Bu Hatayla Nasıl Yaşayacağım

kullanildim ve ortada kaldım
Kullanılmadınız, yaşadıklarınızı özgür iradenizle seçtiniz ve yaşadınız.

Karşınızdaki şahıs size çeşitli sözler vererek ortadan kaybolmadı. O nedenle ortada da kalmadınız.

Yaptıklarınızdan ders çıkardıysanız ne mutlu size.

Bu arada siz teklifleri yazılı olarak mı alıyorsunuz?

İyi günler aranıza yeni katıldım biraz önce.26 yaşındayım uniden mezun oldum atama bekliyorum .Biraz önce sevgilimden ayrıldım benim bu yaşıma kadar flörtüm oldu ama hiç sevgilim olmadı 2 hafta önceye kadar 5 senedir tanışıyoruz üniversitede aynı siniftaydik sonra ben bölüm değiştirdim 5 senedir ara ara hep konuştuk teklif verdi iki kez kabul etmedim takı 2 hafta önce yazana kadar beni yaşadığı şehire davet etti gelirim dedim gezeriz sonra konu birden cinselliğe geldi ve bir anda sevgili olduk ama gün içinde ilgilenmiyor yazmıyor sadece akşam olunca hadi birbirimizi tatmin edelim diyordu benimde canım istedi ve konuştum foto gönderdim ama bugün bu ilişki yürümüyor sadece akşamları sevgiliyiz dedim evet haklısın herşey için teşekkürler yolun açık olsun deyip gitti kendimi affediyorum onunla o kadar derin cinsellik konuşup resim attığım için çok canım yanıyor kullanildim ve ortada kaldım .Kalbim çok kırık lütfen yardımcı olur musunuz bu acı nasıl geçecek
Aynı seyi tekrarlamazsınız o veya baskasıyla... Olur biter.
Kafanıza takacagınız bısey degıl
Herkes birbiriyle yatıp kalkıyor sizinki oldukca masum
Tecrube deyıp gecelim küçük masumane hatalardan dersler cıkaralım ki büyük karanlık hatalar yapmayalım.💗

Evet beni sevsin bağlansın istedim
Yapmayın hiçbir erkek cinsellikle bağlanmaz. Tam tersi alacağını alır ve gider. Belli ki özgüven probleminiz var ve bir erkeğe verebileceğiniz tek şeyin bu olduğunu düşünüyorsunuz.
Size şöyle söyleyeyim bu kadar erken cinsellik konuşmaya başlayan erkek sizinle ciddi düşünmüyordur, düşünmez. Lütfen bi daha bu hataya düşmeyin.

Karşınızdaki şahıs size çeşitli sözler vererek ortadan kaybolmadı. O nedenle ortada da kalmadınız.

Bazen oyle de ılerleyebılıyor
Yazılı sözlü cok farketmıyr bence, neden boyle soyledınız

Bı arkadasımız sahilde içelim mi teklifinde bulundugunda vatsap iletisiylemesela. Garıpsemıyoruz

Bunun ondan farkı ne ki💗

Evet uzun zamandır istiyordum cinsellik yaşamayı zaten ihtiyaç duyuyordum ama ailem çok muhafazakar kendimi kötü hissediyorum çok mu kötü yaptım konuşup resim atmakla
Bunu yaşamak istemenizde bir sıkıntı yok. Kötü bi şey değil bu, hayatın bir parçası. Ama ben sizde bu durumu kaldıracak olgunluğu göremedim açıkçası. Şu olayda bile bu kadar etkilendiyseniz yarın öbür yanlış bi insanla bi şey yaşar ve sonrasında hayal kırıklığına uğrarsanız sizin için yıkıcı olur gibi. Lütfen birine iyice güvenmeden bi şey yaşamayın.

İyi günler aranıza yeni katıldım biraz önce.26 yaşındayım uniden mezun oldum atama bekliyorum .Biraz önce sevgilimden ayrıldım benim bu yaşıma kadar flörtüm oldu ama hiç sevgilim olmadı 2 hafta önceye kadar 5 senedir tanışıyoruz üniversitede aynı siniftaydik sonra ben bölüm değiştirdim 5 senedir ara ara hep konuştuk teklif verdi iki kez kabul etmedim takı 2 hafta önce yazana kadar beni yaşadığı şehire davet etti gelirim dedim gezeriz sonra konu birden cinselliğe geldi ve bir anda sevgili olduk ama gün içinde ilgilenmiyor yazmıyor sadece akşam olunca hadi birbirimizi tatmin edelim diyordu benimde canım istedi ve konuştum foto gönderdim ama bugün bu ilişki yürümüyor sadece akşamları sevgiliyiz dedim evet haklısın herşey için teşekkürler yolun açık olsun deyip gitti kendimi affediyorum onunla o kadar derin cinsellik konuşup resim attığım için çok canım yanıyor kullanildim ve ortada kaldım .Kalbim çok kırık lütfen yardımcı olur musunuz bu acı nasıl geçecek

İyi kötü bir tecrübe olmuş sizin için. Bu konular kimisi için normaldir istediğini yasar bir şey diyemeyiz, sizin gibi hassasiyetleri olan kendini kötü hisseden biri icin ise bunu tekrarlarsanız o zaman hata diyebiliriz. Bu sizin için sadece bir tecrübe ve anı oldu. Zamana bırakın muhakkak acısı geçecek.

