Bu ay femera ve çatlatma iğnesi kullananlar toplanın birlikte takip edelim süreci

İnşallah tek temmenimiz bu güzel sonuçlar almak ❤ ama umut konusunda bende öyleyim yumurtlama takibi yaptığım da iki veya üçer tane yumurtam oluşurdu. Şimdi ise geçey ay hsg cekildim sağ tüpüm hafif tıkanıktı açıldı orda yumurta oluşmamış hiç şuan sadece bitane soldan yumurtam gelişmiş klomen kullanmama rağmen hem de😌 ne desem bilemiyorum tabi olacak oldu mu bi tane sağlıklı yumurta ve bi tane sperm yetiyor ama olasılık bi tane olunca böyle tedavilerde düşüyor 😮‍💨 olabildiğince değerlendirmeye çalıştık ilk iğnemdi bu ay memleketten misafirler geldi şans işte 6 kere falan oldu ama yarım saat bi saat yatamadım. Yarın hıdrellez güzel enerjilerin yeryüzünde olacağı bir gün dualarımız kabul olur inşallah

Evet 8. Gün yaptığımda yani bi çizgi var gibiydi ama yok gibiydi de yani bu şekilde silik bi çizgi asla değildi
Yarın tekrar idrar testi yaparsan kesin ve net belli olur canım

Benim hala ağrılarım var kasık ağrım özellikle gece uykudan uyandırdı beni 2 kez
Bende de ara ara çok hafiften sancı gibi oluyor iğnenin etksii olduğunu düşünüyorum çünkü progesteron hormonumuzu yükseltiyor ve bize hamilelik semptomlarını yaşatıyor yani bu belirtiler şuan hamilelik oluşup oluşmadığı konusunda yanıltıcı olur en sağlıklısı iğneden sonra en erken 14 gün içinde test yapmak ama gel bekle bekleyebilirsen 🙈 bekleme sürecinde bi yandan umutlanıyorum bi yandan ya olmadıysa diye üzülüyorum. Karmakarışık duygular

Merhabalar benimde 5. Gün bugün . 29 nisan da vurulmuştum. 2. Ve 3. Gün kasıklarımda bi ağrı oldu hatta tek solda olması gerekiyodu bence bi tane soldan yumurtam vardı çünkü. Ama çift taraflı ağrı yaşadım ben. Ağrı kesilince akıntılarım da kesildi. Ne zaman test yapmayı düşünüyorsunuz ben bata kadar bekleyeceğim 14. Gün bat günüm oluyo
Canım ben 30 nisanda vuruldum ertesi gün ağrı kesilmişti 25 saat ve ertesi günü değerlendirdim tek bende beklemeyi düşünüyorum dün rahimde adet olacakmışım gibi his oldu bakalım inşallah güzel haberler alırız

Canım ben 30 nisanda vuruldum ertesi gün ağrı kesilmişti 25 saat ve ertesi günü değerlendirdim tek bende beklemeyi düşünüyorum dün rahimde adet olacakmışım gibi his oldu bakalım inşallah güzel haberler alırız
Tek temmennimiz bu güzel haberler almak inşallah o ay bu aydır 🙏

Bende de ara ara çok hafiften sancı gibi oluyor iğnenin etksii olduğunu düşünüyorum çünkü progesteron hormonumuzu yükseltiyor ve bize hamilelik semptomlarını yaşatıyor yani bu belirtiler şuan hamilelik oluşup oluşmadığı konusunda yanıltıcı olur en sağlıklısı iğneden sonra en erken 14 gün içinde test yapmak ama gel bekle bekleyebilirsen 🙈 bekleme sürecinde bi yandan umutlanıyorum bi yandan ya olmadıysa diye üzülüyorum. Karmakarışık duygular
Kaçıncı günün 🙏🏻

Canım suan yalancı pozitif bu hemen belli olmaz
Ben 11. Gün yaptım negatif ti .3 saat sonra çöpe atmak için baktığımda kuruma çizgisini 2.çizgi sandım . 13. Gün kan verdim <1,20 çıktı sanırım negatif 😣 Bat 3 mayıstı, bugun 16. Günümdeyim hala regl olmadım

Canım naptın testi yeniledinmi
11.gün yeniledim negatifti yarın 12.günüm pazartesi test yapıcam negatif çıkarsa değil olmazsam kan testi de vermek istiyorum bilmiyorum arafta gibiyim bir yanım umutlu bir yanım umutsuz hiç belirti yaşamıyorum regl belirtim bile yok

