İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar Biz Kadınlar Neden Tanga Giyer?

Ben tanganın görüntüsünü çok seviyorum. Yani özellikle kumaş pantolonda iz görünmemesi harika. Ama ben giyemiyorum maalesef. Çünkü hem çok huyluyum, kaşınıyorum; hem de son bir iki yıldır sık mantar enfeksiyonu ve sistit geçirdiğim için tanganın sürtünmesi riski artırıyor. "Tanga mantar ya da sistit yapar." demiyorum ama "Benim gibi hassasiyeti olanlar için riski artırıyor" diyorum. Doktorum da "Giymemeni öneririm." demişti.
Şimdi sadece hemen çıkaracaksam(!) giyiyorum. Keşke -özellikle kumaş pantalonla- gün içinde de giyebilsem.

valla ben de aynen yazın giyiyorum asında ama mantar riski bende de var ondan çok gerektikçe giymeye çalışıorum. daha ziyade boxer tarzı giyiyorum. eşim de tangayı sadace kıyafet içindeyken seksi buluyo, ama boxer'ı daha çok yakıştırıyor. bencede popoyu dar boxer tarzı çamaşırlar daha güzel gösteriyor :)

Kumaş pantolondan tanganın belli olmadığı fikrine nerden kapıldınız. Gayet belli oluyor. Belli olmayan özel tangalar varsa bilemem tabii.

ay anlamiyorum kumas pantolonun altinda tanga en iyisi diyenler var, ama tanga sanki belli olmuyormu popoda belli oluyor tabiki, birde tanga igyipte kumas pantooln olunca popo lömbür lömbür ordan oraya sallaniyor nasil rahat ediyorsunuz? ben önceleri giyiniyordum arada bir sonra kendimi kötü hissetmeye basladim ve normal ince dikisleri pek belli olmayan veya bokser sort tarzi giyiniyorum kumas pantolonun altina

bence çok rahat bi çamaşır çeşidi poponun lomburlombur olması başka sebeplerden popon guzelse tanga ile daha guzel gorunur
bence

bende genelde tanga giyerim çokrahat geliyo bana ayrıca tanga giymek hoşunada gidiyo eşiminde hoşuna gidiyo

bence de çok rahat
ayrıca kumaş pantolonlar yada elbiseler için dikişsiz iz belli etmeyen seçenekleri de var elbetteki kumaş pantolonun içine dantelli bir string giydiğinizde görüntü iğrenç olacaktır amaç teşhircilikse bilemem ama rahat olduğu için tercih edenleri ayırmak lazım diye düşünüyorum
amaan kime ne benim giydiğim çamaşırdan ben rahat ediyorum giyiyorum kimseyi rahatsız etmedikten sonra belimden kalçamdan ipleri görünmediği sürece kime ne di mi kızlar

Bende giymem sevmem hiç hemde hoş belki poposu küçük olanlara yakışabilir birde kumaş pantolan altında popon küçükse güzel durur ama büyüse ne o öyle lömbür lömbürrr
bide arasına giriyoo ıyy çekiştirr onu ehuehuehuhue delikafadulden
Hiçte giymem eşime güzel görünsün diye popom onlar bizim için ne yapıyo bi söylermisiniz? merak ettim ???? erkekler tanga giysin onlara yakışır onların poposu valla bizimkinden güzeldir... delikafadulden

bence cok cok rahat ve guzel duruyo,adet zamanlarimda dail her zaman giyerim.........şakkıdı

Ben eskiden giyerdim ama çok hijyenik değil gittiğim hiçbir jinekolog önermiyor bu yüzden güzel durması değil sağlığım benim için daha önemli herkesin kendi tercihi ben de evde ve mahallede olduğumda hiç iç çamaşırı giymem ona bakılırsa.