Bazen oyle de ılerleyebılıyor
Yazılı sözlü cok farketmıyr bence, neden boyle soyledınız

Bı arkadasımız sahilde içelim mi teklifinde bulundugunda vatsap iletisiylemesela. Garıpsemıyoruz

Bunun ondan farkı ne ki💗
Teklif verdi diye bir cümle ancak yazılı bir metin olduğunda söylenir. Türkçe konusunda hassasım. Siz yanlış anlamışsınız.

Teşekkür ederim.Sevgililik teklifi verdi bunu söyledim .İlk gün beni sevdiğine inandırdı ve o şekilde cinsellikten konu açtı

Bunu yaşamak istemenizde bir sıkıntı yok. Kötü bi şey değil bu, hayatın bir parçası. Ama ben sizde bu durumu kaldıracak olgunluğu göremedim açıkçası. Şu olayda bile bu kadar etkilendiyseniz yarın öbür yanlış bi insanla bi şey yaşar ve sonrasında hayal kırıklığına uğrarsanız sizin için yıkıcı olur gibi. Lütfen birine iyice güvenmeden bi şey yaşamayın.
Evet diğer kızlar gibi değilim ki istediğimle konuşayim yüzeysel birşeyler yaşayayım ayrılınca da atlatayim ben çok farklıyim malesef ki farklı ve eksik.

Evet diğer kızlar gibi değilim ki istediğimle konuşayim yüzeysel birşeyler yaşayayım ayrılınca da atlatayim ben çok farklıyim malesef ki farklı ve eksik.
Bunun diğer kızlar gibi olmak ile alakası yok. Başka kızları karalamanıza da gerek yok. Ben siz çok masum ve safsınız veya farklısınız demiyorum :)
Diğer kızlar gibi istediğinizle konuşmuşsunuz işte.
Kimse de ayrılığı kolay kolay atlatmıyor onu da nerden çıkardınız bilmiyorum.
Ama siz iki haftalık yüzeysel bir muhabbette bile bu kadar etkileniyorsanız, daha büyük bir hayal kırıklığını kaldıracak olgunlukta değilsiniz demek istiyorum.

Fotoğraflarda yüzün gözükmüyordu değil mi bu şekilde tehdit içerikli santajlar çok oluyor. Yaşananlardan ders alıp önüne bakmaktan başka çaren yok erkeklere güvenip fotoğraf atmayın.

Evet uzun zamandır istiyordum cinsellik yaşamayı zaten ihtiyaç duyuyordum ama ailem çok muhafazakar kendimi kötü hissediyorum çok mu kötü yaptım konuşup resim atmakla
Kendinizi gerçekten kötü hissetme sebebini bulun önce. Neyden dolayı böyle hissediyorsunuz ? Ailenizin kulağına gitme ihtimalinden mi ? Ailenizin tasvip etmeyeceği bir şey yaşamış olmaktan mı ? Bunu yaşadığınız kişi lisanstan arkadaşınız ve diğer arkadaşlarınıza söyler diye mi ? Kötü hissetmekten kastınız utanç mı ? Pişmanlık mı ? Üzüntü mü ? Önce gerçekten kötü hissetme sebeplerinizi sıralayın. Sonra kötü hissetmek tabirini açarak hissettiğiniz duyguları betimleyin.

resim nasil atiyosunuz guvenmeyin ya şu erkeklere. benim kocam benden resim istese 7 yerinden bicaklarim 😁

Bunun diğer kızlar gibi olmak ile alakası yok. Başka kızları karalamanıza da gerek yok. Ben siz çok masum ve safsınız veya farklısınız demiyorum :)
Diğer kızlar gibi istediğinizle konuşmuşsunuz işte.
Kimse de ayrılığı kolay kolay atlatmıyor onu da nerden çıkardınız bilmiyorum.
Ama siz iki haftalık yüzeysel bir muhabbette bile bu kadar etkileniyorsanız, daha büyük bir hayal kırıklığını kaldıracak olgunlukta değilsiniz demek istiyorum.
Kimseyi karalamiyorum asla bu benim eksikliğim demek istedim

Kendinizi gerçekten kötü hissetme sebebini bulun önce. Neyden dolayı böyle hissediyorsunuz ? Ailenizin kulağına gitme ihtimalinden mi ? Ailenizin tasvip etmeyeceği bir şey yaşamış olmaktan mı ? Bunu yaşadığınız kişi lisanstan arkadaşınız ve diğer arkadaşlarınıza söyler diye mi ? Kötü hissetmekten kastınız utanç mı ? Pişmanlık mı ? Üzüntü mü ? Önce gerçekten kötü hissetme sebeplerinizi sıralayın. Sonra kötü hissetmek tabirini açarak hissettiğiniz duyguları betimleyin.
Ailemin tasvip etmediği bir şey yaşadığım için ve konusmalar çok yoğun cinsellik olduğu için ahlaki değerler bakımından kendimi suçlu hissediyorum ve beni terk ettiği için pişmanlik resim atmam büyük aptallık.kendimi affedemiyorum ve eğer ailem öğrenirse bana söyleyecekleri cümleleri düşünüyorum azdın mi bu kadar mı erkek delisi oldun yani bu olay duyulursa yerin dibine girecem

hiç sevgili olmamışsınız ki muhtemelen takıldığı başka kızlarda var elinin altı dolu ve gene yazacak sana kapılarını sımsıkı kapat zamana bırak zaman ver düzgün insanlarla devam et yoluna

Hayır yüzüm gizli resimleri attım
cocuk ne burcu ya

X