Boşandıktan 13 gün sonra hamile olduğumu öğrendim :(

yasadiklariniza cok uzuldum zaten kararinizi vermissinizde ne deyimki haklisiniz bu devirde cocuk buyutmek kolay degil hem maddi yonden hem manevi yonden ayrica bu bebek olursa o adi herifleve ailesiyle surekli muhattap olucaksin bi turlu kurtulamayacaksin hadi senin ailen sahip ciksa arkanda olsa neyse oda yok rabbim yardimciniz olsun

siz nerden biliyosunuz o çoçuğun doğup dünyaya geleceğini nasıl emin olabiliyosunuz herseyden doğuma 1 gün kala bebeklerini kaybeden var siz haşa allahtan daha mı iyi bileceksizinz neyin nasıl olacağını ... byük konuşmamamk lazım allah kimsenin baına vermesin ama allahın verdiği canı allah alır

Mecbursa çaresizse yapacak birşey yok
O çocuk doğup rezillik içinde yaşasa sizmi yardımcı olacaksınız ?
Ayrıca o bayanın bedeni o bayanın günahı
Siz destekler veya desteklemezsiniz
Yok cinayettir yok insan değilsiniz bunlar sizin haddinize değil !!!!
Hiç kimse istemez bu durumda olmayı Allaha büyük konuşmayın
Bi yeri sakatsa sizde kürtaj olunca cinayetmi işlemiş olacaksınız ?
O nedenle büyük konuşmayın başınıza gelmeden bilemezsiniz
İnsancıl olun acıtmadan yorum yapın ALLAH AŞKINA

amaç yargılamak değil yol herkes aklınca yol göstermeye calışyor tabiki çok hoş bi durum değil ama 3 günlük dünya için ölümsüz hayatını mahfetmek de söz konusu insanoğlu aciz bir varlıktır ne oluyo da allahın verdiği canı almaya calışıyo diye de düünmek lazım bence eğer böle bi hata yaptıysan bol bol tevbe et

Konu sahibesi Allah'in verdigi cana kiymasin demissiniz de.......kocasi konu sahibesini siddete maruz birakirken, Allah yarattigi canin bu kadar yanmasina neden goz yummus, o zaman oturup bir de bunu dusunun derim size.

Bu mantiga gore bu kaderi konu sahibesine bicen Allah'sa, ayni Allah onun verdigi karara da gunah yazmamali derim, zira yerinde olsaniz siz ne yapardiniz cok merak ediyorum???

Son düzenleme:
Mecbursa çaresizse yapacak birşey yok
O çocuk doğup rezillik içinde yaşasa sizmi yardımcı olacaksınız ?
Ayrıca o bayanın bedeni o bayanın günahı
Siz destekler veya desteklemezsiniz
Yok cinayettir yok insan değilsiniz bunlar sizin haddinize değil !!!!
Hiç kimse istemez bu durumda olmayı Allaha büyük konuşmayın
Bi yeri sakatsa sizde kürtaj olunca cinayetmi işlemiş olacaksınız ?
O nedenle büyük konuşmayın başınıza gelmeden bilemezsiniz
İnsancıl olun acıtmadan yorum yapın ALLAH AŞKINA

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: yazdıklarınızın kelimesi kelimesine katılıyorum..
boş boş konuşması akıl vermesi çok kolayy hemcinslerim nasıl bu kadar acımasız eleştiri yapıyolar bende hayretler içindeyimm.. :KK53: Allah kimsenin başına vermesin..
1-şiddet görüyor
2-tecavüz sonucu gebe kalıyor
3-bayanın ailesi çocuğu olmadığı halde kabul etmemiş bir başına yaşıyor
4-doğurdu diyelim ev kirasıydı,bebeğin masraflarıydı,mutfak masraflarıydı vs. bunları kürtaj cinayettir diyen arkadaşlar mı karşılayacak çok merak ettim..

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: yazdıklarınızın kelimesi kelimesine katılıyorum..
boş boş konuşması akıl vermesi çok kolayy hemcinslerim nasıl bu kadar acımasız eleştiri yapıyolar bende hayretler içindeyimm.. :KK53: Allah kimsenin başına vermesin..
1-şiddet görüyor
2-tecavüz sonucu gebe kalıyor
3-bayanın ailesi çocuğu olmadığı halde kabul etmemiş bir başına yaşıyor
4-doğurdu diyelim ev kirasıydı,bebeğin masraflarıydı,mutfak masraflarıydı vs. bunları kürtaj cinayettir diyen arkadaşlar mı karşılayacak çok merak ettim..

Bu zamanda kimse kimse yardım etmiyor canım
İnsan düşmeye görsün
Hayat çok zor acımasız ama insanlar daha acımasız forumda gördüğümüz gibi
Çok üzülüyorum ve biraz vicdan diyorum

.kocasi konu sahibesini siddete maruz birakirken, Allah yarattigi canin bu kadar yanmasina neden goz yummus, o zaman oturup bir de bunu dusunun derim size.

bu nasıl bi cümle ya allahmı insan oğluna çirkinlikler yap diyo tövbe tövbe

Bu zamanda kimse kimse yardım etmiyor canım
İnsan düşmeye görsün
Hayat çok zor acımasız ama insanlar daha acımasız forumda gördüğümüz gibi
Çok üzülüyorum ve biraz vicdan diyorum

Allahım kimsenin başına vermesin...
Eğer aldırma cinayet diyeceksek kadınada bir çıkar yolu göstermemiz gerekiyor dimi?
kadın çaresiz hangi anne yavrusundan ayrılmak ister ki?? :KK50:
ben anne olmak için yanıp tutuşuyorum,kürtaja karşıyım ama bu kadııncağız bi başına kimsesiz kalmış..nasıl acımasız yorum yapabilirim ki.. Ailesi destek olsa annesi bebeğe baksa diyecem sen çalış annen bebeğe baksın amaaa..Nasıl bi anne sana bakamam diyerek evladını evine almaz..Annesi kızını kabul etmemiş ki torununu kabul etsin..
Evlilikten darbe yemiş
Ailesinde aynı şekildee
tecavüz sonucu hamile
8 bin tl borcu var
Gerçekten okurken içim burkuldu.. :KK14::KK14: Allahım kimseyi savunmasız ,çaresiz bırakmasın..Allah yardımcısı olsun..

