buda benim 1 aylık berbat burnum :(

selam kızlar yaklaşık bir sene önce burnumdan ameliyat oldum.o günden beri öyle pişmanım ki anlatamam...pekte problemli olmayan burnumda istemedigim degısımler oldu..fazla kavisli fazla küçük hadi şekilselliği geçtim.derim öyle incelmiş ki her kusuru yansıtıyor.. ameliyat sonrası sorunlu olan kemıgı ışık ya da flashlı cekım altında çok kötü gösteriyor..revizyonda gördügüm arastırdıgım kadarıyla Emre bey oldukca basarılı.ama yine de korkuyorum işte derimden ötürü..bu gibi sorunları yasayan var mı ameliyat sonrası?

kalın derili olmak dert,ince derili olmak dert mişş.meğer canım emre ilhan bu konuda çok güzel revızyon yapıo dıolar burda gördüğüm fotolarda kışlar fıstık gibi olmuşlar ..ama sadece forumdan okuduklarım ben adanadayım tanımam fazla yanı

kızlar albümde resim koydum bakın alçıdan ilk çıktığında yamuktu 1 ay oldu masajla yamukluk iyice azaldı şiş ama .ama şiş halını bıle sevıyorum eskıye oranla albüm herkese açıktır

selam ecrin burnunun daha net olan bi resmi yok mu ersal beye temmuzda ameliyatım var benim için tasarladığı burun çok güzel senin burnunda tasarımın aynısı oldu mu

Offf napmis doktor sana ya :KK43: kim ki bu doktor bizde bilelim de uzak duralim... Ne dicemi bilmiyorum senin adina cok uzuldum, okadar aci cekip ustune bide bukada mutsuz olmak cok aci

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Mahvetti ya bide hala çok güzel oldu demiomu kendimi yerden yere atasım gelio :KK43:

selam ecrin burnunun daha net olan bi resmi yok mu ersal beye temmuzda ameliyatım var benim için tasarladığı burun çok güzel senin burnunda tasarımın aynısı oldu mu

canım öncelikle ersal bey gerçekten çok iyi .evet tasarladığı burna yavaş yavaş benzemeye başladı ama ben diğer hastalarından farklı olarak çok şiştim yüzüm komple şişti burnumda çok şişti morluklarımda zor gecctı ama asla kendınle kıyaslama belkı senınkı az morarır az şişer benm burnum çok kemıklıydı ve bastan sona yaptı burnumu..şişlerım ındıkçe şeklı ortaya çıkacak öyle doktor ..ersal beye guvenebılırsın canım gönül rahatlgıyla ama bu şiş halıyle bıle mutluyum 1 resim daha yuklıcem şimdi bakabılırsın

Keşke hiç ameliyat olmasaydım diyorum :KK43: Üstelik tekrar düzeltilebilmesi için tam bir sene beklemek zorundayım ve sanırım bir yılı burnumu sürekli bandajlayarak geçireceğim :KK43:

yandanda fotoraf koyabilirmisin..
bende devlette yaptırdım 1 ayda tam anlaşılmayabilir ..ben memnunum

walla arkadaşlar benim de 1. ayım o kadar zor ki tam hayalinizdeki bir burun olması. Benimkinde kemer oluşumu veya önden asimetri yok, ancak çok kalkık oldu. Ucu iner diye bekliyorum ama inmiyor bir türlü. birde sol tarafım ve sağ tarafım yandan farklı duruyor. Fotoğraflarım var albümde, arkadaş olanlar görebiliyor. Bu bir ay biraz indi ama bir aydan sonra hala inmeye devam eder mi ki bu ya ???

Doktorum bana altı ay en sürücek senin inmesi baştan yaptım çok ödemli dedi ama hiç umutlu değilim ki :KK43:

ucu düşük birazda sola doğru eğri sanırım....
oturdukça düzelir inşallah...
ama şunuda söyleyeyim şişler indikçe burun ucu dahada aşağıya iner....
burun yaptırmak gerçekten risk şanssızlıklar oluyo işte böyle arada...

Evet ilk çıktığı da burun deliklerim karşıdan gözüküodu şimdi indi öle kalıcak die çok korkmuştum şuan bn önünün düşük şekli hoşuma gidio böle istiodum zatende bn tek yamukluğuna takılıyorum :KK43:

Evet ilk çıktığı da burun deliklerim karşıdan gözüküodu şimdi indi öle kalıcak die çok korkmuştum şuan bn önünün düşük şekli hoşuma gidio böle istiodum zatende bn tek yamukluğuna takılıyorum :KK43:

dedim ya canım o yamukluk masajla geçecek çok belli yanlar acaıp şiş daha kı amelıyatın uzun surmuş ..bu kadar şişmesı normal .benm burnum alçıdan çıktığında patlıcan kadar buyuktu şişten .eskı halınden daha buyuktu dusun

ekledim yandan fotoda iki tarafı farklı durduğu gibi birde kemer oluştu :KK43:

burnunun şu an şiş olduğunu düşünüyorum arkadaşım moralini bozma altı ay geçsin şişliklerin iyice insin..

