Bu eve taşındığımdan beri eşyalarım bozuluyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Momol88

Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2022
80
15
Dört yıl oldu buraya tasınalı ve her gün bir sıkıntı yaşıyoruz her Allah'ın günü bir huzursuzluk... Eşimle aramda bir sıkıntı yok ama ikimizde de carpintilar mi dersin iç sıkıntıları mi dersin her gün bozulan eşyalar mi dersin... Çamaşır makinem bozuldu yaptırdık, bulaşık Makinesi bozuldu attik, buzdolabı bozuldu yaptırdık, iki TV'nin ikisi de bozuldu biri şimdi bozuldu ötekini yaptırmıştık. Geçen yukardakinin borusuu patladı zararı bize oldu. Biziim musluklar da hep bozuluyor biz yapıyoruz onlar bozuluyo. Evde bı ütü bozulmadı henüz. Bu arada sürekli hasta oluyoruz. İki bebeğimizi kaybettik hayata tutunduk ama sürekli bir şey geliyor başımıza. Sizce ne yapmalıyım? Kira uygun diye hep sabrettik ama ev sahibi kıymetli evine yüzde ucyuz zam yaptı eşim bu yaşanan buhranlara dayanamayıp işten çıktı iş bulursak tasincaz ama ben çok yorgunumm. Eski kiracıdan kalma bir büyü olabilir mi evde? Bize düşünmüyorum çünkü bize kim büyü yapabilir? Pisllik bir kaynanam var ama o yapmaz eminim Allah korkusu var o konuda

1.Elektrik tesisatını kontrol ettirin, sigortaları yenilettirin. Duzensiz akım makineleri bozuyor
2. Su tesisatında sorun var. Patlayan borudan akan sular duvarların icine giriyor maalesef. Evde rutubet yaratiyor dolayisiyla rutubet hastalanmaniza sebep oluyor olabilir. Hapsirik, oksuruk vs sebep olur.
3.musluklari yapan tesisatciyi degistirin. Benim eve cagirdigim tesisatcinin yaptığı is yuzunden nerdeyse evi su basacakti. Baska bir tesisatci durumu farketti ve duzeltti

Elektrikli aletlerin bozulması denk gelebiliyor sigortada veya eve gelen elektrik akımında sorun olabilir. Ama evlerin bir enerjisi olduğuna inanıyorum. İnsanı etkileyeceğini hasta edebileceğini düşünüyorum. Huzursuzluk için okunması gereken duaları açın evin içinde sesli sesli okunsun. Evi de sirkeli su ile temizleyin efendimizin sünneti. Temizliklerde yer silme suyuna toz alma suyuna ekleyin sirke özellikle kapıları silin. Evde bol bol kuran okuyun dinleyin. Son çare taşının

Büyü olduğundan şüpheleniyorsan evin giriş kapısının çerçeve boşluklarına bak kağıt gibi bir şey var mı diye. Oda kapılarına da bak. Onun dışında telefonundan flash ışığı yakıp duvarlarda yağlı izler parmak izleri var mı diye bak (domuz yağı büyüsü olabiliyor) ben genelde böyle şeylere inanmam ama yaydıkları negatif enerjiye inanıyorum. Kötü enerji kaynakları olduğunu düşünüyorum.

Ev muhtemelen eski, elektrik ve su tesisatları sıkıntılı, eşyalarınız o yüzden bozuluyor.

Hastalıklarınız rutubet ve küften olabilir. Yok demeyin görünmeyen alanlarda olabiliyor.

Eşyalar bozuldu diye eşinizin depresyona girip işi bırakmasını anlamadım ama.

Bahane bulmaya çalışırken temsili ben 😂

Dört yıl oldu buraya tasınalı ve her gün bir sıkıntı yaşıyoruz her Allah'ın günü bir huzursuzluk... Eşimle aramda bir sıkıntı yok ama ikimizde de carpintilar mi dersin iç sıkıntıları mi dersin her gün bozulan eşyalar mi dersin... Çamaşır makinem bozuldu yaptırdık, bulaşık Makinesi bozuldu attik, buzdolabı bozuldu yaptırdık, iki TV'nin ikisi de bozuldu biri şimdi bozuldu ötekini yaptırmıştık. Geçen yukardakinin borusuu patladı zararı bize oldu. Biziim musluklar da hep bozuluyor biz yapıyoruz onlar bozuluyo. Evde bı ütü bozulmadı henüz. Bu arada sürekli hasta oluyoruz. İki bebeğimizi kaybettik hayata tutunduk ama sürekli bir şey geliyor başımıza. Sizce ne yapmalıyım? Kira uygun diye hep sabrettik ama ev sahibi kıymetli evine yüzde ucyuz zam yaptı eşim bu yaşanan buhranlara dayanamayıp işten çıktı iş bulursak tasincaz ama ben çok yorgunumm. Eski kiracıdan kalma bir büyü olabilir mi evde? Bize düşünmüyorum çünkü bize kim büyü yapabilir? Pisllik bir kaynanam var ama o yapmaz eminim Allah korkusu var o konuda
Büyü olduğunu düşünmüyorum ama bazı evler iyi gelmiyor bizde ailecek daha orta okuldayken bir eve taşındık iyi olan durumumuz kötü oldu bir ekmeğe muhtaç olduk

Büyülü konu açmak mesaj yazmak yasak biliyorsunuz ki.

3- Karabasan, cin, peri, 3-5 harfliler, öcüler, böcüler, hocalar, büyülerle ilgili konu açmak, mesaj yazmak yasaktır.

