Popüler Konu Burnu Estetikli ünlüleri tartışalım (Resimli)En çok beğendiğiniz ünlü kim ?

maniaccım dert arkadaşım, yoldaşım canım benim çok sağol.. biliyosun albümüme yüklemeye çalışıyorum olmuyo özeldende denedim yollamayı kafayı yicem niye olmuyo

kızz masumpapatyaa, bende bana göndercen die dünden beri bekliyorum vallaa haa :KK70: ama maniac'ın shopları daha iyi oluyo o yapsın da bize de göster nasıl olmus diyee :KK70:

işte en beğendiğim burun

Eklentiler

• $rojda_demirer_4.jpg
    $rojda_demirer_4.jpg
    63,7 KB · Görüntüleme: 321
evet rojda demirerin burnu cok güzel bende cok begeniyorumm.. ya bu ünlülerin burnunu yapan doktorlar kim acaba cok merak ediyorum, bilen varsa yazsin lütfen... mesela yazdigim gibi rojda demirer, mine tugay o kizin burnuda cok hos bence, gökce bahadir, özge özberk bu saydiklariminim burunlari cok hos ....:nazar:

burunları massallah cok guzel bı ben eksık kalmısım ama nefes alamıyorum ıhtıyacım var yoksa kesın olmazdım ama herkez estetıklı guzel dedıgınıze gore ıse))

peteğin burnunun estetik olduğu belli ama onun yüzüne yakışıyo.başka bi yüze öyle bi burun yapılsa güzel durmayabilir.

yuh yahu....
piyasada estetiksiz ünlü yok demek ki....
bazı isimlere inanılmaz şaşirdim
filiz akın türkan şoray gokce bahadır ozge ozberk falan....

hele türkan şoray ve filiz akın tıp o zaman bu kadar gelişmiş değildi. o zamanın teknolojisiyle yapılmış burunları ve çokta güzel olmuş.

rojda demirerin burnunu dünya ahiret anlamazdım tabi doluna soysertinkinide:)))))
ancak ve ancak filiz akınınkini ben daha küçücükken bile anlıyordum o avrupayi burun onun olamayacağını yani çook çok belli ama insanlar onu hep öyle gördüğü için bilemiyor..
gökçe bahadıra gelecek olursak hiç güzel olmamışki yaprak dökümünü izlerken hep bu kız burnunu niye estetik yapmıyor zenci burnu gibi delikleri geniş diyordum meğerse zaten estetikliymiş...
ya ebrucum rojdanınki nasıl belli ya hayretsin yani nasıl anladın ben hala inanamıyorum

X