Popüler Konu Burnu Estetikli ünlüleri tartışalım (Resimli)En çok beğendiğiniz ünlü kim ?

megan fox bile estetikliymiş
oharengiz :nazar:
liveimages5cgc3bczelim5cm7.jpg

filiz akın ve türkan şoray zamanlarında yani teee o zamanlar tıpın verdiği imkanlarla o burunlar oluyorda günümüzde ortalık çirkin burundan geçilmiyor bu ne iştir yahu :umursamaz:

Bence genelde güzel olmuşlar .Elbette başarısız olanlarıda var .Deniz Akkaya ne Berna Laçin 'in burunları çok güzel olmuş.Ebru Şallının da çok başarılı .Ama Hande Yener , Funda Arar ın burunları maalesef çok uzun estetik görünümden çok uzak .:eek:lmaz:Sanki aynı cerrahın elinden çıkmış gibi upuzun burunlar .Yazık olmuş bence.

Bence genelde güzel olmuşlar .Elbette başarısız olanlarıda var .Deniz Akkaya ne Berna Laçin 'in burunları çok güzel olmuş.Ebru Şallının da çok başarılı .Ama Hande Yener , Funda Arar ın burunları maalesef çok uzun estetik görünümden çok uzak .:eek:lmaz:Sanki aynı cerrahın elinden çıkmış gibi upuzun burunlar .Yazık olmuş bence.

tabi canım çok çok güzel burunlar var ama benim demek istediğim 30-35 yıl önceki imkanlarla günümüzün imkanları arasında dağlar kadar fark var buna rağmen çok kötü örnekler görebiliyoruz mesela ankaralı hatice, funda arar, ceylan... özelliklede michael jackson dermişim kaydirigubbakcemile3

bir burun insanı nasıl değiştirmiş aman Allahım
şükürler olsun gayet iyiyim bunlara bakınca hele daha daha memnun oldum yüz hatlarımdan zemuszemus

berdanın burnuda daha da büyümüş :roflol:

tabi canım çok çok güzel burunlar var ama benim demek istediğim 30-35 yıl önceki imkanlarla günümüzün imkanları arasında dağlar kadar fark var buna rağmen çok kötü örnekler görebiliyoruz mesela ankaralı hatice, funda arar, ceylan... özelliklede michael jackson dermişim kaydirigubbakcemile3

Doğru canım çok haklısın .Hatta eskiden yapılan burun operasyonları çok daha güzelmiş.Şimdi doğal olsun diye genelde çok hafif düzeltmeler yapılyor.Ben pek başarılı bulmuyorum .Eski film yıldızlarının burunları minicik kalkık yapılmış .Günümüzde bu tip burun çok az yapılıyor .Eskiden yapılan burun operasyonları bence çok daha güzel :)

X