Bu eve taşındığımdan beri eşyalarım bozuluyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Büyü olduğundan şüpheleniyorsan evin giriş kapısının çerçeve boşluklarına bak kağıt gibi bir şey var mı diye. Oda kapılarına da bak. Onun dışında telefonundan flash ışığı yakıp duvarlarda yağlı izler parmak izleri var mı diye bak (domuz yağı büyüsü olabiliyor) ben genelde böyle şeylere inanmam ama yaydıkları negatif enerjiye inanıyorum. Kötü enerji kaynakları olduğunu düşünüyorum.
Büyüden bahsetmek yasak

Yaşadıklarınızın aynısını yaşadım bebek kaybetmeye kadar bende evin enerjisinden olduğunu düşünüyorum kiralar çok yüksek olmasa beş dakika durmam sanki başka eve taşınsam kuş gibi hafifleyecekmişim gibi hissediyorum
Gerçekten mi 😔 geçmiş olsun inşallah tasiniriz. Bizi burda dört senedir tutan da ev kirasiydi ev sahibi bir anda pislesti. Yine de kirannin yukselmesine sevindim yoksa insanın evden cikasi gelmiyo uygun diye ama zindan gibi yemin ederim

Gerçekten mi 😔 geçmiş olsun inşallah tasiniriz. Bizi burda dört senedir tutan da ev kirasiydi ev sahibi bir anda pislesti. Yine de kirannin yukselmesine sevindim yoksa insanın evden cikasi gelmiyo uygun diye ama zindan gibi yemin ederim
Bende yükselsin de çıkalım diye dua ettim eşim başka türlü çıkmaz ama maalesef çok yükselmedi oturmaya devam komşularınıza da dikkat edin derim benim yan komşum tam bi felaket evde her gün dua açıyorum enerji değişsin diye sizde öyle yapın

Evin elektrik tesisatında problem vardır. Ev sahibi ile konuşup baktırın. En azından akım düzenleyici prizdir vsdir olabilir pek anlamam gerçi ondan taktırırsınız. Hepsinin sırayla bozulması normal değil tekrar bozulmasın.

Kimseyle samimiyet kurmadım burda o kadar rahatsızım buraya taşındığımdan beri. O yüzden komşudan zarar gelmez diye düşünüyorum gelip giden yok evime de. Ama sesli kuran açarım haklısınız. Ben kendim de çok okuduum ama olmadı kaza. Bela, arıza herşey üst üste

Evin elektrik tesisatında problem vardır. Ev sahibi ile konuşup baktırın. En azından akım düzenleyici prizdir vsdir olabilir pek anlamam gerçi ondan taktırırsınız. Hepsinin sırayla bozulması normal değil tekrar bozulmasın.
Duzennleyici priz aldık hepsine bozulmasın diye aslında ona rağmen

Allah aşkına yazdığımı nasıl silebilirim. Çıldırcam herkes eşime taktı işten çıkması farklı bir konu evin enerjisii herkesi etkiliyor anlamında söyledim neden ana konuya kimse takılmıyor da buna takıldı. Lütfen söyleyin nasıl duzeltebiliriim yazdığımı

Ya Allaah aşkına aynı yere niye ttakildiniz anlatım bozukluklugu oldu işinden mutsuzdu ayrıldı sadece. Ben evin verdiği kötü enerjiden bahsediyorum. Esim söz konusu değil
Kiraya o kadar zam yapılmışken, eşyalar bozulup masraf çıkarırken eşinizin yeni bir iş bulmadan mevcut işini bırakması normal değil ama.

Sorun eşimin işi değil lütfen ana. Konuya yorum yapın ya da yapmayin
Asıl sorun eşinizin işi. Bir an önce iş bulsun. Siz de elektronik eşyalar bozuluyor diye doğaüstü güçlerden şüphelenmeyin. Ya taşının ya da tesisatı komple elden geçirin.
Eşinizin işinin tabii ki konuyla alakası var. Çalışıyor olsaydı şimdi doğaüstü güçleeeer diye konu açmak yerine taşınıyor olurdunuz.

