Bulaşık makinasında hangi marka deterjan daha kullanışlı...

kızlar biraz önce arcelik bulasık makınamın mını 30 dk programından bulasıklarımı aldım bardaklar ıstedigim temizlikte deil.kısa programda tablet deterjan kullanıyorum finish marka.....bu sorunu nasıl çözmeliyim yardııımmmm

30 dakikalık rogram çok kısa gelmiş ve temizlememiş olabilir,daha uzun bir program deneyin.belki o kısa program az kirli bulaşıklar içindir.

Ben pril kullanıyorum,bir markette indirime girmişti,çok uygundu,tereddüt ederek aldım ama çok çok memnun kaldım,kesinlikle tek geçerim.finiş kullandığımda tencere kapaklarında deterjan kalıntıları oluyor,birdaha elle duruluyorum

benimde bulaşıklarm kirli deterjanlı kalıyordu....fairy platınum denedim ve çooooooook memnunum tavsiye ederim....şuanda bulaşıklarım pırıl pırıl....:KK52::KK52::KK52:

Ben hep 30 dak program kullanıyorum 50 derece olan epey uzun çünkü makinemde prilde finishde tablet olarak erimiyordu özellikle finishi bazen yarısı sağlam buluyordum fairy daha dağınık bastırılmamış olduğu için sanırsam çok güzel yıkadı leke buğu falan bırakmadı..limonlusunu aldım şuan oda güzelmiş..prilin jelde güzel ama çok yanık yağlı tencereleri çıkarmıyor.o sadece günlük bardak tabak yıkamaya güzel..vitrin içindekiler için falan kullandım daha önce...tencerelerde başarısızdı..

Fairynin çamaşır deterjanı arielmiş arkadaşlar face üzerinden yazdm böyle cvpladılar ama bana ariel çok ağır kokulu bi deterjan geldiği için almıyorum...

Ayrıca keşke bizim ülkemizde adam gibi yıkayan bi deterjan üretsede böyle başka ülkelere paramızı kaptırmasak...

bence deterjana çok fazla para vermeye gerek yok bim veya a 101de satılan tabletlerden kullanıyorum hem hesaplı hem kalıteli tavsiye ederim

bugune kadar hep finish kulandım ama internetter fairy sipariş verdim artık onu kullanıcam deneyenler çok memnun

Fairynin çamaşır deterjanı arielmiş arkadaşlar face üzerinden yazdm böyle cvpladılar ama bana ariel çok ağır kokulu bi deterjan geldiği için almıyorum...

Ayrıca keşke bizim ülkemizde adam gibi yıkayan bi deterjan üretsede böyle başka ülkelere paramızı kaptırmasak...
biz camasir makinasi icin urettik ama bulamiyoruz piyasada eti madenin eti matik camasir deterjani var borlu bi deterjan ve saglik icin digerlerine gore cook cook masum ama gel gorki bizim ulkede uretilsede marketlerde bulmak cok zor ama bulasik makinasi icin hala bi deterjan yok ulkemizde

Kızlar nerdeyse pıyasadaki butun deterjanları denedim ama inanin bir numara fairy platinium ben çünkü bulaşıkları sadece suya tutup taneli kalıntıları alıyorum oyuzden en temiz parlak fairy temizliyor dıosanızkı ben sungerle elden geçirip öyle makıneye atıyorum ozmn bimin.-a101in-carrefourun-prilin tabletleride temizliyor finish ouantum bile çok kirlilerde fairy kadar etkili deil

parlatıcı gözüne konulan sirkeyi ben burada okudum denedim acayip güzel parlatıyor çok memnunum:KK9:

bende koyuyordum..makine için eve gelen tesisatçı..sakın makineye sirke felanda koymayın..ısıstıcısını bozuyor demişti..bende artık kullanmıyorum..

herkesin makinesi başka benim makinem,samsung ve finisihin eski katı tabletleri var ya onları çözmüyor. Bende finish Quantum kapSul gibi olan tabletten kullanıyorum. Fairy denedim ama temizliğinden memnun kalmadım. Birde makineyi çalıştırmadan önce içine biraz domeatos dokuyorum. İlk dırulama işlemini çamaşır suyuyla yapmış oluyor o zaman.

Kızlar nerdeyse pıyasadaki butun deterjanları denedim ama inanin bir numara fairy platinium ben çünkü bulaşıkları sadece suya tutup taneli kalıntıları alıyorum oyuzden en temiz parlak fairy temizliyor dıosanızkı ben sungerle elden geçirip öyle makıneye atıyorum ozmn bimin.-a101in-carrefourun-prilin tabletleride temizliyor finish ouantum bile çok kirlilerde fairy kadar etkili deil
canım bende senin gibi yapıyorum. Bana bütün bulaşığı sungerden geçirip makineye atmak saçma geliyor. Üzerinden kırıntılarını alıyorum o kdar. Teyzem kopuklehip yıkayıp tekrar makineye atıyor. İsraf kere israf yani.

direk zehiri ağız yoluyla alıyorsunuz yani :KK12:

çamaşır suyunun mutfakta işi olmamalı. çok çok çok zararlı. hele hele direk vücutla temas eden kaşık, bardak vs...

merhaba hanımlar

yaklasık ıkı aydır faıry platınıum kullanıyorum ve hıc memnun degılım. bulasık makınemın fıltresını mahvettı. deterjan bolmesınden tutun kapagına kadar fıltrede dahıl sureklı kuf yapıyor. her makına bıtımınde temızlememe ragmen yıkama sonrası kapkara oluyor. ve oyle kotu kokusu varkı anlatamam. makınadan cıkardıktan sonra kullanıcagım zaman durulayıp oyle kullanıyorum. daha once fnısh tablet kullanıyordum. ondan catal kasıklarımı pas yapıyor dıye donmustum. ama sanırım tekrar ona donucem. reklama aldanıp faıry aldık ama tam bır fıyasko cıktı.boyle sorunu olan warmı arkadaslar acaba

X