Boşanıyorum çok kötüyüm..

Tanımadığım etmediğim kimin ilgisini çekecem valla pes

Bende onu diyorum işte umarım ilgi çekmek değildir diye ama daha kendi konunuza yazılanları bile algılayamamışsınız. Kim ne yazmış ne demiş. Zihniyetinizin ceremesi olsa gerek bunlar. İnsanları ayırırsanız, yaşadıklarıyla yargılarsanız böyle olur. Biryerden döner dolaşır bulur. Boşanacağınızdan değil de bu söylediklerim huzurunuzun kaçmasından.

Zaten eşime neler saydım o da tm dedi iftira attın istedğini yap dedi çok kötü kavga ettik he ben eşime toz kondurmazmışım aynen ben kimseye güvenmiyorum

Elle tutulur hiçbirşeyiniz yok. Engeliniz bile kalkmamış. Neden celallendiniz onu da anlamadım. İlk konuyu açtığınız da kadının derdi ne diyodunuz eşiniz yoksa meydanda. Buraya nasıl geldiniz?

Kızlar dün dul kadın dedim diye linç yedim neyse mesele eşimin komşu kadına numara vermesi zaten verdiği zaman ben kıyameti kopardım gelip kendi söyledi bana işi düşmüş ben hastanede çalışıyorum diye ama ne alaka eşim numarasını vermiş neyse öyle böyle dün öğrendim kadın buna demiş bana araba bak bu da ben bakamam demiş bundan eminim ama ben ona bir daha muhatap olma dedim hala ben bakamam falan bilmiyorum muhtemelen bunun da hoşuna gitti ya da ne olaylar olduysa oldu. Şimdi ayrılacağım üstelik 3 hafta önce düşük yaptım en zor zamanımda o kadar kötüyüm bunun hiç parası yoktu kabul ettim en ucuz mobilya aldım memur olduğum halde çalıştım yaparız dedim evet benim yanımda oldu hep destek çıktı hadi hiç bir şey yapmamışsa dahi hala muhatap olmuş benim için bitti. Anlaşmalı boşanmaycğm bana iftira attın kanıtla diyor nasıl bir yol izleyecğm bilmiyorum ve çalışıyorum hiç boş zamanım yok video izledim süreç hakkında emin adım atmak istiyorum
Sen delirmissin. Adam iftiradan tazminat davası açar inşallah.

Kızlar dün dul kadın dedim diye linç yedim neyse mesele eşimin komşu kadına numara vermesi zaten verdiği zaman ben kıyameti kopardım gelip kendi söyledi bana işi düşmüş ben hastanede çalışıyorum diye ama ne alaka eşim numarasını vermiş neyse öyle böyle dün öğrendim kadın buna demiş bana araba bak bu da ben bakamam demiş bundan eminim ama ben ona bir daha muhatap olma dedim hala ben bakamam falan bilmiyorum muhtemelen bunun da hoşuna gitti ya da ne olaylar olduysa oldu. Şimdi ayrılacağım üstelik 3 hafta önce düşük yaptım en zor zamanımda o kadar kötüyüm bunun hiç parası yoktu kabul ettim en ucuz mobilya aldım memur olduğum halde çalıştım yaparız dedim evet benim yanımda oldu hep destek çıktı hadi hiç bir şey yapmamışsa dahi hala muhatap olmuş benim için bitti. Anlaşmalı boşanmaycğm bana iftira attın kanıtla diyor nasıl bir yol izleyecğm bilmiyorum ve çalışıyorum hiç boş zamanım yok video izledim süreç hakkında emin adım atmak istiyorum
Sen bi değişiksinn ya
Yarın da barısırsın bosverdım seni

ıyide bu kocanın ilk yaptığı değilmiş eski konularına baktım

Bide Dul kadın deyip milletin günahını alma

Önce kocanın kim olduğunu öğren bil

ve diğer arkadaşlarin dediğine katılıyorum

Boşanmayacaksın kendini de bizi yorma zaman da alma

Eşinin telefonundan önceki konuşmalara bak, kullandığı gsm operatörünün uygulamasını yükle, kiminle ne zaman kaç dk konuşmus görebilirsin. Ayaküstü konuşmadıkları cook belli, mutlaka bir yerlerden konuşmuş olmaları gerekiyor

Bu kadar kolay boşanma kararı almak hiç doğru bir davranış olmayacaktır. Eşiniz doğru söyleme ihtimalle de var. İlle boşanacaksınız pişman olmamak için iyi araştırın öyle karar verin.
Yok be ne boşanması. Allah muhafaza dul kalacak. Kolay mı dul olmak😂😂 boşanacak olsa burda konu falan açmaz. Adamada blöf yapıyor.

Arama kaydı yoksa neden boşanıyorsun? Görüşse muhakkak araşırlardı. Whatsapp sil tekrar yükle geriye dönük bak bakalım ordan engellemeden önce iletişim kurmuş mu? Onu da yapmadıysa boş yere bu sebepten boşanacak diye tutturma. Daha önce vukuatları varmış sanırım ama onu o zaman boşayacak tın.

Sen boşanmazsın eşinin ilk vukuatı değil söyler yine bir yalan yersin ama biraz aklını kullan zaten evde var olanı boşamış senin gibi her yalanı ok diyip yutmamış kadının senin kocanla işi olmaz çok koca arasa elindeki boşamaz zaten kendine biraz saygın varsa bari bu mantıksız yalanları yeme adam resmen senin aklınla dalga geçiyor ama sen kalkıp sanki çok mattah bir kocan varmış gibi millet kocana yapışıyor sanıyorsun

Sen boşanmazsın eşinin ilk vukuatı değil söyler yine bir yalan yersin ama biraz aklını kullan zaten evde var olanı boşamış senin gibi her yalanı ok diyip yutmamış kadının senin kocanla işi olmaz çok koca arasa elindeki boşamaz zaten kendine biraz saygın varsa bari bu mantıksız yalanları yeme adam resmen senin aklınla dalga geçiyor ama sen kalkıp sanki çok mattah bir kocan varmış gibi millet kocana yapışıyor sanıyorsun
Ne saçmalık kadın arayıp mesaj atıp duruyor dünden razı ben yalan mı atacğm ha eşimde yüz vermiş okey de

Ne saçmalık kadın arayıp mesaj atıp duruyor dünden razı ben yalan mı atacğm ha eşimde yüz vermiş okey de
Kadında hata yok demiyorum ki zaten ama anlamadığın şu ki eşinin anlattığı şeyler yalan ilk falso senin kocanla başlıyor yazdığı hikaye hayatın olağan akışına aykırı siz inanmak istediğiniz için kadın eşinize yapıştı sanıyorsunuz azıcık mantıklı olun normal hayat için normal bir insan tanımadığı bir komşula karşılaşıyor evli mi bekar mı adam bilmiyor ama dümdüz gelip diyor ki eşinle tanışmak istiyorum bu olayın inanabilir bir tarafı yok çünkü normal akışa aykırı senle tanışmak istemesi için bu sohbeti öncesi birbirleri hakkında bilgi şart hadi diyelim sizi gördü ya da eşinde yüzük var anladı bir şekilde yine dümdüz kimse kimseyi tutup eşinle tanışalım demez bu sohbetin de öncesi şart
Öncesi yoksa eğer normal bir insan ne alaka der kalkıp gelip sana normal bir şey gibi anlatmaz anormal gelir insana
Senin eşin bir hikaye yazmış sana ama senin gözünde dul kadın kocanı rahatsız ediyor

X