Popüler Konu Burnu Estetikli ünlüleri tartışalım (Resimli)En çok beğendiğiniz ünlü kim ?

4-nose_latoya_jackson.jpg

Bu JAckson ailesinin burunlarından istediği neymiş ben anlamadım. Kemer memer yok sonuç iğreç ötesi oluyor.

ben gökce bahadirinkini cok begeniyorum, benimde önden sorunum vardi ayni onunki gibi kalin bi kemigim vardi yaptirdim ama hala kalin geliyor...( ama eskisine bakarak mutluyum daha cok yeni ve sis 4 ay bile olmadi ) onun doktorunu bilen varmi acaba???

ne güzel olmuş topiğim
sağolun kızlaropuyorumnanaktan
bu arada türkan şoraya ne demeli!!!!! kadının burnu bi harika olmuş helede daha genç kızken yaptırdığını düşünürsek o zamanın teknolojisiyle yapılmış bu burnu alkışlarım ben arkadaşalkisalkisalkis

4-nose_latoya_jackson.jpg

evet ya bunların derdi ne burunlarıyla yada bunların dr ları inadına mı bunların burnunu boyle yapıyor anlamıyorumki cok itici duruyorlar ya :1shok:

turkan soray estetiklimi :1shok:

ay şu jckson un burnunu berbat olmuş yaa napmış o öylee yaa kendine.. :1shok:
vildan atasever, özge özberk in burunları çok yakışıklı olmuş delikafadulden deniz akkaya bi sürü operasyondan sonra ona o burun yakıştı bence kendi yüzüne hiç gitmezdi bu burun bence , doktorlar yüze göre burun yapmamışlar buruna göre yüz yapmışlar galiba sırnaşık şey sırnaşık şey

ben en çok deniz akkayanın burnunu beğeniyorum...
en kötü burun bence funda arar ve aysun kayacı bence

ama neden....
aysun kayacının burnu çok güzel yahu
bence sen şahsını beğenmiyorsun
kimi insanlar çirkindir tanıdıkça gözüne güzel gelir insanın
kimi insanlarsa güzeldir kişilikleri kötü olunca güzellikleri beş para etmiyorum bu aysunda öyle anlayacağınız

filiz akınnn ne kadar değişmiş öyle.inanılmaz bi değişim.bide nehir erdoğan onun burnuda çok güzel

yasemin hadivent çok kötü yaa çok itici
ayrıca filiz akın a da hayret ettim acayip değişmiş

masumpapatya yolla senin resminede yapim photoshop yapin demissinya gulse nin resmi gibi :)
yanliz onun burnuna aceleyle yapiverdimdi pek guzel olmadi halbuki ama begenen bile oldu :KK70:

burun doğal olmalı..estetik olduğu belli olmamalı...petek dinçözun burnu çirkin..estetik olduğu çok belli..

X