Bencr cirkin degil gizel gozukuor ama dedigin gibi insanin kendinin memnun kalmasi onemli olan..

benimde burnum ince derili hatta doktor çok ince buldu ...ince olması ne gibi kötü sonuç doğurur

dedim ya canım o yamukluk masajla geçecek çok belli yanlar acaıp şiş daha kı amelıyatın uzun surmuş ..bu kadar şişmesı normal .benm burnum alçıdan çıktığında patlıcan kadar buyuktu şişten .eskı halınden daha buyuktu dusun

benimde ilk çıktı şok oldum ağlıyorum öfkeleniyorum kendimi toparlayamadım şimdi biraz indi ama hala patlıcak gibi hissediyorum ve çok ağır geliyor banainş düzelir yarın kontrolum var

burnunun şu an şiş olduğunu düşünüyorum arkadaşım moralini bozma altı ay geçsin şişliklerin iyice insin..

valla inş altı ayda düzelir 3. ameliyatın acısı gözümde büyüyo çok zor

Bencr cirkin degil gizel gozukuor ama dedigin gibi insanin kendinin memnun kalmasi onemli olan..

ya normalda uvu çok daha iyiydi o yüzden üzülüyorum yamukluk yoktu :KK43:

gördüm canım dedim ya çok doğal olmuş bende bu yüzden korkuyorum ameliyattan ya çok yapay bi burun olursa diye ama senin burnu görünce içim rahatladı azda olsa en azından dogal burunlarda cıkarıyormus doktor

doktora hiç burun tarif etmedim sanaemanetim dedim o bir burun yapıp bu olucak dedi öyle sohbet ettik ucunu kalkık dedi hayır dedim o kadar onun dışında herşeye kendi karar verdi

peki bu ikinci ameliyatın galiba demi? birinci de ne gibi problem oldu?

ilk doktorum sağolsun boksör burnu yapmış bütün herşeyi almış burnumdan o yüzden sürekli genişliyordu ve düşme oldu nefes alamamaya başladım her gece uykudan uyanmaya başladım ve sürekli gripli gibi olunca oldum yoksa daha kolay kolay olmazdım

benimde burnum ince derili hatta doktor çok ince buldu ...ince olması ne gibi kötü sonuç doğurur

ince derilerde daha çok belli oluyormuş burun içindeki kemikler tatlım onun dışında birşey bilmiyorum kalınlardada şekil vermek çok zormuş

walla canım sanki benim de burnum genişliyo mu ne senin ilk ameliyattaki gibi, yada yeni olduğu için şişlik. Bende ince deriliyim, hem avantajı var hem dezavantajı. Doktorum kalın deriyi yorgan, ince deriyi pike gibi düşün demişti,altında hoş bir hatunun olduğunu düşün, yani eğer işçilik iyi ise pike çok hoş duruyor, yani ince deri çok güzel şekli kavrıyor. Ama kalın deri işçilik iyi olsa bile yorgan gibi kabaca kaplıyor ve ince derideki zariflik olmuyor. Ama hatalı işçilik ise de kalın deri kusurları daha kolay örtüyor. :)

walla canım sanki benim de burnum genişliyo mu ne senin ilk ameliyattaki gibi, yada yeni olduğu için şişlik. Bende ince deriliyim, hem avantajı var hem dezavantajı. Doktorum kalın deriyi yorgan, ince deriyi pike gibi düşün demişti,altında hoş bir hatunun olduğunu düşün, yani eğer işçilik iyi ise pike çok hoş duruyor, yani ince deri çok güzel şekli kavrıyor. Ama kalın deri işçilik iyi olsa bile yorgan gibi kabaca kaplıyor ve ince derideki zariflik olmuyor. Ama hatalı işçilik ise de kalın deri kusurları daha kolay örtüyor. :)

Yavrum benim ama ilk ameliyat 2008 de oldu aradan bak kaç sene geçti anca açılmaya başladı. Daha yeniyse ameliyat bekle bir sene oturma süresi veriolar. Ben yamuk diye üzülüyorum

Yavrum benim ama ilk ameliyat 2008 de oldu aradan bak kaç sene geçti anca açılmaya başladı. Daha yeniyse ameliyat bekle bir sene oturma süresi veriolar. Ben yamuk diye üzülüyorum

hıı baya olmuş senin tabi neyse şimdi bu yeni bekle bir 3 ay fln olsun bakalım. Belki ödemden yamuk duruyordur :S

X