Bu Hatayla Nasıl Yaşayacağım

İyi günler aranıza yeni katıldım biraz önce.26 yaşındayım uniden mezun oldum atama bekliyorum .Biraz önce sevgilimden ayrıldım benim bu yaşıma kadar flörtüm oldu ama hiç sevgilim olmadı 2 hafta önceye kadar 5 senedir tanışıyoruz üniversitede aynı siniftaydik sonra ben bölüm değiştirdim 5 senedir ara ara hep konuştuk teklif verdi iki kez kabul etmedim takı 2 hafta önce yazana kadar beni yaşadığı şehire davet etti gelirim dedim gezeriz sonra konu birden cinselliğe geldi ve bir anda sevgili olduk ama gün içinde ilgilenmiyor yazmıyor sadece akşam olunca hadi birbirimizi tatmin edelim diyordu benimde canım istedi ve konuştum foto gönderdim ama bugün bu ilişki yürümüyor sadece akşamları sevgiliyiz dedim evet haklısın herşey için teşekkürler yolun açık olsun deyip gitti kendimi affediyorum onunla o kadar derin cinsellik konuşup resim attığım için çok canım yanıyor kullanildim ve ortada kaldım .Kalbim çok kırık lütfen yardımcı olur musunuz bu acı nasıl geçecek
Sen haklısın onun amacı sadece cinsellikmiş. Uzak dur bence senin duygusal zaafından faydalanmasına fırsat verme zamanla acısı azalır..

Yapmayın hiçbir erkek cinsellikle bağlanmaz. Tam tersi alacağını alır ve gider. Belli ki özgüven probleminiz var ve bir erkeğe verebileceğiniz tek şeyin bu olduğunu düşünüyorsunuz.
Size şöyle söyleyeyim bu kadar erken cinsellik konuşmaya başlayan erkek sizinle ciddi düşünmüyordur, düşünmez. Lütfen bi daha bu hataya düşmeyin.
Sadece sevişmek istediği zaman konuşuyordu gün içinde hiç yüz vermiyordu akşam olana kadar

hiç sevgili olmamışsınız ki muhtemelen takıldığı başka kızlarda var elinin altı dolu ve gene yazacak sana kapılarını sımsıkı kapat zamana bırak zaman ver düzgün insanlarla devam et yoluna
Evet ben beni sevsin istedim doğru diyorsunuz biz hiç sevgili olmadık o canı sevişmek isteyince yazdı sadece

böyle şeyler tecrübe kazandırır büyük bir hata değil o an yapmak istemişsiniz ve yapmışsınız bundan daha doğal bir şey olamaz kendinizi suçlamayın lütfen buradaki suçlu siz değilsiniz o

İyi günler aranıza yeni katıldım biraz önce.26 yaşındayım uniden mezun oldum atama bekliyorum .Biraz önce sevgilimden ayrıldım benim bu yaşıma kadar flörtüm oldu ama hiç sevgilim olmadı 2 hafta önceye kadar 5 senedir tanışıyoruz üniversitede aynı siniftaydik sonra ben bölüm değiştirdim 5 senedir ara ara hep konuştuk teklif verdi iki kez kabul etmedim takı 2 hafta önce yazana kadar beni yaşadığı şehire davet etti gelirim dedim gezeriz sonra konu birden cinselliğe geldi ve bir anda sevgili olduk ama gün içinde ilgilenmiyor yazmıyor sadece akşam olunca hadi birbirimizi tatmin edelim diyordu benimde canım istedi ve konuştum foto gönderdim ama bugün bu ilişki yürümüyor sadece akşamları sevgiliyiz dedim evet haklısın herşey için teşekkürler yolun açık olsun deyip gitti kendimi affediyorum onunla o kadar derin cinsellik konuşup resim attığım için çok canım yanıyor kullanildim ve ortada kaldım .Kalbim çok kırık lütfen yardımcı olur musunuz bu acı nasıl geçecek
kullanılmadım sen de istemişsin sonuçta yaşanmış ve bitmiş üstünde çok durma derim. keyif aldıysan ne ala. önüne bakıp yoluna devam et canım

5 yıl boyu teklifleri geri çevirip 2 hafta da sevgili olup konuyu cinsel içerikli mesajlara getirip sonrasında ani ayrılma kararı alıp nesine üzüldünüz acaba. Ne derler çarşambanın geleceği salıdan belliymiş. Neyse tecrübe olsun bir daha kendinizi bu kadar kısa süre içinde tanıdığınız insanlara paylaşmayın lütfen 🙏🏼

