Bu nasıl bir boşanma?

Bir ay önce karşı karşıya gelmişler bir şeyler olmuş ve aklında döndürüp duruyordu sanırım. Bende bir aydır evde değildim bazı sebeplerden. Yani bir ay sonra eve gelince ilk sevişmemizde alkolün etkisiyle kafasındaki şeylerin etkisiyle söyledi galiba. Daha önce hiç böyle bir şey olmamıştı.
Olayda korktuğum bir şey yok tamamen anlattığım gibi. Tek korkum onu kaybetmekti hatta fazla bi korkuydu
Bence hayatında biri var

Evet hatalisiniz ama korkmaniz ve soylememenizde cok insani.
Kusebilir, kirilabilir ama bosanmak vs cok abarti olmus.
Bence sorun sizin soylediginiz yalan degil, esinizin takintili olmasi. Bu konu olmasa da baska bir konuyla yine hayati size zindan edecekti.
Eger birakmak istemiyorsaniz esimi seviyorum diyin bosanmayin o da gitsin kafasini dinlesin siniri gectikce cocuklari ve sizi ozledikce belki sacmaladigini anlar.
Eger onun icin bu kadar buyuk bir konuysa o hasmini taniyan bir kadinla tanismasaymis bile kalkip yillar sonra cocuklari dahi birakacak kadar abartmasi bana bencilce ve simarikca geldi.
Sanki onla birlikteyken adamlada birlikteymissiniz falan gb bu ne ya

Teşekkür ederim. Öyle ezik falan durmayacağım. Zaten ailelere ve çevreye anlaşamadık çözemiyoruz sorunları vs diyeceğiz. Maddi olarak mağdur etmez.
Adam sana haksizlik yapiyor neden anlasamadik diyip geciyorsunuz ki? Asil sebebi herkes bilsin de adama donup oglum sen salak misin bunun icin bosanilir mi demesin.
Ayrica kocasina fazla guveniyorsunuz yok aldatmaz, aldatsa soyler, madur etmez falan. Daha nasil madur edebilir adam sizi gormuyor musunuz???
Babamda bosanirken bu ev sizin cocuklarimin sen benim cocuklarimin annesisin diye ceketini alip cikti ertesi gun bizi evden kovup nafaka da vermedi haksksks

Lilalilyum, farklı farkli kişiler dahil konu sahibine bunu 10 kere sorduk 😅 bu soruya cevap vermiyor nedense dhdjdjdk ve inatla başkası yok, aldatilmiyorum diyor. Bı olaylar var ama hadi bakalım 😅😆
Bana konu sahibinin eşinin haklı bir sebebi varmış gibi geliyor valla. Eğer yoksa ne bu gizem.

Adam sana haksizlik yapiyor neden anlasamadik diyip geciyorsunuz ki? Asil sebebi herkes bilsin de adama donup oglum sen salak misin bunun icin bosanilir mi demesin.
Ayrica kocasina fazla guveniyorsunuz yok aldatmaz, aldatsa soyler, madur etmez falan. Daha nasil madur edebilir adam sizi gormuyor musunuz???
Babamda bosanirken bu ev sizin cocuklarimin sen benim cocuklarimin annesisin diye ceketini alip cikti ertesi gun bizi evden kovup nafaka da vermedi haksksks
Babana bile güvenme lafı senin babandan dolayı çıkmış olabilir 😂😂

Tekrar merhaba ancak bu saatte yazabiliyorum. Tüm yorumları okudum ve birkaç bir şey yazmak istiyorum.
Olay tam olarak anlattığım gibi ne eksik ne fazla var. Yine bu saate kadar konuştuk ve bu gerçekten takıntılı olduğu bir konuymuş kendi de aşmak için çıkış yolu arıyor gibi ama yok olmuyor. Bir sürü kişi sormuş aralarındaki mevzu ne diye. Bende bilmiyordum hakkaten ve bugün tartışırken sordum ne oldu bu kadar diye. O.ç teki milletin karısına kızına yazar biz bu sırf bu sebepten mahalleye bile almadık bir buçuk yıl kime sorsan bırak o bilmemneyi der bu böyle biri ve benim karım onunla yatmış… yani buymuş özel bir sebep yokmuş. Bu kadar açık yazıyorum ama böyle. Ve bugün dilekçeyi vermiş pazartesi e devletten görürsün dedi.
Bir de aklımda kalan yorumlardan cevap olarak o kişinin bizim evlendiğimizi bilme ihtimali yok. Karşı karşıya gelip böyle bir şey söylemiş olsa eşim onu öldürürdü. O kadar diyeyim. Öğrenecek bir yoku yok çünkü ben sosyal medya kullanmıyorum sevmiyorum. Whatsapp profilimde bile yoktur çiçek böcek bile. Evlenmeden önce bekarken de öyleydim paylaşımlar yapan biri değildim değilim. Eşim de öyle. Sadece fake Twitter kullanırım gündemi takip için.

