İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar Biz Kadınlar Neden Tanga Giyer?

bazıları bazı yerlerını belli etmek için giyer bazılarıda kocasına giyer:kk77::kk77::kk77:

bende tanga giymeyi seviyorum. Hele de yazın inanılmaz rahat, üfür üfür oluyo :KK69:

Konunuz sohbet amaçlı olduğu için ilgili konuya taşınmıştır.

iyi Sohbetler :KK71:

bunda giyemeyecek bişey yok ki ama rahatsız ediyorsa ayrı mesele başta insana rahatsız edici geliyor ama sonradan insan alışıyor,ama ben hep derim tanga da rahat etmek için büyük popoya sahip olmak lazım sibel can poposu gibi bu da benim fikrim:)))))

evet, sorun zaten giyememekte değil, rahat edememekte.ama tangaya alışanlar da normal çamaşır giyemiyomuş.ne ilginç.

evet, sorun zaten giyememekte değil, rahat edememekte.ama tangaya alışanlar da normal çamaşır giyemiyomuş.ne ilginç.

haklısın dediğin doğru tangaya alışanlar belli bi süre sonra alışamıyor normal iç çamaşıra ben de başta rahat edemiyordum,ama şöle yaptım tanga giyerken özellikle evde oldukça çok dar giyindim ordan alıştım artık çok dar giyince tangayı hisetmiyorsunuz bile.:))))))böle işte.

bende tanga almak ıstıyorum Ama utanıyorum

ne biliyim işte utanıyorum sanki herkez bana bakıyormus gıbı yaptığımın ayıp olduğunı dusunuyorum

ne biliyim işte utanıyorum sanki herkez bana bakıyormus gıbı yaptığımın ayıp olduğunı dusunuyorum

hım şöyle söyleyeyim o zaman yaşını bilmiyorum,mesela birçok ki,mse hatırlar 2006 da ki sibel canın siyah tangalı resmini ve o zaman sibel can 37-38 yaşındaydı ama poposunu tangasını sergilemekten utanmadı e sen niye utanasın ki bu durumdan normal günlük bi çamaşır gömlek kadar doğal bana göre.

burdakı yorumlarıda okuyorum herkez rahat edıyor galıba ama ıste burda alıcam desemde almaya gıdınce utanıp sıkılıyorum yanı

burdakı yorumlarıda okuyorum herkez rahat edıyor galıba ama ıste burda alıcam desemde almaya gıdınce utanıp sıkılıyorum yanı

o zaman şöle yap internet üzerinden iste kendine onlar sana gönderiyor ve gelen kutuda iç çmaşaırı olduğunu kimse bilmiyor normal bir kargoymuş gibi geliyor sana:KK43:bunu eltim sölemişti bana ordan aklımda kalmış)

çok sağol tessekkur ederrım

rica ederim ama ilk başta 1-2 tane alın,alışmak için,daha sonra alırsınız kendinize,ama dediğim gibi evde çok dar giyinirseniz tangayı hisetmezseniz bile ve rahat olursnuz,özellikle dar eşofmanlar.

beğendım bıle cnm kırmızı sıyah beyaz ama taslılar rahatsız etmez inşallah

beğendım bıle cnm kırmızı sıyah beyaz ama taslılar rahatsız etmez inşallah

taşlılar pahalı değil mi normal bişery alsaydın bu ilk olduğu için,ama dikkat et fazla büyük olmasında kendi bedenine göre al.

Yok bi beyaz var taslı sadeve o 24 tl diğerleri normal taslılar rahatmıki?

X