Boşanıyorum çok kötüyüm..

Merve Aycan

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2024
654
99
Kızlar dün dul kadın dedim diye linç yedim neyse mesele eşimin komşu kadına numara vermesi zaten verdiği zaman ben kıyameti kopardım gelip kendi söyledi bana işi düşmüş ben hastanede çalışıyorum diye ama ne alaka eşim numarasını vermiş neyse öyle böyle dün öğrendim kadın buna demiş bana araba bak bu da ben bakamam demiş bundan eminim ama ben ona bir daha muhatap olma dedim hala ben bakamam falan bilmiyorum muhtemelen bunun da hoşuna gitti ya da ne olaylar olduysa oldu. Şimdi ayrılacağım üstelik 3 hafta önce düşük yaptım en zor zamanımda o kadar kötüyüm bunun hiç parası yoktu kabul ettim en ucuz mobilya aldım memur olduğum halde çalıştım yaparız dedim evet benim yanımda oldu hep destek çıktı hadi hiç bir şey yapmamışsa dahi hala muhatap olmuş benim için bitti. Anlaşmalı boşanmaycğm bana iftira attın kanıtla diyor nasıl bir yol izleyecğm bilmiyorum ve çalışıyorum hiç boş zamanım yok video izledim süreç hakkında emin adım atmak istiyorum

Sen sadece dul kadın dedin diye linçlenmedin yalnız zihniyetini belli ettiğin için linç yedin. Durduk yere yok kadın 10 yaş büyük, yok dul kadın diye başlık açarsan insanlar eleştirebilir. Önceki konularında da "açık kadın" gibi etiketlemelerin var.
Ayrıca siz niye düşük yaptığınızda yanınızda oldu diye minnet ediyorsunuz ki? Adamın da çocuğu ölmüş tabii ki yardım edecek,görevi o zaten. Bunun için minnet etmenize gerek yok,hakkınızda hayırlısı olsun.

Kadinla ne ara bu kadar iletisimi olmus ki bana araba bak diyecek seviyeye gelmisler. Yolda durdurup mu numaranı ver demis, esiniz eksik anlatıyor var bir seyler. Esinizin hat dökümünde konusma falan var mı bakın diyeceğim ama watsaptan konustularsa kanıt bulmaniz zor.
Wp den konuşmuş olamazlar çünkü ben mayıs ayında engelledim ondan beri engel kalkmamış araba dökümanına baktm arama yok

Sen sadece dul kadın dedin diye linçlenmedin yalnız zihniyetini belli ettiğin için linç yedin. Durduk yere yok kadın 10 yaş büyük, yok dul kadın diye başlık açarsan insanlar eleştirebilir. Önceki konularında da "açık kadın" gibi etiketlemelerin var.
Ayrıca siz niye düşük yaptığınızda yanınızda oldu diye minnet ediyorsunuz ki? Adamın da çocuğu ölmüş tabii ki yardım edecek,görevi o zaten. Bunun için minnet etmenize gerek yok,hakkınızda hayırlısı olsun.
Minnet etmedim sadece söyledim. O açık dediğim baş açık değildi başkaydı sonuçta herkes mayolu foto atmıyor açık ayrı o ayrı bence

Bu kadar kolay boşanma kararı almak hiç doğru bir davranış olmayacaktır. Eşiniz doğru söyleme ihtimalle de var. İlle boşanacaksınız pişman olmamak için iyi araştırın öyle karar verin.

Komşu kadının numarası benim eşimde ne arasın? Öyle bir saçmalık olur mu? Araba bak diyeck hicbr dostu yok muydu gelip kocana söyledi. Bizim de karşı komsumuzla yakınlığımız var ama eşlerimizle samimiyetmz yok uzaktan sadece abi merhaba merhaba belki o bile yoktur. Böyle rahat kadınları hiç anlamıyorum

Araba ya kadar mevzu gitmiş hele bak

Eee belli yani neden sen 4 yıldır bu adamla denk gelmedin de kocan denk gelip bide sana tanıs ta tanış deyip durdu numarasını bile verdi

Yanında olduysa oldu evlilik bu destek olmak için bir araya gelinir ha gelmişte ne olmuş sana destek derken köstek olmuş

Bak işte desteğini gördün

Dul kadın deyip sanki kocan kanatsız melek ama o kadın dul olunca o ayartti durumuna getirdin mevzuyu k yüzden tepki aldın

Son düzenleme:
Erkekler öyle canım. Karşı tarafa hemen iğneleyici birşey söyle korumaya geçerler sanki koruması gibi. Senin eşin sonuçta hal ve hareketlerini biliyosun. Kanıt aramaya çalış yoksa zorluk çekersin yada keşke kanıt bulsaydın öyle boşanmadan bahsetseydin. Ama sen kuruntu yapmışsan bence bsy var kadınlar hissedr bunu. Benim arkadaşm yeni doğum yaptı eşlerimizde aynı zamanda arkadaş. Arkadaşım eşinden şüphelendigini söyledi sürekli yazışıyor elinden telefon düşmüyor dedi hatta kızdım kuruntu yapıyorsun yoktur bsy arkadslryla konuşuyordur dedim hayır hissedyrm dedi. Eşimi yokladm zorla ağzından laf aldım gerçekten arkadaşı yani benim arkadaşın eşi başkasıyla konuşuyormuş ve ben halen bunun vicdan azabını çekiyorum kadın yeni doğum yapmış bebeğini emziriyor söylesem mi söylemesm mi vicdan azabını çekiyorum resmen. Yani demem o ki kadınlar hissedr

Kızlar dün dul kadın dedim diye linç yedim neyse mesele eşimin komşu kadına numara vermesi zaten verdiği zaman ben kıyameti kopardım gelip kendi söyledi bana işi düşmüş ben hastanede çalışıyorum diye ama ne alaka eşim numarasını vermiş neyse öyle böyle dün öğrendim kadın buna demiş bana araba bak bu da ben bakamam demiş bundan eminim ama ben ona bir daha muhatap olma dedim hala ben bakamam falan bilmiyorum muhtemelen bunun da hoşuna gitti ya da ne olaylar olduysa oldu. Şimdi ayrılacağım üstelik 3 hafta önce düşük yaptım en zor zamanımda o kadar kötüyüm bunun hiç parası yoktu kabul ettim en ucuz mobilya aldım memur olduğum halde çalıştım yaparız dedim evet benim yanımda oldu hep destek çıktı hadi hiç bir şey yapmamışsa dahi hala muhatap olmuş benim için bitti. Anlaşmalı boşanmaycğm bana iftira attın kanıtla diyor nasıl bir yol izleyecğm bilmiyorum ve çalışıyorum hiç boş zamanım yok video izledim süreç hakkında emin adım atmak istiyorum
Bi deliliniz yok sadece işkillendiginiz icin mi bosaniyorsunuz ruh sagliginiz pek iyi görünmüyor sürekli boylemisiniz

X