Bosanma surecinde barismak isteyen eski es

Merhaba kizlar eski konularimdan malum,
Dun bosanma davamiz vardi anlasmali ve bu sefer ki davaya geldi bu seferde hakim hasta oldugu icin dava gorulmedi tekrar 2 subata tarih verdiler.

Ve suan benimle barismak istedigini soyluyor herseyi unut herseyi duzeltiyorum degistim vs klasik erkek cumleleri.

Bende bunu dusunebilmem icin bu sefer ailemi ve 8aydir kurdugum yeni duzenimi onun icin bozmayacagimi cok seviyorsan herseginduzeltmek istiyorsan sen buraya gel dedim farkli sehirlerdeyiz.
Bunuda asla kabul etmiyor.

Yurtdisi dahil heryere giderim ama senin memleketinde oturmam diyor.

Bende ozaman barismamiz dusunce konusu bile olamaz dedim. Seni beni hic sevmemissin falan diyor o sucluyken ben sucluymusum gibi davraniyor benimde kendimi suclu hissetmemi sagliyor. Senin yuzunden bosaniyoruz diyor bana evden gittin diyor e napsamdim senin yaptiklarina dayanamadim diyorum anlamiyor hala.

Sonrada herseyi unut en bastan baslayalim diyor. Mantigim kesinlikle hayir desede duygularimi tahmin edersiniz.

Sadece paylasmak istedim.
Klasik erkek tiplemesi . Barışırsan dediklerinin onda birini bile yapmaz + ne de olsa boşanmanın esigindeyken bile affetti beni artık ne halt yersem yiyim beni bırakamaz diyip herşey daha da beter olur . Ne güzel kurtulmuşsun , iyi olsaydı bu aşamaya zaten gelmezdiniz

Merhaba kizlar eski konularimdan malum,
Dun bosanma davamiz vardi anlasmali ve bu sefer ki davaya geldi bu seferde hakim hasta oldugu icin dava gorulmedi tekrar 2 subata tarih verdiler.

Ve suan benimle barismak istedigini soyluyor herseyi unut herseyi duzeltiyorum degistim vs klasik erkek cumleleri.

Bende bunu dusunebilmem icin bu sefer ailemi ve 8aydir kurdugum yeni duzenimi onun icin bozmayacagimi cok seviyorsan herseginduzeltmek istiyorsan sen buraya gel dedim farkli sehirlerdeyiz.
Bunuda asla kabul etmiyor.

Yurtdisi dahil heryere giderim ama senin memleketinde oturmam diyor.

Bende ozaman barismamiz dusunce konusu bile olamaz dedim. Seni beni hic sevmemissin falan diyor o sucluyken ben sucluymusum gibi davraniyor benimde kendimi suclu hissetmemi sagliyor. Senin yuzunden bosaniyoruz diyor bana evden gittin diyor e napsamdim senin yaptiklarina dayanamadim diyorum anlamiyor hala.

Sonrada herseyi unut en bastan baslayalim diyor. Mantigim kesinlikle hayir desede duygularimi tahmin edersiniz.

Sadece paylasmak istedim.
Unut dediği konu ne ?

Çok makul ve mantıklı bir teklif sunmuşsunuz.Çok pişman olup yeni bir sayfa açmak isteyen kalkıp gelir sizin yanınıza.Aklınız karıştığı anda bu düzeni kurarken hissettiklerinizi hatırlayın.

Son aşamaya kadar gelmişsiniz , bundan sonra avukatıma konuş diyip geçmek lazım. Herkesin söylediği gibi bir kadın bu raddelere kolay gelmiyor. Arada çocuk da yok bir düzen de kurmuşsunuz kendiniz için..

Barışırsanız olacak olan yine benzer şeyler gibi , senin yüzünden mahkemelere gittik rezil olduk senin yüzünden bunlar oldularla başlayıp şiddete kadar varabilecek tartışmalar.

Boşanmak çok zor bir süreç boşandıktan sonrası dahazor insan bazen atlatamadığını bile düşünüyor güçlü olmanız lazım
Herkes boşan demiş ve banada denildi bittiğinde o duygularla savaşı verecek olan sensin bende denedim barıştım 2 aya kalmadı yavaş yavaş ayrılmak istediğim adama tekrar döndü ne oldu 1 yıl ötelenmiş boşanma oldu
Kimse değişmiyor değişmeyecek ayrılmak istediğin adamla devam edebileceksen barış
Biz kadınlar o eve evliliğe o adama öyle anlamlar yüklüyoruzki atlatamadığın yaşadığın hayal kırıklığı

X