İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar Biz Kadınlar Neden Tanga Giyer?

e yanı ıcı baska turlu olan ınsanlar var herkez kocalarımız gıbı bakmıo gorduklerı zman cekememezlık var :KK70:

ben kapalı bi bayanım internetten tanıştığım diğer bir kapalı bayan bu zamanda müstehcenlık arttı erkeğimize güzel bakımlı görünmeliyiz ben kulllanıyorum jartiyer bile kullanıyomuş allahım ne günlere kaldık ama ne yapalım eeşlerimize güzel çekici gözukmek adına

kullanmakta ne sakınca var ki? eşi bu sonuçta, bence anormal olan bunu netten tanıştığı birine anlatması, ne gerek var ben en yakın arkadaşıma bile anlatmam ne alıyorum ne giyiyorum eşim için.

Ben tanga giymem rahat olamam çünkü..:kahve:

Birde tanga giyince heleki kumaş pantalon giyiyorsanız kötü gözüküyorya:eek:Ne o bıngıl bıngıl...:1shok:

Her adımda popo iki kere zıplıyor... jeyyar(Çok mu açık sözlü oldum ne:icecream:)

Ayrıca Amerikalılar aya çıkmış:icecream:.Bizde çıkıcaz inşallah.:kahve:Giyicez tangalarımızı çıkcaz:roflol:

Saygılar

herkesin poposu löp löp yağdan oluşmuyor ki hanımefendi :)
yakışmayan tabi ki giymesin ama böyle genellemelere de gerek yok

Tanga da giyerim,jartiyer de,kombinezon da,normal kilotta :)

Ayrıca giyene de saygı duyarım giymeyene de...
İsteyen tanga giyer isteyen normal
İsteyen bikini giyer isteyen şort

Hiç kimseye karışmam ve laf etmem...Ben kendime bakarım,doğal olarak ta kimse beni konuşmaz :KK30::KK30::KK30:

herkez ıstedıgını gıyebılır ıstemedıgını gıymeyebılır herkez ozgur yanı kmse kmseye karısamaz kı ıster guzel gozuksun ıster cırkın D: ama guzel gozukenlerr gıyse daha eı olur o da ayrı bı konu

etek neyse de, pantalon içine muhakkak tanga giyilmeli bence normal kilot belli oluyo ve en nefret ettiğim şey o görüntü.. :KK37:

kot pantalonda bellı olmuo da kumasta cok bellı oluo kılot ızı aslnda tanga gıydıgmız zamanda anlasılıo ama en ıı sı gstrıngler onlar hıc bellı olmuo

kot pantalonda bellı olmuo da kumasta cok bellı oluo kılot ızı aslnda tanga gıydıgmız zamanda anlasılıo ama en ıı sı gstrıngler onlar hıc bellı olmuo

aslında en rahatı tangada goruntu konusu ve adet donemı sorun bence kumastan kumasada değişiyor aslında

rahat olan hersey guzeldır gerısı teferruat :KK70:

ilk nzaman gıymeye basladıkkı bu nu hatrlayan kımse var mı

$Screen shot 2011-07-15 at 6.57.33 PM.jpg
küresel ısınma ile birlikte:)

hehee o da guzel ben 17 de basladım :KK70:

artık gıyenlerı goruoruz zaten yas 13-14 e kadar dustu cok kotu ...

canım seviyorum ve kendimi daha kadınsı hissettiriyor.

e yanı zaten kadın gıbı hıssettırmese trv tıler bıle gıymez :KK70: zatn artk kadın erkegı kalmadı herkez gıyıyo

yorumum neden silindiki çokmu kötü yorum yaptım ne yani.konunun gereksizliğinin söylemekmi saçmaydı.evet çok saçma ve gereksiz bir konu.bu kadar açık ve net rahatsız oldum rahatsızlığımıda tabiki dile getiricem.!!

ben de ilk 2006 da giydim sibel canın siyah tangasına nispeten daha doğrusu kocamın ona bakmaması için.ondan önce sadece adını duymuştum tanganın.

ben de ilk 2006 da giydim sibel canın siyah tangasına nispeten daha doğrusu kocamın ona bakmaması için.ondan önce sadece adını duymuştum tanganın.

o zaman gıydın bır dahada cıkaramadın herhalde:KK61:

Bazı kıyafetlerde kilot izi o kadar çirkin duruyor ki! O sebepten tercihimdir ve evliliğe hazırlık amacı ile de şimdiden alıştırma yapıyorum valla :KK54:

X