Bursa'da Düğün Mekanı

var guzelım şeke kır bahçesi bursanın en buyuk bahesımış haberın olsun bı bak internetten

herkese tavsiye edıyom bursada çogu insan bılmıyor saklı yer gıbı gecen sene düğünümü şeke kır bahçesinde yaptım mukemmel hızmet herkese tavsiye edıyorum internet sıtesıne gırın ondan sonra karar verın ben gecen sene cok gezdım her yer ucuk fıyatlar çekıyorlar benden soylemesı kızlar

:eek:lmaz:

Olmadı, efendim. şu yazdıklarınıza bakın lütfen, bir mimarın yazabileceklerine benziyor mu? Lütfen, güzel türkçemizi kuralları ile kullanalım.

herkese tavsiye edıyom bursada çogu insan bılmıyor saklı yer gıbı gecen sene düğünümü şeke kır bahçesinde yaptım mukemmel hızmet herkese tavsiye edıyorum internet sıtesıne gırın ondan sonra karar verın ben gecen sene cok gezdım her yer ucuk fıyatlar çekıyorlar benden soylemesı kızlar

şeke kır bahçesine baktınmı ben dugunu orda yaptım mukemmeldi gir internete şeke kır bahcesi dıye ondan sonra karar ver

var guzelım şeke kır bahçesi bursanın en buyuk bahesımış haberın olsun bı bak internetten

şekede yapıyorlar tatlım şeke kır bahçesi baktınmı?

:roflol::roflol::roflol:
yapmayın arkadaşlar yaa komik oluyor böyle:roflol:
bakın sayfalar dolusu böyle yazanlar var,çok belli oluyor inanınyerimseniben
hemen anlaşılıyor:kahve:

merhaba..ben de 2010 gelini olacağım inşallah.yemeksiz açık hava düğünü istiyorum.aslanlar clup hafta içi yemeksiz düğün organizasyonu yapıyor mu acaba bilginiz var mı? bir de fiyatları çok pahalı değildir umarım...

Kizlar ya aranizda hic Allunanin fiyatini ögrenen var mi? Öyle asagi yukari????
Ben bir seminer icin almiraya gitmistim, orada sigara iciliyor diye cikmistim, bayildim. Ama fiyat hakkinda hic bir fikrim yok....

Alluna_restaurant2.jpg

Son düzenleme:
nazende garden ilgin için teşekkürler araştırma aşamasındayım...

benimde düğünüm aralıkta olacağı için kapalı salonlara baktık bizde ama daha tutmadık erken diye bikaç salon gezdik ama en içime sinen gold düğün salonlarının içindeki şayan-ı gold oldu onu çok beğendik sanırım orasını tutucaz yerimseniben
ne kadar süre önce tutmamız gerekir sizce kızlar CADIARZU

slm aime21
allunanın kişi başı fiyatı 50 55 tl den başlayan fiyatlarla biliyorum.. iyi bir menü kişibaşı 70 liraydı geçen yaz ama yinede kişi sayın kalabalıksa bir indirim yapabilirler diye düşünüyorum. bizim mekanımızda hoş aynı menü bizde 40 lira ama tabii havuz yok bizim mekanımızda birde alkolsüz...

Bilgilendirdiginiz icin tsk ederim.....
Peki havuz basi önerebilecek yeriniz var mi?

Biz sade bir tören istiyoruz, en samimi dostlarimin ve en yakin ailemiz ile birlikte.

Nikah bir kac ay öncesinden kiyilicak büyük bir ihtimalle....

merhaba aime;

Bence havuzlu konak olabilir havuz başı için yada asya olabilir orassıda fena değil ama ben yüzme havuzundan bozma düğün salonlarını sevmiyorum dekoratif havuz olan yer yok bursada ben zamanında çok aradım.gündüz insanlar yüzsün gece düğün olsun komedi yani :) ama bu iş için en ideal yer asya yada havuzlu konak olabilir diye düşünüyorum.kişi sayısı az olunca iyi olur.Eskiden Bursa'da La Vita diye bir yer vardı dağ yolunda harika yemekleri vardı düğünlerde oluyordu çok hoş bir mekandı orda yemek yer sonra Jazz a geçerdik Ah eski günler...

not : aime notre dam de paris ile ilgisi var mı ?