şu konudan da gördüğümüz üzere kadının kadına yaptığını kimse yapamaz vallahi de öyle..

kadıncağız adi kocasının tecavüzüne uğramış hala cinayetten bahsedenler var..bu kadına yapılan ne peki? o bebeğe yapılacak olan ne?

Allahım kimsenin başına vermesin...
Eğer aldırma cinayet diyeceksek kadınada bir çıkar yolu göstermemiz gerekiyor dimi?
kadın çaresiz hangi anne yavrusundan ayrılmak ister ki?? :KK50:
ben anne olmak için yanıp tutuşuyorum,kürtaja karşıyım ama bu kadııncağız bi başına kimsesiz kalmış..nasıl acımasız yorum yapabilirim ki.. Ailesi destek olsa annesi bebeğe baksa diyecem sen çalış annen bebeğe baksın amaaa..Nasıl bi anne sana bakamam diyerek evladını evine almaz..Annesi kızını kabul etmemiş ki torununu kabul etsin..
Evlilikten darbe yemiş
Ailesinde aynı şekildee
tecavüz sonucu hamile
8 bin tl borcu var
Gerçekten okurken içim burkuldu.. :KK14::KK14: Allahım kimseyi savunmasız ,çaresiz bırakmasın..Allah yardımcısı olsun..

Amin canım güzel dualarınızı Allahım duysun
Kirasını ödücekler iş verecekler veya kreş parası doğum parası vercekler
Boş boş konuşuyorlar atıp tutuyorlar
Bir yol gösterin o zaman
Gel yanımızda çalış veya ev vereyim vs vs
Benim maddi durumum olsa inanın yardım ederdim böyle yargılamazdım
Yazık insanlıktan çıkmış bir milletiz ne hale gelmiş türkiyem
Türkiyede kadın olmak böyle birşey :2:
[/B]

senin yasadiklarini ve yasayacaklarini kimse bilemez. sahipsizsin tipki benim gibi. 2 cocuk aldirmis biri olarak aldir diyorum. kimsen yok bakamassin buyutemessin cocukta sende sefil olursun. kimseye kulak verme sende biliyorsun hayat cok zor ve acimasiz. gunah vs gec onlari ....

amaç yargılamak değil yol herkes aklınca yol göstermeye calışyor tabiki çok hoş bi durum değil ama 3 günlük dünya için ölümsüz hayatını mahfetmek de söz konusu insanoğlu aciz bir varlıktır ne oluyo da allahın verdiği canı almaya calışıyo diye de düünmek lazım bence eğer böle bi hata yaptıysan bol bol tevbe et

Herkesin günahı kendine yazılır. Benim tövbemde sana düşmez !
Herkes kendinden sorumludur ve kimse kimseyi yargılayamaz.
Tecavüze uğrayan 13 yaşındaki çocuk nasıl kürtaj olmak zorunda kalıyorsa bu kadında kürtaj olma hakkına sahiptir.
Tasvip edilmese de kürtaj yasal bir haktır.
Kocan seni her gün dövse , tecavüz etse aldatsa üstüne hamile kalsan bu şekilde düşünemezdin.

ablacım işine karısmak gibi olmasın ama sakın aldırma derim ben :KK43: o masum bebeğin ne suçu var kurban oldugum yazıktır kıyma yavrucaga :KK43: Allahım onun rızkınıda verir dayanma kuvvetinide sen aldırma abacım yaa :KK43:

yerinde olsam ben de aldırırdım sanırım.

üzüldüm sizin için. ama bence mantıklı bir karar..

ablacım işine karısmak gibi olmasın ama sakın aldırma derim ben :KK43: o masum bebeğin ne suçu var kurban oldugum yazıktır kıyma yavrucaga :KK43: Allahım onun rızkınıda verir dayanma kuvvetinide sen aldırma abacım yaa :KK43:

canım hiç kimsesi yok konuyu iyice oku...çalışmazsan Allah nereden rızk versin.. Ailesi kabul etmediği için ayrı eve çıkmış..8 bin tlde borç bırakmış eşi..çıkar yolu yok arkadaşın...kira,mutfak masrafı,doktor-doğum masrafı,bebeğin masraflarını kim karşılayacak??
bu kadın doğum yapsa hastanede elinden kim tutacak?? sefalet içinde sokakta kalıp mı doğursun,,sonrada bakamadığı bebeği yetiştirme yurduna mı versin? ne yapsın bu kadın :KK50:

ANLAYANA bu konu için bu resim çok şey ifade eder

Eklentiler

• $1383548_653530428000617_1003493673_n.jpg
    $1383548_653530428000617_1003493673_n.jpg
    45,1 KB · Görüntüleme: 58
Son düzenleme:
X