Bu adamla olur mu?

1 aylık falan flörtüm vardı. Kedim için bu kediyi çok şımartmışsın, hayırdan anlamıyor üzerinde otorite olmalısın, hayır de şöyle yap diyen biri vardı. Şutladım gitti hiç düşünmedim.
Siz burada ölürüm ederim diyorsunuz ama bu adamla evlenseniz kızınızı yatılı okula göndermediğiniz her gün başınızın etini yiyecek, sizin olmadığınız anlarda kızınıza patronun kim olduğunu göstermeye çalışacak. Kendi çocuklarına bakamamış adam sizin kızınıza abi bile olamaz.
Keşke ölsem de babası baksa diyebiliyorsanız, kızımdan ayrılamam demeyin madem babaya verin siz de aile evinde durup para kazanmaya çalışın.

Bununla evleneceğine eski kocana geri dön, hiç olmazsa kızının öz babası, yaptığı bir yerde kanıksanır, elin adamı yapınca zorunuza gider. Zaten ikili ilişkilerindeki konfor alanı herkesle böyle, sen böyle m*l adam seviyorsun, bu değişmiyorsa hiç elin adamıyla uğraşma ne gerek var?

Tamam siz neler yaşadınız anladık ya evladınız neler yaşadı ve şuan yaşıyor neler yaşıyor kafasının içini de biliyor musunuz offf çok sinirleniyorum yeter yaa evlenmek zorunda değilsiniz nasıl bu kadar kolay güvenebiliyorsunuz hayatta neler oluyor haberiniz var mı? Offf
Spreminden dollenip çocuk dogurdugum oz baba karşıma geçip " çocuğun ayağını denk alsın, verelim yatılı kursa vs vs " dese panter gibi saldırır defederim bu 7 kat yabancıya susuyor. Bir işe girip çalışsa anne babası da degisir. Eve para getiren tatlı olur. Ayrıca dediğin gibi anneanne dede en fazla kapıyı açacak varsa bir parça kuru ekmek verecek vallahi bu adamdan iyidir. Yeni kaynana açık açık kendi cocugunu yurda verdi seninkine mi bakacak sen de yurda var rahat rahat takılın demiş. Daha ne demeleri gerekiyor 40 yaşına gelmis kadına anlaması için. Hani ergen aşık desen bahar yeli desen neyse 40 yaş!

Devlet mi. Eski konuları açıp okuyun. Ya bu adamı garip bulmasam gelir buraya size sormazdım. Evlenir geçerdim dimi?
Adamı garip bulmak için çok geç kalmamis misin ? Annesi onu dediği anda kendi çocuğuna faydası olmadığını anladığın anda birakmaliydin . Ben ilk defa evlenirken altı yıldır tanıdığım adamın her şeyini didikledim. Şimdi boşanıp tekrar evlenme ihtimalim olsa bilemiyorum yani . Kızımın yanına böyle söyleyen bir adamı yaklastiracagim. Bizim seninle ortak noktamız olamaz gerçekten . Ben çocuğuma yan bakılmasına bile izin veremem.

Devlet demiyoruz , baba anca kendisi intihar edip ölürse kızını verir, anne baba cehemmen hayatı yasatiyor, kreşe veremez, bakicinin adını anmiyoruz , çalışmayı aklımıza bile getiremiyoruz. Ayrilik için de fikir beyan etmiyorsun. BASKA ÇÖZÜMÜN YOKSA DA KENDİSİNE SABİR DİLEYİP İYİ TELKİNLERDE BULUNUYORSUN. ( Ha asla koca meraklisi demiyorsun çünkü ilk isteyene varmamis, bu adamı da nisanlandiktan sonra yüzünü görmeye başlamis)

Başka öneri lütfen !VARSAA
Peki ben dünden beri girmiyorum o kıymetli poposunu kaldırıp niye çalışmadığını açıkladı mi ?

