Bu da benim hikayem ve bekleyişim 😍

Üzülme demek çok saçma biliyorum çünkü üzülmemek elde değil, maddi manevi çok zorlu yollardan geçiyoruz. Üç defa tüp bebek deneme süreci geçirmiş olarak söylüyorum ki inan ki doğru zamanı var ve bize düşen sukunet ile zamanımızı beklemek.
Rabbim gönül ferahlığı versin içim içime sığmıyor Rabbim ne zaman ol derse 🤲 sağol canım Allah razı olsun Rabbim sana hep hayırlar güzellikler nasip etsin 🤲

Bende tüp bebekle anne olmuş biri olarak sizi cok iyi anlıyorum ama inanın ki zamanı var Allah imtihan eder ama imtihan da yardım da eder , hic ummadığın anda olacak insaAllah . Allahü Teala gerçekten isteyenlere nasip etsin. T Tusem

Bende tüp bebekle anne olmuş biri olarak sizi cok iyi anlıyorum ama inanın ki zamanı var Allah imtihan eder ama imtihan da yardım da eder , hic ummadığın anda olacak insaAllah . Allahü Teala gerçekten isteyenlere nasip etsin. T Tusem
Rabbim bağışlasın evladınızı 🤲 çok teşekkür ederim Rabbim be zaman ol derse 🤲

Hayırlı uğurlu ve pozitif olsun inşAllah 🤲🥰Aynur hanımda çok başarılı bir doktor çok duydum ismini ama ben Nur hocanın enerjisini çok sevdim birde arkadaşım da ona gidiyordu memorial hastanesindeyken ondan etkilenmiş olabilirim 😬 çok güzel ve sorunsuz ilerlesin tedavin Rabbim kolaylaştırsın inşAllah hiç anlamasan pozitife ulaş inşAllah 🤲🥰
Amin çook teşekkür ederimm🥰💕

Rapor çıkartıyordu medikal park 1000 küsür tl bir ücretle ben raporla yaptım medikal park Göztepe de ama benim rapor hakkım vardı sende sorgula bence rapor hakkın var mı dondurma ile birlikte tüp bebek paketine 27000 tl ödedim 10000 tl histeroskopi için ödedim ilaçlarla birlikte 45000 tl yi bulmuştur. İlk tüp bebek mi senin

Yazık günah rapor hakkın varsa iki katı para ödeme rapor çıkınca ilaçlara %20 ödüyorsun

Hem ilaçların %20 sini ödüyorsun sadece hemde tüp bebek de de indirim alıyorsun özelde

Hayırlı uğurlu ve pozitif olsun inşAllah 🤲🥰Aynur hanımda çok başarılı bir doktor çok duydum ismini ama ben Nur hocanın enerjisini çok sevdim birde arkadaşım da ona gidiyordu memorial hastanesindeyken ondan etkilenmiş olabilirim 😬 çok güzel ve sorunsuz ilerlesin tedavin Rabbim kolaylaştırsın inşAllah hiç anlamasan pozitife ulaş inşAllah 🤲🥰
Ben Aynur hocayı ve ekibini bir türlü sevemedim tam tedaviye başladığımız gün memorial şişliye döndü yönümüz. Hasta mahremiyeti ve ilgisinden çok memnunum memorialin. Sizin sonucunuz ne oldu acaba

Ben Aynur hocayı ve ekibini bir türlü sevemedim tam tedaviye başladığımız gün memorial şişliye döndü yönümüz. Hasta mahremiyeti ve ilgisinden çok memnunum memorialin. Sizin sonucunuz ne oldu acaba
Maalesef negatif ile sonuçlandı. Bende git gide hastaneden soğuyorum. Dondurulmuş embriyom var ne yapacağımı bilmiyorum

Hepimizin inşAllah siz ne aşamadasınız
Ben transfer oldum üstelik benim zor bir durum. Eşim testis kanserinden ameliyat oldu testisi alındı yani şu an değerleri azospermi. Fakat sperm değerleri çok kötüyken ben normal yoldan kızım oldu elhamdulillah. Aradan 3 yıl geçti medikal park Göztepe Aynur hanımla tedaviye başladık tavsiye üzerine ama bizim dondurulmuş spermler memorialdeydi. Aynur hanım bilgilendirmeden muayene kadar çok baştan salma geldi üstelik rahim dinlendirme yapmadan transfer yapıcam dedi hastaneye de sadece 2 kere geleceksin dedi. Spermleri almaya memoriale gidince ilgi alakalarından çok çok memnun kaldık ve o an vazgeçtik Aynur hocanın yazdığı ilaç dozları çok yüksek geldi hemen tedaviyi sıfırladık. Şimdi transfer oldum 2 embriyom oluştu birini transfer ettik çözülen spermleri holkus tekniğiyle canlandırdılar olumsuz sonuç olsa dahi gönül ve lale hocadan çok memnun kaldım

Rabbim tüm zorlukların mükafatı olarak hayırla sağlıkla evladınızı kucağınıza almayı nasip eylesin 🤲 kızınızı da sizlere bağışlasın Rabbim yar ve yardımcınız olsun. Doktorum için birşey diyemiyorum ama hastane direkt bizi dolar işareti olarak görüyor ☹️

X