Boşanma aşamasındayım yardim

Olmuyor mu çocuk
Oluyor ama ne bileyim birbirimize alisalim dedik, calisiyoruz daha tasinmamiz lazim. Bi turlu toparlanip karar veremedik. Cocuk gercekten mutlu olabilir mi bu hayat sartlarinda vs. Gibi dusunceler. Yani basit bir karar degil. Olur da anlasamazsak bosabirsak cocuk arada kalir vs. Vs vs. Yani butun bunlari insan dusunuyor

Oluyor ama ne bileyim birbirimize alisalim dedik, calisiyoruz daha tasinmamiz lazim. Bi turlu toparlanip karar veremedik. Cocuk gercekten mutlu olabilir mi bu hayat sartlarinda vs. Gibi dusunceler. Yani basit bir karar degil. Olur da anlasamazsak bosabirsak cocuk arada kalir vs. Vs vs. Yani butun bunlari insan dusunuyor
Ama zaten korkulacak çok şey var hayat bu risklerle güzel

Merhaba hanımlar daha önce benimle aynı sorunları yaşamış arkadaşlardan yardım istiyirum. 8 yıllık evliyim iki kızım var 7 ve 5 yaşında 8 yıldır iterek sürdürdüğüm evliliğimden artık vazgeçtim. Aslında eşimi hiç sevmedim bı anlık hırsla evlendim ama yaklaşık 1 ay önce evi terk ettim ailemin yanına döndüm çocuklarımla beraber. Boşanma davasını hala açmadım barodan avukat istedim avukatla beraber davayı açmayı daha doğru buldum. Eşim ayrılmak istemiyor beni çocuklardan birini almakla tehdit ediyor çok korkuyorum çocuklarım olmadan nefes alamam nafaka vermem diyor benim ne yapmam lazım lütfen yardımcı olun.
Nafakayi vermek zorunda çünkü çocukları var ve çocuklar küçük olduğu için anneye veriliyor tehditlerini aldırma hatta hakime söyle tehdit ettiğini bence yapamaz yapamaz öyle bi hakkı yok çünkü

X