Bir ilişkide kimle konuşuyorsun sorusu bence olmamalı. Yani zaten art niyetli bir adamsa sizin nişanlınız olmamalı. Ss atmak bana çok gereksiz gelir. Bazen önemli bir konu gündemdeyse bende sorarım kimle konuşuyorsun çevrimiçiydin xle mi konuştun, sorunu hallettin mi gibisinden. Bunlar normal şeyler. Ama siz sürekli kontrol ve baskı ile ilişkiyi yürütüyorsunuz. Nişanlınızın normali de böyle. Bunu kızınıza da yapacak ve sizden de bekleyecek. En ufak bişeyde kızınızı kendisini açıklamak zorunda bırakacak. Kontrol ve baskı ile büyüteceksiniz kızınızı. İleride o çocuk size yalan söyleme ve bazı gerçekleri çarpıtma gereği duyacak belki de. Çünkü sürekli açıklama yapmakla ömür geçmez. Kızınız normal bir arkadaş ortamına girse bile eşiniz olursa bu kişi altında başka şeyler arayacak. Çocuğunuza yazık olur bu durumda.

Kızı yatılı okuldan haftada bir eve gelip iki gün kalıyor. Geri dönüyor. Hiç demiyor kızımla vakit geçiremiyoruz şuraya götüreyim şu etkinliği yapayım. Alıyor eve götürüyor okula. Kızımı bale kursuna verecem diyorum ben ona karşıyım kuran kursuna ver diyor:)))
Denetimsiz, merdiven altı, pedagojiden gram anlamayan yerlere mi verecekmiş çocuğu? Kendininkini kesin öyle yapmıştır. Zavallı çocuk. Umarım aklı az basınca kurtarır kendini bu manyak heriften. Neye bulaştığının farkında değilsin.

Peki ben dünden beri girmiyorum o kıymetli poposunu kaldırıp niye çalışmadığını açıkladı mi ?
Anlamıyorsun papatya ne yaşadığını o biliyor CALİSAMAZ!!! Tek bir açıklama YOK!!
bu kadar mesaj var "hala diyor ki çevrimiçi oluşunu neden sormayayim amcaoglumuyum" yani boşuna gırtlak patlatiyoruz.Allah küçük kızın yolunu bahtını açık etsin de bunların eline bırakmasın.

Anlamıyorsun papatya ne yaşadığını o biliyor CALİSAMAZ!!! Tek bir açıklama YOK!!
bu kadar mesaj var "hala diyor ki çevrimiçi oluşunu neden sormayayim amcaoglumuyum" yani boşuna gırtlak patlatiyoruz.Allah küçük kızın yolunu bahtını açık etsin de bunların eline bırakmasın.
Inşallah babası falan gelip gidiyordur bu durumu fark eder ve çocuğunu alır . Ya da en azından devlete verilmesi çok daha yerinde olur. Kim bilir adamın çocukları hangi şartlar altında kimin yerinde neler yaşıyor .

Denetimsiz, merdiven altı, pedagojiden gram anlamayan yerlere mi verecekmiş çocuğu? Kendininkini kesin öyle yapmıştır. Zavallı çocuk. Umarım aklı az basınca kurtarır kendini bu manyak heriften. Neye bulaştığının farkında değilsin.
Katip Allah aşkına öz cocuguna bakmayan adam başkasından olma çocuğa mi bakacak. dünden beri yazmadigimiz şey kalmadı aynı cevaplar tek derdi çevrimiçi olunca konuştuğu kişinin SS ni atmaması. Kızın varlığı , ya da çocuğu ile ilgili büyük sorunun farkinda daha doğrusu umurunda bile değil.

Merhaba
Konu nişanlım. İlk başta başkasına çevrimiçi ise ben ağzımı açmadan ekran görüntüsü atıp şuna yazıyordum diyen adam şimdi kimle konuşuyorsun diye sorunca ortalığı ayağa kaldırıyor. Sen bana güvenmiyor musun ben başka kadınlara mı gidiyorum niye soruyorsun diye kızıyor aşırı tepki veriyor. Ki başka kadın aklımın ucundan bile geçmiyor o an. Ama ben çarşıdayken eve gelene kadar burnumdan getirebiliyor.
Ben A desem o bırak B'yi Z anlıyor.

