İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar Biz Kadınlar Neden Tanga Giyer?

Evet ya çıt çıtlı atlet giyildiği zaman atletin izi belli oluyor.İz yapmayan bulamadım ben hiç.Kullanımından rahatsızlık duymuyorum ama bu atlet olayını sevmiyorum işte.:hooray:

tangalı çıt çıtlı badiler var arkadaşım çok rahat.bencede tanga çok rahat görüntü güzel diğer normal iç çamışırları daha kötü bütün hatlarınızı çamaşırınızın şeklini insanlar çıkarabiliyorlar bakınca bundan daha iyi teşircilik olur mu değilmi :KK1: ama tangada hiç bir şey belli olmuyor pantolon ve diğer giyisileriniz gayet düngün duruyor. :KK16:

zayıfsan gıy ne gıyersen ama bıngıl bıngıl bır popon varsa gıyme mumkunse. cunku benım mıdem bulanıyor. tanga gıymıs dıye. iz yapmayan bı ton ıccamasır var. cıt cıtlılardada ız yapmayanlar var. onları tercıh edın .

ben tanga gıymem ama ız yapmayanlardan kullnaıyorum.

gecen onumde kapalı pardeuslu bır bayan yuruyor resmen kackat ver ustunde hala ıccamasırı bellı hıc hos degıldı

bı de koca popolu bor velım var okul a gelır salına salına yurur.ve tanga gıyer tum bayan öğretmenlerın ılgısını cekmıs gecen konusuyorlardı aralarında erkeklerde goruyordur.

bence herkes dıkkat etmelı ız derken ucuz bır görüntü olmasın yanı. herkes kendını tanır popon musaıtse tangını gıy yoksa sadece evde kocana gıy

ben giymeyenlerdenim çünkü artık o kadar göze sokuolar ki, ev kadınından genç kızına eğilip kalkmasına dikkat etmeyen tiplerin tangalı .ıçını görmekten iğrendim.

ya kızlar bana yardımcı olurmusunuz tercübeli birileri yokmu eşimi nasıl uyarabilirim onu etkileme yolları neler cilve teknikleri lazım :))

yorumların cogun da genel olarak herkes ,tangayı kıyafetler de ız yapmadıgı ıcın gıydıklerını ıfade etmısler .
ancak sunu belırtmek ısterım kı ,tanga da her ne kadar da dıkıs ızı bırakmasa bıle
tanga gıyen kısı bellı oluyor .en azından ben hemen farkedıyorum .
ve lutfen benı yanlıs anlamayın gercekten hıc hos bır goruntu degıl malesef :KK43:
ıster sıkı kalcalara ıster bıngır bıngır kalcalara sahıp olun ,ama her turlu de tanga gıyen kısı kendını hemen ele verıyor anlasılıyor kesınlıkle .
iz yapmasın dıye tanga gıymek yerıne, pıyasa da ız yapmayan o kadar dıkıssız camasır var kı onları deneyebılırsınız .
bence ız yapmasın dıye tanga gıymek cok eskı bır ıcaat .artık o kadar cok cesıt var kı ....
yanlıs anlasılmak ıstemem tanga ya karsı degılım ,ben de zaman zaman tanga gıyerım severım de .
ancak kesınlıkle kumas etek ve kumas pantolanlar da gıymem .ız yapmasını ıstemıyorsam eger ,ız yapmayan dıkıssız camasır gıyerım .
ama jeanlar da genellıkle tanga gıyerım .kalın kot oldugu ıcın bellı olmuyor .

bazı yorumlar da tanganın teshırcılık amaclı gıyındıgı ıfade edılmiş .fakat bır dergı de okuduguma gore ;
tanga kesınlıkle teshırcı bır urun olmadıgını ,aksıne erkeklerın artık gızemden hoslandıgını belırtıyordu .
sebep ıse ,gunumuz de artık boyle urunlerı heryer de adım bası gordugumuz ıcın,erkeklere bu tarz urunlere gozu cok alıstıgı ıcın
farklılık yanı gızemı sevdıklerını belırtıyordu .
ne kadar dogru bılemedım sımdı :) .

