bodrum kattaki gelin evim! resimli

Güle güle oturun cnm . eşinin ailesine de ayrıyetten sinir oldum pislik insanlar noolcak. İnşallah eşin düğünün ardından ailem de ailem diyip yüceltmez onları. Erkekler evlendikten sonra anne babalarını hatırlayıp biliyorlar çünkü .

Güle güle oturun cnm . eşinin ailesine de ayrıyetten sinir oldum pislik insanlar noolcak. İnşallah eşin düğünün ardından ailem de ailem diyip yüceltmez onları. Erkekler evlendikten sonra anne babalarını hatırlayıp biliyorlar çünkü .
2,5 yil oldu canim evleneli.sadece bayramlarda yarim saat gideriz, o da herhangi bir tatil programi felan yapmadiysak, onun disinda telefonlastigimiz bile yok. Esim daha da koptu evlendikten sonra ailesinden ustelik benim tek ailem sensin diyor.onlarda farkindalar hatalarinin hicbirsey diyecek yuzleri de yok. İyi keyfimiz yerinde cok sukur:)

daha önce size burda bazı sıkıntılarımdan bahsetmiştim. nişanlımın ailesinden vs. geldiğimiz son durum tam olarak şuydu:

kayınpederim "3 binliraya yemek odası yatak odası koltuk takımı satan yerler var kız tarafı yatak odası parasını öder biz de kalanı taksite böleriz senın taksitlerine yardım ederiz burda bizim evimizde(2+1 evleri var)ne eşya varsa atarız sizinkilerle yenileriz birlikte yaşarız benden başka da hiçbirşey beklemeyin benim kimseye ev açmaya niyetim yok" dediğinde, biz henüz isteme söz nişan olaylarını planlıyorduk. benim babam ise 30 yıllık emekli ikramiyesini 2 kardeş abimle bana bölüştürmüş, üzerine sizde katın kendi evinizi alın yuvanızı kurun diyen bir adam... benimde birikmişlerimle tam olarak 80 binlira paramız var, ancak sevgilim çok yoğun ve vasıflı çalışmasına rağmen 1000 lira maaşla çalışıyor.. ben ise sözleşmeli çalışan bir öğretmenim.

aylık çok fazla ödeme yapamayız, ancak bu kadar paramız varken kiraya çıkarsak bu para da durduğu yerde değer kaybedecek, kayınvalidemlerden de zerre kadar bir destek olmayacağından, çok ama çok zorlu bir dönem geçirerek gözümü karartıp bir bodrum kat ev aldım.

öyle bir hale gelmiştik ki, sevgilim artık mahçubiyetinden hem bana hem aileme karşı, ezilmiş durumdaydı çok. ve biz ya ayrılacaktık, ya da herşeyi bir kenara atıp elimizdeki şartları zorlayarak imkanlarımız neyse onu kullanacaktık.

neyse lafı uzatmayayım, sıfır, 100 m2, 2+1 bodrum kat bir ev bulduk, ve içimize de çok sindi üstelik, eve baktım, tamam olur burası dedim, 10 dk sonra adama kapora verdim ve kredi işlemlerine başladık.

ve şimdi size, bodrum kat gelin evimin fotoğraflarını göstermek istiyorum:) umarım beğenirsiniz.

bu arada, evim bodrum kat olmasına rağmen bizi şaşkın bırakacak derecede aydınlık bir ev. şöyleki, gündüz tv izlemek istediğimizde perdeleri indirmek zorunda kalıyoruz:)

fotoğrafları da aydınlatmayı gösterebilmek için storları kapatarak çektim.

bu arada esimle minik bir butik tasarim sirketi kurduk. evimin bir odasini atolyeye ayirdim:)
Eki Görüntüle 1689572 Eki Görüntüle 1689572 Eki Görüntüle 1689573 Eki Görüntüle 1689574 Eki Görüntüle 1689575 Eki Görüntüle 1689576 Eki Görüntüle 1689578 Eki Görüntüle 1689579 Eki Görüntüle 1689580 Eki Görüntüle 1689581
Eki Görüntüle 1188196
Eki Görüntüle 1188191
Eki Görüntüle 1188182 bu fotoğraf ışıklar kapalı hali