Kızım var 6 yaşında. Tamam eksik veya yanlış şeyleri var kabul ediyorum. Ama şimdiden başladı ona şöyle söyle, ona patronun kim olduğunu göster, ona şu şekilde öğret, sınır koy gibi. Bıkkınlık geldi.

Sizce tablo nasıl görünüyor ordan bakınca?
Gerçekten nereden buluyorsunuz böyle insanları,çok çok iğrenç ve uzak durulması gereken hastalıklı insanlar.. ha çevrimiçiyken kiminle konuşuyorsun diye ekran görüntüsü de istemek hastalık o da ayrı..
biz burada ne yazarsak yazalım siz koşa koşa gidip o insanla evleneceksiniz bundan eminim.. bir kaç ay sonrada nasıl boşanıcam diye konu açarsınızz.. bekliyoruzz!!!

Inşallah babası falan gelip gidiyordur bu durumu fark eder ve çocuğunu alır . Ya da en azından devlete verilmesi çok daha yerinde olur. Kim bilir adamın çocukları hangi şartlar altında kimin yerinde neler yaşıyor .
Valla eski kocası hakkında bilgim yok ama bu kadın da az değil. Bu dünyada salak ayağına yatanlardan da nefret ediyorum. Yeter ya kaç yaşına gelmiş sorumluluk almaktan kaçıyor , yıl 2024 tek kaçışı evlilik saniyor ve lise aşkı gibi ergen ergen ahmakliklar yapıyor. Sonra da ne çektiğimi bilmiyorsunuz! Sen biliyorsun da ne oluyor hani derler adama. Anne baba kötü , eski koca kötü, yeni koca kötü , çalışma hayatı kötü , kreş kötü, bakıcı kötü, hayat kötü bir bunun prenses kalbi saf ve temiz😏

Bu kadın cidden otuzlarinin sonunda mi ? Karşımda sanki on sekiz yaşında bir çocuğa anlatıyorum gibi nasıl iki katı yaşında olabilir
18 yasindakiler daha olgun. Bu salağa yatan 40 lilardan. Mugeye , esraya çıkan 50-60 yaşındaki sözde SAF teyzeler var ya AMA ASİK OLDUM diye zirvalayan aha bu onlardan.

Gördüğüm en doğru yorumlardan biri bende böyle düşünüyorum
Çocuğun psikolojisini bozmuş kızına deli demiş🤬 ay bir profiline gireyim dedim çıldırdım.cocugunu düzeltmek yerine hayat arkadaşı ariyorum demiş .( İkinci evliliğe asla karşı değilim doğru insanla neden olmasın) çocuğa ne oluyo diye düşünmek yerine koca arıyor. Bu adam için de 8 Mart'ta karisi ölmus demiş şimdi de karısı kaçtı diyor. Bundan rahatı mezarda.

Eklentiler

• Screenshot_20231216-112245.png
    Screenshot_20231216-112245.png
    210,9 KB · Görüntüleme: 53
  • Screenshot_20231216-112136.png
    Screenshot_20231216-112136.png
    138,6 KB · Görüntüleme: 54
Çocuğun psikolojisini bozmuş kızına deli demiş🤬 ay bir profiline gireyim dedim çıldırdım.cocugunu düzeltmek yerine hayat arkadaşı ariyorum demiş .( İkinci evliliğe asla karşı değilim doğru insanla neden olmasın) çocuğa ne oluyo diye düşünmek yerine koca arıyor. Bu adam için de 8 Mart'ta karisi ölmus demiş şimdi de karısı kaçtı diyor. Bundan rahatı mezarda.
Sence derdi çocuk olabilir mi ? Çocuğun tepkisel davranışları çok normal geldi bana .

X