B
Tekrar merhaba ancak bu saatte yazabiliyorum. Tüm yorumları okudum ve birkaç bir şey yazmak istiyorum.
Olay tam olarak anlattığım gibi ne eksik ne fazla var. Yine bu saate kadar konuştuk ve bu gerçekten takıntılı olduğu bir konuymuş kendi de aşmak için çıkış yolu arıyor gibi ama yok olmuyor. Bir sürü kişi sormuş aralarındaki mevzu ne diye. Bende bilmiyordum hakkaten ve bugün tartışırken sordum ne oldu bu kadar diye. O.ç teki milletin karısına kızına yazar biz bu sırf bu sebepten mahalleye bile almadık bir buçuk yıl kime sorsan bırak o bilmemneyi der bu böyle biri ve benim karım onunla yatmış… yani buymuş özel bir sebep yokmuş. Bu kadar açık yazıyorum ama böyle. Ve bugün dilekçeyi vermiş pazartesi e devletten görürsün dedi.
Bir de aklımda kalan yorumlardan cevap olarak o kişinin bizim evlendiğimizi bilme ihtimali yok. Karşı karşıya gelip böyle bir şey söylemiş olsa eşim onu öldürürdü. O kadar diyeyim. Öğrenecek bir yoku yok çünkü ben sosyal medya kullanmıyorum sevmiyorum. Whatsapp profilimde bile yoktur çiçek böcek bile. Evlenmeden önce bekarken de öyleydim paylaşımlar yapan biri değildim değilim. Eşim de öyle. Sadece fake Twitter kullanırım gündemi takip için.
Onun karısı yatmamış ki. O zaman sevgili bile olmadığı bir kızın ilişkisi olmuş. İhtimal vermiyordum ama erkeklerden her türlü şeytanlık beklenir. Başka bir dalgası olmasın bu adamın? Hemen hayır deme. Neleeer gördük neleeer duyduk. Yakın dönemde karısı eve gelince ayakkabısını çıkartan adam soğudu. Sorunca da yeğenim vefat etti. Ne anlayissizsin diye aylarca kadını suçladı. Meğer sevgilisi varmış. Bu durumu netlestir.

Çok saçma, gerçekten çok saçma. Bu adam senin ilk cinsellik yaşadığın kişi falan olsa ya da tek olsa ok. Sen bu kişiyle 3 4 gün takılmışsın ve cinsellik yaşamışsın. Demek ki senin için gayet normal Bi durum, bunun gibi başkaları da olmuştur hayatında. E eşin de senin bu konudaki bakış açını biliyordur seni tanıyor sonuçta. Niye adam gibi Biriyle sevişmedin bu mu derdi? Diğer cinsellik yaşadığın kişileri de tanımıyor sonuçta? Kiminle yaşadığın mı önemliymiş? Dese ki bu kadar kısa sürede günü birlik ilişkiler yaşadığını bilmiyordum seni böyle
Tanımıyordum ona da okey ama niye onla değil de bunla çok saçma. Hala eşinin Bi haltlar karıştırdığını ve bahane aradığını düşünmekteyim. Hala eşinin sana sorarken aslında cevabı bildiğini düşünüyorum.

B
Onun karısı yatmamış ki. O zaman sevgili bile olmadığı bir kızın ilişkisi olmuş. İhtimal vermiyordum ama erkeklerden her türlü şeytanlık beklenir. Başka bir dalgası olmasın bu adamın? Hemen hayır deme. Neleeer gördük neleeer duyduk. Yakın dönemde karısı eve gelince ayakkabısını çıkartan adam soğudu. Sorunca da yeğenim vefat etti. Ne anlayissizsin diye aylarca kadını suçladı. Meğer sevgilisi varmış. Bu durumu netlestir.
Teşekkürler yorumunuza ama hakikaten ne telefonunda bir şey var ne iş hayatında… ofiste kamera var zaten görebiliyorum her şeyi. İşi biter bitmez eve döner telefonu ortadadır ne bileyim. Aslında bir şey olması daha mı güvenli acaba onu da düşünmüyor değilim. Ne bileyim safi takıntı olması hali korkutucu olmaya başladı. Mesajı yazdıktan sonra çıkış yaptım ve tekrar tartıştık hala aynı şeyleri söylüyor.