İnş insülin dirancin var mı ve takviye ne kullanıyorsun
İnsülin direncim ilk çocuğumu emzirirken oldu homa ır mıydı neysi hormonun adı o 4e yakındı sonra diyet yapıp zayıfladım ama bel cevrem sezaryene bağlı tamamen erimedi ilk doktorumda buna bağlı inofolik combi hp verdi üç beş ay kullandım biraz daha kilo verdim iştahımı kesti çünkü ama gebelik oluşmadı dr değiştirdim. Hsg cekildim. Folik asit omega 3 d vitaminli magnezyum sitrat alıyorum

femarayi dikkatli kullanın kızlar bende polip yapti
İlk defa femaranın yan etkisini duydum çok şaşkınım. Öncesinde hsg cekilmiş miydiniz ya da ne biliyim ilaç öncesi var olabilir miydi acaba şaşkınlığımı mazur görün coğunlukla klomenin yan etki yaptığını okudum. Ama dr um bana da klomen verdi ilk ay diye sesimi cıkarmamıştım gebelik olmazsa ikinci ay femara isteyecektim

İnsülin direncim ilk çocuğumu emzirirken oldu homa ır mıydı neysi hormonun adı o 4e yakındı sonra diyet yapıp zayıfladım ama bel cevrem sezaryene bağlı tamamen erimedi ilk doktorumda buna bağlı inofolik combi hp verdi üç beş ay kullandım biraz daha kilo verdim iştahımı kesti çünkü ama gebelik oluşmadı dr değiştirdim. Hsg cekildim. Folik asit omega 3 d vitaminli magnezyum sitrat alıyorum
Anladım canım maxijunoya bir bak istersen ayrıca homaya tekrar baktır yumurta büyüsede kalitesiz yapıyor bu önerdiğim takviye ile çok hamile kalan var ilk çocuğun nasıl oldu

Tamam yarın da yapıp sonucu atacağım 🙏🏻 sende durumlar ne suan
Canım bende hiçbir belirti yok belirtisizim yani bugün 8. Günüm hâlâ iğne etkisi geçmemiş 10. Gün tekrar yapicam bakalım nolcak ilk çatlatma tedavimde 8. Gün tamamen silinmişti idrar testinde bu arada sadece bir gün degerlendirebildim cenazem vardı kuzenimi kaybettim trafik kazasında eşim ayrı şehirde ben ayrı sehirdeydim yeni geldim yani açıkçası zerre umudum yok 🤷 ben kendimi geçtim inşallah sizlerden olumlu sonuc alırız

Anladım canım maxijunoya bir bak istersen ayrıca homaya tekrar baktır yumurta büyüsede kalitesiz yapıyor bu önerdiğim takviye ile çok hamile kalan var ilk çocuğun nasıl oldu
Homa ya o zaman baktırdığımda ciddi belirtilerim vardı kuzum iki saatte bi şekerim düşüyo gibi oluyodu bişeyler yiyodum uykum geliyodu gözlerim kapancak gibi oluyodu. Baya kilo verdim iştahım da yok eskisi gibi. Hamile kaldığımda 60-61 kiloydum şimdi 64üm 76lardan düştüm. Bide bu ay klomen başladık biz hsg cekildim sağ tüp tıkalıydı açıldı çok şükür.

Bu arada ekran görüntüsü aldım eczacıma soracağım bi sağol takviye için teşekkür ederim yeni bi folik asite başladım da dün de ocean ın polysitolünü gördüm o da var aklımın bi köşesinde

Kızlar selam ben bu ay femera ve çatlatma iğnesi tedavisi başladım 7 gün femera kullandım yumurta takibim yapıldı doktorum tarafından ve dün gittiğimde de doktorum artık catlatalim dedi 4 tane yumurtam oluşmuş tu 22mm 21mm ve geriden gelen 18 mm lik iki yumurta bugün de öğlen saat 12 de iğneyi yaptım buraya kadar iyiydi bakalım bu günden sonra zaman nasıl geçecek geçmek bilmiyor gibi bu benim ikinci çatlatma tedavim ...bu arada kızlar şöyle bir şey daha var ben adetimin 13. Gibi ovulasyon testinde yumurtlama ve çatlamayi gördüm 3 gün boyunca değerlendirdim umarım bu ay güzel sonuçlar alırım alırız benim gibi Nisan ve Mayıs ayı gebelik planlayanlar tecrubelerinize ihtiyacım var...
Merhaba inşallah pozitif sonucu görürsünüz 9 aydır bende gebe kalamıyorum ama herşeyim normal acaba bu tedavi hangi durumlarda kullanılıyor gebe kalmada etki gösterir mi doktora söylesem yoksa sadece pcos gibi durumlarda mı kullanıyor

X