Mune Mune konuyu kapatır diye düşünüyorum.

Ben bir önceki evime ilk tasindigimda çamaşır makinem bozuldu, yenisini aldım. Buzdolabı bozuldu yenisini aldım. Ardından bulaşık makinesi gitti. Onu da bıraktım artık nasılsa bozulacak diye. Yeni çamaşır makinesi gene bozuldu. Banyodaki florasan gitti. Salon ara hol. Hani ampul değil de tavanın içinde yanan şeyler. Sonra mutfak. Alt katı su basmış bu arada. Balkondan üstelik. Balkon derzle tekrar yapıldı. Bizde hastalık nefes darlığı başladı. Onun sonrasinda öksürük. Ev yeni ev ilk oturan bizleriz. Havuzlu saunali bir sitede üstelik her şeyi güya birinci sınıfti. Ama gorundugu gibi degildi.Sonra evi karınca basti. Uçan karincalar. Duvarin kenarindan içinden geliyorlar resmen. Binlercesievde ucuyor.. Parkenın kenarı kalkmış çünkü. Büyüye bağlansa baglanirdi yani. Tv bozuluyor kendi kendine acilip kapaniyor. Ama biz evde bir sorun var dedik.Bir kaldırdık duvar kağıdını. Simsiyah. Küf olmuş. Catida bir yer açık kalmış iceri su girmiş elektrik tesisati falan mahvetmis. Güya yaptılar duvar kağıtları değişti ama altı ay sonra tekrar aynı şey olmaya başladı. Salon ve iki oda simsiyah. Çamaşır sulari ile sildim. Ama onca sene küf soluduk. Çarpıntı, öksürük hep hastayız enerjimiz yok. Sonra taşındık ve şu an iyiyiz.

ev eskidir üzüntüden bağışıklık sisteminiz çökmüştür herşeyın mantıklı bir açıklaması var aslında

Ben bir önceki evime ilk tasindigimda çamaşır makinem bozuldu, yenisini aldım. Buzdolabı bozuldu yenisini aldım. Ardından bulaşık makinesi gitti. Onu da bıraktım artık nasılsa bozulacak diye. Yeni çamaşır makinesi gene bozuldu. Banyodaki florasan gitti. Salon ara hol. Hani ampul değil de tavanın içinde yanan şeyler. Sonra mutfak. Alt katı su basmış bu arada. Balkondan üstelik. Balkon derzle tekrar yapıldı. Bizde hastalık nefes darlığı başladı. Onun sonrasinda öksürük. Ev yeni ev ilk oturan bizleriz. Havuzlu saunali bir sitede üstelik her şeyi güya birinci sınıfti. Ama gorundugu gibi degildi.Sonra evi karınca basti. Uçan karincalar. Duvarin kenarindan içinden geliyorlar resmen. Binlercesievde ucuyor.. Parkenın kenarı kalkmış çünkü. Büyüye bağlansa baglanirdi yani. Tv bozuluyor kendi kendine acilip kapaniyor. Ama biz evde bir sorun var dedik.Bir kaldırdık duvar kağıdını. Simsiyah. Küf olmuş. Catida bir yer açık kalmış iceri su girmiş elektrik tesisati falan mahvetmis. Güya yaptılar duvar kağıtları değişti ama altı ay sonra tekrar aynı şey olmaya başladı. Salon ve iki oda simsiyah. Çamaşır sulari ile sildim. Ama onca sene küf soluduk. Çarpıntı, öksürük hep hastayız enerjimiz yok. Sonra taşındık ve şu an iyiyiz.
Ben de taşınınca düzeleceğini düşünüyorum yorumunu görünce mutlu oldum. Benim evimi de güve basmıştı daha nice şey var da hepsini yazmadım düşün 🙂

eşiniz ev sorunları sebebiyle mi işten çıktı o kısmı anlayamadım hala

Mekanların enerjisi vardır bu doğru theta healing terapisi alabilirsiniz ama sizin ve eşinizin kafası karışmış belli yani ev sahibi %300 zam yaparken eşin işten çıkması pek akıl karı değil

Evlerin mekanların enerjisi var pek anlamam ama bizzat yaşadık hiç inanmazdım önceden kesinlikle evi değiştirin

Ya Allaah aşkına aynı yere niye ttakildiniz anlatım bozukluklugu oldu işinden mutsuzdu ayrıldı sadece. Ben evin verdiği kötü enerjiden bahsediyorum. Esim söz konusu değil

Büyü olduğundan şüpheleniyorsan evin giriş kapısının çerçeve boşluklarına bak kağıt gibi bir şey var mı diye. Oda kapılarına da bak. Onun dışında telefonundan flash ışığı yakıp duvarlarda yağlı izler parmak izleri var mı diye bak (domuz yağı büyüsü olabiliyor) ben genelde böyle şeylere inanmam ama yaydıkları negatif enerjiye inanıyorum. Kötü enerji kaynakları olduğunu düşünüyorum.
Bakacağım

Yahu yok anlatım bozukluğu oldu. Yaşadığımız buhrandan bunaldı diye çıktı. Aynı senede girdi işe işte bile işi rast gitmedi mutsuzdu mutsuzuz
Yaşadıklarınızın aynısını yaşadım bebek kaybetmeye kadar bende evin enerjisinden olduğunu düşünüyorum kiralar çok yüksek olmasa beş dakika durmam sanki başka eve taşınsam kuş gibi hafifleyecekmişim gibi hissediyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X