Çok saçma, gerçekten çok saçma. Bu adam senin ilk cinsellik yaşadığın kişi falan olsa ya da tek olsa ok. Sen bu kişiyle 3 4 gün takılmışsın ve cinsellik yaşamışsın. Demek ki senin için gayet normal Bi durum, bunun gibi başkaları da olmuştur hayatında. E eşin de senin bu konudaki bakış açını biliyordur seni tanıyor sonuçta. Niye adam gibi Biriyle sevişmedin bu mu derdi? Diğer cinsellik yaşadığın kişileri de tanımıyor sonuçta? Kiminle yaşadığın mı önemliymiş? Dese ki bu kadar kısa sürede günü birlik ilişkiler yaşadığını bilmiyordum seni böyle
Tanımıyordum ona da okey ama niye onla değil de bunla çok saçma. Hala eşinin Bi haltlar karıştırdığını ve bahane aradığını düşünmekteyim. Hala eşinin sana sorarken aslında cevabı bildiğini düşünüyorum.
Evet çok çok saçma. Evet daha önce ilişki yaşadığımı biliyor tabi ve hiç sormadı umursamadı. Hatta evlenmeden önce bir süre de birlikte yaşadık. Ona ayrı bir takıntısı var anlayamıyorum. Duyulma ihtimalinden korkma, içsel olarak tercih edilmediği için kabullenememe, beni ilk görüşmede muhabbet arasında bu böyle biridir deyip kendince uyarıp benim ona rağmen görüşmem sevgilikten sonra kırmızı çizgim dediği halde inkar etmem, evliliğin bir yalan üzerine kurulduğunu düşünmesi ve kendini gerizekalılıkla suçlaması… ne biletim bunlar ve türevleri var görünen. Hafif demiyorum bunlar ama dediğiniz gibi karısı değildim o zaman sevgilisi, flörtü değildim. Ben iptal oldum gerçekten

Evet çok çok saçma. Evet daha önce ilişki yaşadığımı biliyor tabi ve hiç sormadı umursamadı. Hatta evlenmeden önce bir süre de birlikte yaşadık. Ona ayrı bir takıntısı var anlayamıyorum. Duyulma ihtimalinden korkma, içsel olarak tercih edilmediği için kabullenememe, beni ilk görüşmede muhabbet arasında bu böyle biridir deyip kendince uyarıp benim ona rağmen görüşmem sevgilikten sonra kırmızı çizgim dediği halde inkar etmem, evliliğin bir yalan üzerine kurulduğunu düşünmesi ve kendini gerizekalılıkla suçlaması… ne biletim bunlar ve türevleri var görünen. Hafif demiyorum bunlar ama dediğiniz gibi karısı değildim o zaman sevgilisi, flörtü değildim. Ben iptal oldum gerçekten
Alttan almayın. Hakkınızı arayın diyoruz ama eşinizden korkuyorsunuz. Mal bölüşümünu konuştunuz mu?

Yine bu saate kadar konuştuk ve bu gerçekten takıntılı olduğu bir konuymuş kendi de aşmak için çıkış yolu arıyor gibi ama yok olmuyor.
Kendi asamiyorsa profesyonel destek alabilir, psikiyatre gitsin gercekten mesele bu kisiye takintili olmaksa. Evini yuvasini dagitip, esini iki cocugunu geride birakmak nedir? Cozumu bosanmakta mi bulmus.

Ex kocamında yoktu hcbi sosyal medyası reelden aldatıyomus zaten .. nasıl bi takıntı ki bu iki çocuk babası adam ailesinden vazgeciyor cok mantksz

Bu kadar insan aynı şeyi düşünüp yazıyorsa yabana atmayın lütfen.
Asla bunu kabul etmek istemiyorsunuz ama adam kesinlikle sizi kandırıyor.
Birazcık araştırma yapsanız eminim bir şeyler bulursunuz.
Bari haklarınızı alıp öyle boşanın sonra çok pişman olursunuz.

Aman defolsun gitsin gerçekten hala dilekçeyi verdim pazartesi görürsün falan.. Hiç bu konularda alttan almayın artık sizde boşanmak istediğinizi söyleyin. Ve haklarınızı alın hiç kendinizi suçlu gibi hissedip feragat etmeyin bişeylerden. Çok itici bi adam biz burdan soğuduk umarım sizde soğumuşsunuzdur hiç can sıkmaya değecek biri değil. İki çocuğunu bu sebepten bırakana adam denmez doğruysa korkunç biri zaten takıntılı piskopat. Bunun bahane olma ihtimaline karşı da karşısında güçlü olun geri adım atmayın. Konuşmaya gelirse benim için konuşma bitti ben söyleyeceğimi söyledim gerisi sana kalmış kimseyi ikna edemeyeceğim diyin. Konuş konuş aynı şeyler. Ama haklarınızı alın.

X