Eki Görüntüle 1188183
Eki Görüntüle 1188184
Eki Görüntüle 1188185

Eki Görüntüle 1188189
Eki Görüntüle 1188190
Eki Görüntüle 1188192

Eki Görüntüle 1188193
Eki Görüntüle 1188194
Eki Görüntüle 1188195

Eki Görüntüle 1188197

Eki Görüntüle 1689582

Çok zevklisiniz.Güle güle oturun

merhaba evinizi çok beğendim güle güle oturun mutfak yerleşiminizi merak ettim ben benim evimde 2+1 ve minik :) mutfağımla sorun yaşıyorum bu aralar yerleşemiyorum bi türlü nasıl çözüm ürettiniz

merhaba evinizi çok beğendim güle güle oturun mutfak yerleşiminizi merak ettim ben benim evimde 2+1 ve minik :) mutfağımla sorun yaşıyorum bu aralar yerleşemiyorum bi türlü nasıl çözüm ürettiniz
Selam canim mutfagim ve antrem ile ilgili bir topik acmistim ordan da bakabilirsin de, mutfakta kavanozlar, saksilar vs ile cozum buldum raflar taktim heryere filan.

kırmızıgitar merhaba uzun zamandır sessizce takip ediyorum seni.TAşındınmı merak ettim yeni evini
Canim selam

Tasindim ama buna tasinmak denirse:) eve tasinmadan 1 hafta once hamile oldugumu ogrendim, sonra kanamam oldu doktor rapor verdi kalkmadan yatacaksin dusuk riskin var dedi durum boyle olunca evi de bosaltmamiz gerekiyor ben anneme gittim kuzenler arkadaslar filan benim eski evi toplayip yeni eve getirip yerlestirdiler ben tasindiktan sonra evime geldim ama hala sadece cok hayati seyler yerlesmis durumda yerimden kalkmiyorum tehlikem devam ediyor ev dublex ve ust kata henuz cikmadim bile sadece yatiyorum o yuzden su an henuz paylasabilecegim fotograf yok. Ama insallah su tehlikeli 3 ayi atlatayim sonra eve dekorasyona girisicem size yukleyecem fotograflarini hem belki bebegimin odasini da eklerim bu defa :) dualarinizi esirgemeyin rabbim bu kez acisini gostermesin saglikla kavusayim evladima insallah

Canim selam

Tasindim ama buna tasinmak denirse:) eve tasinmadan 1 hafta once hamile oldugumu ogrendim, sonra kanamam oldu doktor rapor verdi kalkmadan yatacaksin dusuk riskin var dedi durum boyle olunca evi de bosaltmamiz gerekiyor ben anneme gittim kuzenler arkadaslar filan benim eski evi toplayip yeni eve getirip yerlestirdiler ben tasindiktan sonra evime geldim ama hala sadece cok hayati seyler yerlesmis durumda yerimden kalkmiyorum tehlikem devam ediyor ev dublex ve ust kata henuz cikmadim bile sadece yatiyorum o yuzden su an henuz paylasabilecegim fotograf yok. Ama insallah su tehlikeli 3 ayi atlatayim sonra eve dekorasyona girisicem size yukleyecem fotograflarini hem belki bebegimin odasini da eklerim bu defa :) dualarinizi esirgemeyin rabbim bu kez acisini gostermesin saglikla kavusayim evladima insallah
Allah tamamina erdirsin insallah

Canim selam

canım çok sevindim bebek haberine .Daha önce başka bir topikte görmüştüm sanki.Rabbim hayırlı sağlıklı kavuştursun bebişine.Ne şanslısın bak kuzenler hızır gibi yetişmişler.Herşey zamanla olur canını sıkma .Kitap oku buralara takıl vakit geçer bişekilde sayılı gün sonuçta.koşuşturma sonrası dinleneme olarak düşün.Hayırlı olsun evinde güle güle sağlıkla otur canım .

X