tanga giyen vazgeçemez,alışmayanda hiç giyemez,birde bi arkadaşımızın kapalı bayanların jartiyer giyme konusuna şaşırmasına ben ŞAŞIRDIM,niyeki yani onlar kadın değilmi,onların eşi yokmu,komik gerçekten

giydiğim kıyafette belli olan çamaşır izi çok çirkin bence ayrıca çok daha fazla dikkat çekiyor.
bu sebeple kesinle tanga..regl zamanı dışında sadece tanga giyerim.
ama tabi onda da kötü görüntüler oluşmuyor değil.
mesela çok şişmansa ve çok dar patanlon giymişse feci duruyo , kat kat yağlar seslülitler bariz belli.
yada küçük beden oluyo tanga , bel hizasından çıkıntılar oluşuyo vs..
ben seviyorum emme tangayı..rahat yani..

eğer o gün iç çamaşırımın izini belli edecek bi pantolon giyeceksem bile tanga giymem:1closedeyes: dikişsiz çamaşırlar var boxer gibi dar, poponu da sardığı için öyle bıngıl bıngıl olmuokaydirigubbakcemile3
hem daha rahat sürekli düzeltmek gelmior içinden:nazar:

hm ama ne durumda tanga giyeceğimde malumdur..evlendiğimde kocişime giyerim o başka ama dışarda rahat olamam:nazar:

Son düzenleyen: Moderatör:
:eek: bnce iki nedeni var rahatlık ve sexsi görünmek. ben de bu iki neden dolayı tanga giyoyorum ama insan kendini sexi hiissediyor bence her kadın denemeli....:CüvCüv:

ne kadar da sacma tangayı sadece acık bayanlarmı giyiyor ki :)komik buldum .Bazen istenmeyen camasır izlerinden bazende güzel görünmek icin her kadın giyebilir .Zaten tercih meselesi saygı duymak lazım .

tangas hiç sevmem jartiyer seviorum ben.

ne kadar da sacma tangayı sadece acık bayanlarmı giyiyor ki :)komik buldum .Bazen istenmeyen camasır izlerinden bazende güzel görünmek icin her kadın giyebilir .Zaten tercih meselesi saygı duymak lazım .

haklısın canım, mesela ben kapalıyım ama evde giyiyorum nekadar rahatsız da etse çünki çok seksi oluyo..

afedersiniz ama bi kere tanga araya kaçıyo yaaaaaaaaaa:))))
kaldığım kız yurdunda ızlar ellerinde çitleyip çitileyip asarlardı iplerinden berbereni bağlayasım gelirdi tangaları
:KK70:
SONRA EVLENİNCE BENİM DE GÖZÜME SEKSİ GÖRÜNDÜ MA SADECE ÖZEL ZAMANLARDA KOCAMA GİYERİM DIŞARDA İSE SIRF RAHAT EDEMEDİĞİM İÇİN GİYMEM DEVAMLI ELİMLE ONU MU ÇIKARICAM GİRDİĞİ YERDEN
:))))))
ama hoş duruyo şimdi kimse hakkını yemesin

ilahi kız öldürdün beni ne o öle dimi ...mızdan sürekli içeri kaçar o bee kimi içerde de mutludur canım bişey diyemem
ben eşim istediği için evde giyerim oda klısa süreli olur .Şeniz:sm_cool:

ben kapalı bi bayanım internetten tanıştığım diğer bir kapalı bayan bu zamanda müstehcenlık arttı erkeğimize güzel bakımlı görünmeliyiz ben kulllanıyorum jartiyer bile kullanıyomuş allahım ne günlere kaldık ama ne yapalım eeşlerimize güzel çekici gözukmek adına

Kapali bayanin jartiyer giyemez diye bir kuralmi var canim,elbeete kullanabilir bu cok dogal :)anlasilan biz cok geri kaldik :KK43:

bu tamamen tercih meselesi tercihler tartışma konusu olmamalı bana göre saygı duymak lazım dimi ?

benım de bır cok kapalı arkadaslarım var ama ve onlarda tanga gıyer kesınlıkle tercıh meselesı...

X