Bu ay femera ve çatlatma iğnesi kullananlar toplanın birlikte takip edelim süreci

Ah canım hiç sorma yemin ederim ben de öyle geldim arkadaşıma bir ağlama krizi yaşadım 1-20'yi görünce çünkü hani benim ikinci kızımda da vefat eden kızım da yani onda da böyle sütüm gelmişti ve öyle hamile olduğumu öğrenmiştim ama bunda da bilmiyorum şimdi ben çörekotlu macun mu ne onu yapmıştım yani ama o da 2 ay önce 3 gün falan yaptım acaba o mu prolaktin değerimi yükseldi de ondan mı süt geliyor bilmiyorum
Geçtiğimiz aylarda ben de denedim çörekotu bal tarçın karışımını. Çok da düzenli kullanmadım ama 1 hafta falan yemeye çalıştım. O ay adet olmadım umutlandim tabi. Sonra epey bı gecikince doktora gittim 35 mm kist olmuş. Yunurtami büyütmüş o karışım ama catlamadigi için kiste dönmüş. O yüzden ben korktum o karışımdan. Bir daha da yemedim. Belki senin de dedgin gibi proklatini yukseltmistir. Günün geldi mi senin?

Geçtiğimiz aylarda ben de denedim çörekotu bal tarçın karışımını. Çok da düzenli kullanmadım ama 1 hafta falan yemeye çalıştım. O ay adet olmadım umutlandim tabi. Sonra epey bı gecikince doktora gittim 35 mm kist olmuş. Yunurtami büyütmüş o karışım ama catlamadigi için kiste dönmüş. O yüzden ben korktum o karışımdan. Bir daha da yemedim. Belki senin de dedgin gibi proklatini yukseltmistir. Günün geldi mi senin?
Canim ben kullandım ama 3 gün falan düzenli de kullanmadım adetim falan da geçmemişti o ay üzerinden de baya geçti yanii adetim de bugün 4 gün geçti

Canim ben kullandım ama 3 gün falan düzenli de kullanmadım adetim falan da geçmemişti o ay üzerinden de baya geçti yanii adetim de bugün 4 gün geçanladim canım zaten etkisi

Canim ben kullandım ama 3 gün falan düzenli de kullanmadım adetim falan da geçmemişti o ay üzerinden de baya geçti yanii adetim de bugün 4 gün geçti
Anladım canım bu zamana kadar etkisi kalmamıştır zaten. Hayırlısı bakalım neler gorucez ama ben çok yorgunum artık bitigim 😔

Anladım canım bu zamana kadar etkisi kalmamıştır zaten. Hayırlısı bakalım neler gorucez ama ben çok yorgunum artık bitigim 😔
Vallahi ben de öyle sigarayı bıraktım 1.5 ay oldu dün baslamamak için zor tuttum kendimi sütte gelince dedim kesin oldu bu sefer ama sonuç koca bir negatif

Ben bırakamıyorum sigarayı ya nasıl basardin
Bebek tedavisine başlamadan grip olmuştum istifra ediyordum sürekli sonra 1 hafta sürdü iyilesmem o bir hafta hiç içmedim boğazım yara olmuştu sonra içmeyi denedim icemedim midem bulandı 1.5 aydır içmedim yani

Ama dün başlamak istedim ruhum daraldı bilmiyorum bazıları da bekle diyor bugün 14. Gün oturdum süt sağıyorum 😔😔
Adetim 23 Mayıs baslamsı gerekiyor adetime 5 gün kala yumurt akı gıbı akıntım vardı denemelık yapayım dedım bu test dunku ve bugunku acaba catladımı yumurtladımmı anlamadım ama dun gece esımle ılıskıde sol kasıgım cok agrıdı ve dun aksamdan berı yumurta akı gıbı akıntım gelmiyor bılgınız varmı

Eklentiler

• IMG-20240521-WA0003.jpeg
    IMG-20240521-WA0003.jpeg
    158,9 KB · Görüntüleme: 16
Adetim 23 Mayıs baslamsı gerekiyor adetime 5 gün kala yumurt akı gıbı akıntım vardı denemelık yapayım dedım bu test dunku ve bugunku acaba catladımı yumurtladımmı anlamadım ama dun gece esımle ılıskıde sol kasıgım cok agrıdı ve dun aksamdan berı yumurta akı gıbı akıntım gelmiyor bılgınız varmı
Canım sanırım çatlama bu iğnenin kaçıncı günü bugün

Canım sanırım çatlama bu iğnenin kaçıncı günü bugün
İne vurulmadım canım tedaviye baslıcam hersey normal bir sıkıntım yok sagda hafıf Poko var sadece hormonların normal ama adetim 21 . Gunu progesteron 0.25 çıktı doktorum yumurtlama sorunu vr sanırım dedı adet 3. Gunu gel tedvıye baslıylım dedi ama detıme 5 gun vardı bnden sefaf akıntı gelınce dedım test yapım 2 gun surdu supelendım ovulasyon testı yaptım cıf cızgı çıktı aksamı karnım hafıf agrıyodu dedım degerlendırelım esıme esımle birlikte olduk gece kasıgım cok agrodı bugunde ovulasyon testım sılık çıktı dun aksamdan berı sefaf akıntı da yok

İne vurulmadım canım tedaviye baslıcam hersey normal bir sıkıntım yok sagda hafıf Poko var sadece hormonların normal ama adetim 21 . Gunu progesteron 0.25 çıktı doktorum yumurtlama sorunu vr sanırım dedı adet 3. Gunu gel tedvıye baslıylım dedi ama detıme 5 gun vardı bnden sefaf akıntı gelınce dedım test yapım 2 gun surdu supelendım ovulasyon testı yaptım cıf cızgı çıktı aksamı karnım hafıf agrıyodu dedım degerlendırelım esıme esımle birlikte olduk gece kasıgım cok agrodı bugunde ovulasyon testım sılık çıktı dun aksamdan berı sefaf akıntı da yok

Yaa o zaman dediğim.gibi çatlamadir değerlendir yine bol bol
Bakalım olmasa adetim uzamasında bir an once hap tedavısıne baslıyalım tatıle denk geliyor yoksa 😔bıde ondan once 2 kere hormon testı olmusum adetim 3. Gunu progesteron bakılmıs bırı 22.56 dıerı 12.90 adetliyken progesteron bukdar Yuksek olurmu

X