Hayır yüzüm gizli
Bosverin o zaman.
Ailemin tasvip etmediği bir şey yaşadığım için ve konusmalar çok yoğun cinsellik olduğu için ahlaki değerler bakımından kendimi suçlu hissediyorum ve beni terk ettiği için pişmanlik resim atmam büyük aptallık.kendimi affedemiyorum ve eğer ailem öğrenirse bana söyleyecekleri cümleleri düşünüyorum azdın mi bu kadar mı erkek delisi oldun yani bu olay duyulursa yerin dibine girecem
Duyulmaz ya, neden duyulsun, adam israrci bir tip degilmis zaten. Ailene soylerim derse sikayet edersiniz bir sey yapamaz. Ozel mesajlarin, fotograflarin sizden izinsiz paylasilmasi suc. Millet evli haliyle neler yapiyor, onlar bile duyulmuyor. Bir dahaki sefere daha dikkatli olun.

Ben bu kadar üzülecek birsey göremiyorum
Siz temiz bir insansınız, tecrubesizsiniz. Hoslanmissiniz gerçekten amacınız sadece cinsellik değilmiş.ama karşı taraf sizi kullanmak istemiş.cogu erkek böyle bu devirde.
Bu da sizi üzmüş. Yaşamadan birsey ogrenemiyoruz.insanlari tanıyamıyoruz. Ben de evlilik öncesi ilişki yaşamak istemiyordum mesela. Ama nişanlım beni bir şekilde ikna etti.sonra bir sebepten ayrıldık.ben de çok üzülmüştüm.hata yaptığımı düşünmüştüm.ben kullanılmadim belki ama sonuçta cinsellik bu toplumda tabu olduğu için kendimi kötü birsey yapmış gibi hissetmiştim.simdi ben napayim o zaman ?

İster sizinle ciddi bir ilişki düşünen,evlenmek istediğiniz isterseniz de evlenmek istemediginiz biriyle cinsel birseyler yaşamak yaşamamak tamamen tercih meselesidir. Utanılacak kendini kötü hissedecek bir durum yok.onemli olan kendini kullandirmamak ve kimseyi kullanmamak..
Siz kullanıldığınız için üzülüyorsunuz. Üzülmeyin. Allah katında bir kalbi kırmanın bir bedeli var. Bundan sonra erkeklere karsi daha dikkatli olun.

Ben bu kadar üzülecek birsey göremiyorum
Siz temiz bir insansınız, tecrubesizsiniz. Hoslanmissiniz gerçekten amacınız sadece cinsellik değilmiş.ama karşı taraf sizi kullanmak istemiş.cogu erkek böyle bu devirde.
Bu da sizi üzmüş. Yaşamadan birsey ogrenemiyoruz.insanlari tanıyamıyoruz. Ben de evlilik öncesi ilişki yaşamak istemiyordum mesela. Ama nişanlım beni bir şekilde ikna etti.sonra bir sebepten ayrıldık.ben de çok üzülmüştüm.hata yaptığımı düşünmüştüm.ben kullanılmadim belki ama sonuçta cinsellik bu toplumda tabu olduğu için kendimi kötü birsey yapmış gibi hissetmiştim.simdi ben napayim o zaman ?

İster sizinle ciddi bir ilişki düşünen,evlenmek istediğiniz isterseniz de evlenmek istemediginiz biriyle cinsel birseyler yaşamak yaşamamak tamamen tercih meselesidir. Utanılacak kendini kötü hissedecek bir durum yok.onemli olan kendini kullandirmamak ve kimseyi kullanmamak..
Siz kullanıldığınız için üzülüyorsunuz. Üzülmeyin. Allah katında bir kalbi kırmanın bir bedeli var. Bundan sonra erkeklere karsi daha dikkatli olun.
Çok teşekkür ederim 🙏🏻 ben temiz kalpli saf iyi niyetliyim beni sevsin istedim ama öyle olmadı bana diyor ki ne var bunda ya karşılıklı olarak ihtiyaç giderdik

Bu cok dogal bir durum .kendiini suclama ayni yaslardayiz herkes ayni seyi yapiyor .bir dahakine yuz yuze vakit gecirmeden bunlari yapmazsin .soyle dusun cekici bir kadinsin demekki baska erkeklerinde dikkatini cekebilirsin :)

X