Nisan 76,25

Fark : - 150 gram

Yüzdeliği : - 0,196 gram Chocolita Chocolita

IMG_0480.jpeg

Ay her yerim kopuyor label hiç bildiğin gibi değil. Yaparım dedim ne bileyim. Bir de bunun temizliği var şimdi. Gerçekten çok zormus
Yorma kendini canının kıymetini bil, erkek işi bu. Yavaş yavaş hobi olarak yaparsın neyse. Ben hiç cesaret edemem bozarım. Biraz dinlen temizliği acele etme.

Canım kendini öyle şartlama . Bende inan bayramdan bu yana adapte olmakta zorlanıyorum. Ara vermeyi de düşündüm ama dedim ara verirsem daha çok bırakırım kendimi. Olsun + da gelebiliriz ama elbet toparlayacak ve eksi geldiğimiz zaman da olacak .
Biz istiyoruz ki hep eksi görelim maalesef öyle olmuyor hep eksi görsek ne güzel olurdu 😂 ama olmuyor hepimiz öyleyiz yalnız değilsin . Bence bırakma ara verme
Evet canım haklısın bırakmak yok biraz kendim takılayım diyorum bazi şeyler de kendimi o kadar çok sıktım ki şimdi de rahatlama şeysine girdim 🫠 sonra yine gelirim inşallah aranıza 😍😍
Beraber 75 leri göreceğiz . Beni bırakıp gitmek yok. :KK43:
Ayyy inşallah canım ben 75 den uzaklaştım baya en çok modumu düşüren de bu oldu. ama pes etmicem devam edicem yine,
Kafamı topladığım zaman da yine gelicem inşallah belki 75 le giriş yaparım tekrardan topige 🫠🫠🎈🎈 sen haftaya görürsün jnsallah yine takipte olucam tabi girip yazarım da ama listeye dahil olmayayım, kurallara uymak da zorlanıyorum hemde verilen görevleri yapamayınca ekstre stres oluyorum. bu yüzden olduğu kadar bi kendim yapmaya çalışayım modu yakalayınca gelirim inşallah 😍😍

İyi ki varsınız hepiniz ❤️❤️❤️

Evet canım haklısın bırakmak yok biraz kendim takılayım diyorum bazi şeyler de kendimi o kadar çok sıktım ki şimdi de rahatlama şeysine girdim 🫠 sonra yine gelirim inşallah aranıza 😍😍

Ayyy inşallah canım ben 75 den uzaklaştım baya en çok modumu düşüren de bu oldu. ama pes etmicem devam edicem yine,
Kafamı topladığım zaman da yine gelicem inşallah belki 75 le giriş yaparım tekrardan topige 🫠🫠🎈🎈 sen haftaya görürsün jnsallah yine takipte olucam tabi girip yazarım da ama listeye dahil olmayayım, kurallara uymak da zorlanıyorum hemde verilen görevleri yapamayınca ekstre stres oluyorum. bu yüzden olduğu kadar bi kendim yapmaya çalışayım modu yakalayınca gelirim inşallah 😍😍

İyi ki varsınız hepiniz ❤️❤️❤️
Ayrıca da konuştuk zaten ne zaman istersen gönülcüm ♥️ ben çok iyi görüyorum senin diyet serüvenini gayet istikrarli ilerleyebiliyorsun. Topik zorlamış olabilir ama kendi çapında da ilerleyeceğini düşünüyorum. Egzersize zaman ayirabilirsen burada da kapı her zaman açık biliyorsun

Yorma kendini canının kıymetini bil, erkek işi bu. Yavaş yavaş hobi olarak yaparsın neyse. Ben hiç cesaret edemem bozarım. Biraz dinlen temizliği acele etme.
Eşim işten gelince el attı ama o gelene kadar ben bayağı yaptım zaten. Bugün devam edicem yine. Ay sorma. Annem beni bekle dedi de tez canimdan beklemedim işte

X