Son düzenleme:
Eşimin isindenn size ne sıkıntılarımız vardı bana danisti çıktı bu neden bu kadar dert oldu ben ana konu hakkında yorum istedim haydaa

bacım aklına büyü geleceğine bir akım koruma prizi almak gelseydi işin daha kolay olurdu. evde eskiyse ki yeni evlerde bile kaçak oluyor ilk oturan benim olduğum evimde üst kattaki çamaşır makinesi gideri salonumun ortasına indi.

Ben anlamıyorum insan gibi bişey yazdım yorum almak istedim evdeki kötü enerjiyle ilgili ısrarla yazmama rağmen taktı herkes eşin çalışmalı büyük sorun vs. Size ne? Ben orda başka bir şey sordum ne alaka eşimle? Kadın kadının düşmanı olmamalı ya!

bacım aklına büyü geleceğine bir akım koruma prizi almak gelseydi işin daha kolay olurdu. evde eskiyse ki yeni evlerde bile kaçak oluyor ilk oturan benim olduğum evimde üst kattaki çamaşır makinesi gideri salonumun ortasına indi.
Bütün prizler korumalı prizli kardeşim maalesef bu yüzden anlam veremiyorum

Başımıza gelmese böyle şeylere asla inanmazdım. Ama evlerin enerjisi olduğuna inanıyorum. Ben henüz küçük bir çocukken babamın işi dolayısıyla taşındığımız bahçeli ev ailemizden 3 kişiye mezar oldu. 1 kişi de büyük çok büyük bir kaza geçirdi. Battık, bir abimde de büyük bir hastalık çıktı ama bir türlü bulunamadı ne olduğu ama abim artık ne kalkabiliyordu ne oturabiliyordu bacakları düz ve titriyordu. Zaten evden akşamları sabaha doğru hep sesler gelirdi. Bahçeli kuyulu bir villaydı. Belki de kuyuda bir şeyler vardı kimbilir. Abim ki kendisi deisttir “yeter artık bu evden taşınalım kaldıramıyorum” dedi. Taşındık ve işlerimiz düzeldi hatta süper düzeldi, abimin hastalığı geçti. Çok şükür kötü günler geride kaldı. O yüzden ben olsam uzak dururum. Çünkü küçükken yaşadım.
Belki saçma ama enerjileri var evlerin inanıyorum.

Başımıza gelmese böyle şeylere asla inanmazdım. Ama evlerin enerjisi olduğuna inanıyorum. Ben henüz küçük bir çocukken babamın işi dolayısıyla taşındığımız bahçeli ev ailemizden 3 kişiye mezar oldu. 1 kişi de büyük çok büyük bir kaza geçirdi. Battık, bir abimde de büyük bir hastalık çıktı ama bir türlü bulunamadı ne olduğu ama abim artık ne kalkabiliyordu ne oturabiliyordu bacakları düz ve titriyordu. Zaten evden akşamları sabaha doğru hep sesler gelirdi. Bahçeli kuyulu bir villaydı. Belki de kuyuda bir şeyler vardı kimbilir. Abim ki kendisi deisttir “yeter artık bu evden taşınalım kaldıramıyorum” dedi. Taşındık ve işlerimiz düzeldi hatta süper düzeldi, abimin hastalığı geçti. Çok şükür kötü günler geride kaldı. O yüzden ben olsam uzak dururum. Çünkü küçükken yaşadım.
Belki saçma ama enerjileri var evlerin inanıyorum.
Katılıyorum enerjiyle alakalı ev güneş bile almıyor depremden etkilenip taşınmıştık dört sene önce zemin sağlam ev sağlam diye ama böyle yaşamak ben ne kadar cabalasam da buhrana sürüklüyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X