Son düzenleme:
Eşim çok sevdi bende baya alıştım artık gayet rahat hissediyorum altımda tanga varken de kendimi oldukca seksi hissediyorum giyenlerde de benim gibi hisseden var mı acabe kendinizi daha seksi bulduğunuz oluyormu

Eger düzgün hatlı kalçalara sahipseniz ve tabiki selülitsiz kalçalarınız varsa tanga yakışacaktır.Ben kullanıyorum ve tanga giydigim zaman kendimi çok sexy hissediyorum :KK66: Bence erkeklerde tanga iç çamaşırını çok seviyorlar..Kışkırtıcı :KK66:

zayıfsan gıy ne gıyersen ama bıngıl bıngıl bır popon varsa gıyme mumkunse. cunku benım mıdem bulanıyor. tanga gıymıs dıye. iz yapmayan bı ton ıccamasır var. cıt cıtlılardada ız yapmayanlar var. onları tercıh edın .

ben tanga gıymem ama ız yapmayanlardan kullnaıyorum.

gecen onumde kapalı pardeuslu bır bayan yuruyor resmen kackat ver ustunde hala ıccamasırı bellı hıc hos degıldı

bı de koca popolu bor velım var okul a gelır salına salına yurur.ve tanga gıyer tum bayan öğretmenlerın ılgısını cekmıs gecen konusuyorlardı aralarında erkeklerde goruyordur.

bence herkes dıkkat etmelı ız derken ucuz bır görüntü olmasın yanı. herkes kendını tanır popon musaıtse tangını gıy yoksa sadece evde kocana gıy

aynen oLe cok dogru soylemıssın sana katılıorum goruntu kırlılıgı oLuo o kadın gıydım sanıo cok guzel gorunuorum sanıo ama .. Goruntu kırlılıgınden baska bse oLmuo :)

bende çok merak ediyorum tangayı günlük giyen arkadaşlar varmı nasıl hissediyorsunuz kendinizi rahatsız etmiyormu aranıza giriyor ya alayım dedim ama alamadım utandım :)))) giyenler anlatabilirler mi lütfen bide g-stringle tanga farklı şeylermi

tanga rahatsız etmiyor canım. alışılıyor bir süre sonra. sorun yok yani:)

bende çok merak ediyorum tangayı günlük giyen arkadaşlar varmı nasıl hissediyorsunuz kendinizi rahatsız etmiyormu aranıza giriyor ya alayım dedim ama alamadım utandım :)))) giyenler anlatabilirler mi lütfen bide g-stringle tanga farklı şeylermi

evet farklı şeyler ama ice yarıntı var tangada ice ip stringe biraz kalın ip var sadece okadar:)

bende giyerim kızlar aslında cok kötü bişey diil biraz alışılması lazım derim relg dönemi hariç ben normalini giyemiyorum artık cünki ben kendimi cok rahat hissediyorum eve tangayı seviyorum

o kadar rahat ki bir alıştın mı bir daha kolay kolay vazgeçemezsin emin ol :)))

aslında benim bildiğim tanga ve string farklı...

stringin arkası ip, tanganın ki stringden daha kalın. ben ikisini de kullanıyorum.. ama string daha rahat

bende kullanıyorum tanga ve diğerlerini gayet rahat ve yazın kot felan giyince nomal klotlar bende pişik yapıo tanga cok iyi gelior bana o yüzden birkere alışsan nrmal gıyemmesın azaten regl donemı harıcen

g-string ve tanga farklı şeyler, tanga yatak odası için ideal tüllü süslü olur gecelik altından giyilir ki ben bayılırım tangaya. g-string şu ip gibi şekilsiz rahatsız edici görününen kilot hiç giymedim tipi hoşuma gitmiyor estetik değil bence.

bende her ıkısını kullanıorum gayet rahat ve estetık bence gıymeyenlerı de anlaımorm zaten yok rahatsız edıo flan dıolar da rahatsız edıcek bıse deıl sonucta zıllı don gıymıoruz deılmı :KK70:

tanga giyince kendimi cok rahat hissediyorum, başta bendede vardı ama bi süre sonra alışıyorsunuz ..

X