Bu adamla olur mu?

Ben bu kadar safliga inanmiyorum. Cocugunuzu zerre dusundugunuz yok. Ebeveyn olacak yetiye sahip degilsiniz. Normal bir insan 6 yasindaki cocuga had bildirmekten bahseden adama haddini coktan bildirirdi. Cocugun hayatini zindana cevirmeye kararlisiniz. Neymis anne evinde cok bunaltmislar. Ancak bu kadar ilerisini mi ongorebiliyorsunuz, yas da 39mus!

Neden kaçtın konu sahibi ? Çevrimiçi olup olmadığını mi takip ediyorsun
Bu kadar yoruma ayrıldım diye güncelleme yapmıyor.. Ah kuzum ya o yavrunun bahtı güzel olur dilerim bir kız çocuğunun hayatı nasıl mahvedilir onu izliyoruz topluca

Merhaba
Konu nişanlım. İlk başta başkasına çevrimiçi ise ben ağzımı açmadan ekran görüntüsü atıp şuna yazıyordum diyen adam şimdi kimle konuşuyorsun diye sorunca ortalığı ayağa kaldırıyor. Sen bana güvenmiyor musun ben başka kadınlara mı gidiyorum niye soruyorsun diye kızıyor aşırı tepki veriyor. Ki başka kadın aklımın ucundan bile geçmiyor o an. Ama ben çarşıdayken eve gelene kadar burnumdan getirebiliyor.
Ben A desem o bırak B'yi Z anlıyor.

Kızım var 6 yaşında. Tamam eksik veya yanlış şeyleri var kabul ediyorum. Ama şimdiden başladı ona şöyle söyle, ona patronun kim olduğunu göster, ona şu şekilde öğret, sınır koy gibi. Bıkkınlık geldi.

Sizce tablo nasıl görünüyor ordan bakınca?
Berbat görünüyor. Bence asıl nişanlına patronun kim olduğunu göster ve haddini bildir

1 aylık falan flörtüm vardı. Kedim için bu kediyi çok şımartmışsın, hayırdan anlamıyor üzerinde otorite olmalısın, hayır de şöyle yap diyen biri vardı. Şutladım gitti hiç düşünmedim.
Siz burada ölürüm ederim diyorsunuz ama bu adamla evlenseniz kızınızı yatılı okula göndermediğiniz her gün başınızın etini yiyecek, sizin olmadığınız anlarda kızınıza patronun kim olduğunu göstermeye çalışacak. Kendi çocuklarına bakamamış adam sizin kızınıza abi bile olamaz.
Keşke ölsem de babası baksa diyebiliyorsanız, kızımdan ayrılamam demeyin madem babaya verin siz de aile evinde durup para kazanmaya çalışın.
kediye diyordu bunu ?
ben şok gerçekten 😐

Yine tepki alicam kimse kusura bakmasın da ikinci evliliği yapmak isteyen çocuklu kadınların çoğu hepsi değil altını çiziyorum çocuğunu umursamıyor .
Varsa yoksa adam yani
Adamın c ici olup olmadığını takip etmek nasıl bir ergenlik .
Anne olmak hiç mi gelistirmiyor olgunlastirmuyor ben anlamıyorum ki anne değilim .
Çocuğum olsa umrumda olmaz elin adamı had bildirmeye kalkıyor ufacık çocuğa

Valla yazık o çocuğa böyle bir anne ve daha 6 yaşında ne koca sevdasıymış arkadaş ya 2 yıl olmuş daha boşanalı.
Benim kızıma elin adamı patronu göster ona diyecek azını yırtarım şerefsze bak sen kimsin.
Buda kalkmış hala bu adamla olur mu bilmemne konu açmış buraya Allah akıl fikir versin valla pesss.

X