Bu da benim hikayem ve bekleyişim 😍

Modunu bozacaksa hiç yapma canım benimde yapınca biraz modum düştü dün gece ama az önce başka başlıkta biri sağolsun rahatlattı beni 6. Gün test yapmış negatif sonra kanda pozitifi görmüş maaşAllah 🥰 bende de belirti çok yok ara ara kasık ağrısı o kadar ☹️
Benim de aynı şekilde sadece ara ara kasik ağrısı oluyor hepsi o. Bakalim pazartesi sonucum ne olacak. Allah yolumuzu kolaylaştırsin 🤲

Benim de aynı şekilde sadece ara ara kasik ağrısı oluyor hepsi o. Bakalim pazartesi sonucum ne olacak. Allah yolumuzu kolaylaştırsin 🤲
Amin canım Amin Rabbim emeklerimizi boşa çıkartmasın inşAllah yüzümüzü güldürsün yaz mutlaka o güzel sonucunu ve hep olumlu düşün ben inanıyorum sende inan Şuan bebişini taşıyorsun 🥰

Hayırlı olsun inşallah sonucu da cok güzel olur 🤲 benin de 31 temmuz test günüm ama hiçbir belirtim yok o yüzden erken test yapmaya da korktum 🥺
Boşuna üzüyosun kendini canim benimde hiç bir belirtim yok ama iki testimdede silik çizgi çıktı bence bebeğinide kendinide üzmemelisin pazartesi günü umarım güzel haberi bizlerle paylaşırsın🥰❤️❤️❤️

Amin canım Amin Rabbim emeklerimizi boşa çıkartmasın inşAllah yüzümüzü güldürsün yaz mutlaka o güzel sonucunu ve hep olumlu düşün ben inanıyorum sende inan Şuan bebişini taşıyorsun 🥰
İnşallah canım hep beraber güzel haberler verelim birbirimize 🤲 mutlaka yazacagim 🥰 bu arada mesajının sonunu resmen ağlayarak okudum 🥺

Boşuna üzüyosun kendini canim benimde hiç bir belirtim yok ama iki testimdede silik çizgi çıktı bence bebeğinide kendinide üzmemelisin pazartesi günü umarım güzel haberi bizlerle paylaşırsın🥰❤️❤️❤️
Ahhh canım benim çok teşekkür ederim inşallah saglikla ilerlesin seninde hayırlısıyla kucağına al 🥰

Evet histeroskopi ile açıldı yapışıklık ama normalde 15 dk falan sürüyormuş benim ki neredeyse 2 saat sürmüş yapışıklık çok olduğu için. Daha öncede tanı amaçlı histeroskopi yaptırdım bu arada 2018 de sadece küçük bir polip vardı yazmayı atlamışım

Evet histeroskopi ile açıldı yapışıklık ama normalde 15 dk falan sürüyormuş benim ki neredeyse 2 saat sürmüş yapışıklık çok olduğu için. Daha öncede tanı amaçlı histeroskopi yaptırdım bu arada 2018 de sadece küçük bir polip vardı yazmayı atlamışım
Bnde Çarşamba histeroskopi olcam benim az bı yapışıklık var kısa sürer dedi doktorum ama.snra ne kadar zaman geçti tüp bebek öldü peki?

Bnde Çarşamba histeroskopi olcam benim az bı yapışıklık var kısa sürer dedi doktorum ama.snra ne kadar zaman geçti tüp bebek öldü peki?
Benim 13 haziranda histeroskopi oldu canım 25 temmuzda transferim oldu. Yani ilk reglinin olup bitmesini için bekletti beni sonra rahim kalınlığının istediği boyuta ulaşmasını 25 temmuzu buldu

Bu arada sizler hangi iğne ve ilaçlara devam ediyorsunuz
Ben estrofem sabah 2 akşam 2
Corasprin sabah 1
Folicus akşam 1
Magnorm akşam 1
Redostim sabah 1 akşam 1
Multibiyol günde 1
Oksapar iğne göbekten günde 1
Progestan iğne iki tane tek seferde
Bir de bellavia kullanıyordum o bitti bir daha alma dedi doktor

Bana biraz çok geldiği için soruyorum herkes bunları kullanıyor mu

Corasprin sabah 1
Folicus akşam 1
Magnorm akşam 1
Redostim sabah 1 akşam 1
Multibiyol günde 1

Ben yurt dışından olduğum için benim ilaçlarım biraz farklı gelebilir sizlere ben sabah öğle akşam olmak üzere utrogestan ve cyclacur ayriyeten her sabah prezolon ve vasclor diye progesteron vajinal kremi kulanıyorum ve her akşam gün boyu bütün ilaçlarımı aldıktan sonra birde salospir diye bi ilaç kulanıyorum oda onca hap alımına karşı kalp krizi veya ona benzer şeyler yaşamamak için bir koruyucu

Benim 13 haziranda histeroskopi oldu canım 25 temmuzda transferim oldu. Yani ilk reglinin olup bitmesini için bekletti beni sonra rahim kalınlığının istediği boyuta ulaşmasını 25 temmuzu buldu
Anladım canım.benim hiç başlamadı bı sonraki reglimle tedavim başlar inşallah 🤲inşallah sende güzel olumlu sonuçlar alırsın 🤲dualarım seninle

Ben yurt dışından olduğum için benim ilaçlarım biraz farklı gelebilir sizlere ben sabah öğle akşam olmak üzere utrogestan ve cyclacur ayriyeten her sabah prezolon ve vasclor diye progesteron vajinal kremi kulanıyorum ve her akşam gün boyu bütün ilaçlarımı aldıktan sonra birde salospir diye bi ilaç kulanıyorum oda onca hap alımına karşı kalp krizi veya ona benzer şeyler yaşamamak için bir koruyucu
Bi nevi kan sulandırıcı sanırım bende sabah içiyorum kan sulandırıcı birde iğne olarak kendim göbekten yapıyorum diğer iğnemi de hergün gidip vuruluyorum delik deşik oldum 😂

Anladım canım.benim hiç başlamadı bı sonraki reglimle tedavim başlar inşallah 🤲inşallah sende güzel olumlu sonuçlar alırsın 🤲dualarım seninle
Allah razı olsun canım benim inşAllah sende en hayırlı şekilde tez vakitte ve en güzel şekilde buradan bize haberi verirsin pozitiffffff diye 🥰 bende hepiniz için dua edeceğim Rabbim kabul eylesin 🤲❤️

Corasprin sabah 1
Folicus akşam 1
Magnorm akşam 1
Redostim sabah 1 akşam 1
Multibiyol günde 1

Ben coraspirin günde 1 tane, progestan fitil sabah 1, akşam 2 tane, prolutex igne sabahları göbekten yapıyorum vitamin kullanıyorum. Hafta da bir kere de proluton depot kalçadan vurduruyorum

Kişiye göre değişiyor demek ki ilaçlar içerikleri aynı işlevleri aynı ama markalar da farklı olabilir emeklerimiz boşa çıkmasın inşAllah 🤲

X