Son düzenleme:
merhaba aime;

Bence havuzlu konak olabilir havuz başı için yada asya olabilir orassıda fena değil ama ben yüzme havuzundan bozma düğün salonlarını sevmiyorum dekoratif havuz olan yer yok bursada ben zamanında çok aradım.gündüz insanlar yüzsün gece düğün olsun komedi yani :) ama bu iş için en ideal yer asya yada havuzlu konak olabilir diye düşünüyorum.kişi sayısı az olunca iyi olur.Eskiden Bursa'da La Vita diye bir yer vardı dağ yolunda harika yemekleri vardı düğünlerde oluyordu çok hoş bir mekandı orda yemek yer sonra Jazz a geçerdik Ah eski günler...

not : aime notre dam de paris ile ilgisi var mı ?

tsk ederim bilgilerin icin canim....
benim bosch evide cok hosuma gidiyor bana cok otantik bir yer olarak geliyor hemde havuzuda var.... ama iste sadece boschda calisanlar faydalanabiliyormus.... =(

ben havuz basi ariyorum ama öyle fiyatlarda cok ucuk olmamali :))))

hayir aimenin notre dam ile ilgisi yok...

uyduruk enternasyonal bi isim... türkce okursan türkce gibi gelir ingilizce okursan ingilizce gibi ve tabii ki fransizca okursan anlami sevgi oluyor =)

slm aime cim.
asya spor tesislerinde havuz var elbette dayfın da dediği gibi .. fakat bursa içinde yani merkezde ,gürültü kirliliği sebebiyle bir çok yerde açık alan düğünleri iptal edildi .belediyenin yasakladığı söyleniyor..asya spor tesisleride bunlardan biri. oradaki bir çok düğünü bize yönlendirdiler ve şu an bizim mekanımızda yapıyoruzbu düğünleri . bunlarıda göz önünde bulundurarak yer seç derim ben.
biz birkaç yıl önce tasarı davet organizasyon olarak bursa orhangazi familya otelin apart kısmında havuz başında çok düğün organizasyonu yaptık .muhteşem bir bahçe ve havuzu var çok da nezih bir yer.. orasınıda düşünebilirsin .. tabi uzaklığı size nasıldır bilemem.. sahibi benim çok yakın arkadaşım düşünürsen iletişiminizi sağlayabilirim diye düşünüyorum...

Uzaklik konusuna deginmek istiyorum. Emek ve Yildirim arasinda bir yer olsa her iki tarafinda kolayca ulasabilecegi bir yer....

slm aime
emek yıldırım arası bir yere bizim mekanımız çok yakın ... ama başka yakın yerlerde vardır muhakkak ... dediğim gibi yine belirtmek istiyorum biz kır düğünü mekanıyız. bu arada sitemiz şubat 5 gibi tıklanmaya açılıyo oradanda inceleyebilirsin... fiyat uygunsa almira alluna da hoş mekan .. karar senin canım benim..

benim evlenmeme gerci daha bir sene filan var ama ben simdiden düsünmeye basladim.
benim icin önemli olan ufak ve samimi bir yer olmasi cünkü gercekten az kisi ile o gün olmak istiyoruz.... kir dügününü hic düsünmedim hayalim hep havuz basinda idi.... ama havuz basi fiyatlari cok ucuk olursa alternatif olarak kir dügünü aklimda bundan sonra. kesinlikle kapali mekan istemiyoruz....

ya ne zor bi işmiş bu, kaç gündür ordan oraya koşturuyoruz hiç kafamıza göre bir yer bulamadık..kimisinde fiyatlar çok uçuk kimisi istediğimiz gibi değil.. kalan 2 alternatif var elimizde sizlerden de fikir almak isterim...sizce Gold mu arkadaşlar yoksa Elite park kır düğünü mü? kır düğününün olumsuz yönlerini düşününce salonda yapsakmı diye düşünür olduk.. yaz da olsa yağmur riski var..diğer yandan da salon düğünü pek istemiyordum açıkçası... of çok kararsızım :KK43::KK43::KK43:

merhaba yokh;

bence elite park.Mudanya yolu üzerinde diğeri ankara asfaltı üzerinde.birisi kır diğeri teras. tabi ki ambians da çok önemli size neler sunuyorlar arkadaşımın gold da oldu havai fişek vardı ama ben müzik olayını hiç beğenmedim çok avam dı şamdanlarınıda beğenmedim her düğünde aynı şamdanlar, bu arada fotoğrafları sanırım 16-85 lens ile çekilmişti geniş açı her fotoğrafın köşelerinde karanlık vardı, para flash da sorun vardı gece çekimi olduğu için fotoğraflar flash dan kaynaklalan yüksek değer yüzünden ya çok donuktu ya da yağlı boya tablo gibiydi bence profesyonel bir fotoğrafçı şart.Ben beğenmedim fotoğrafları bence fotoğraf ve müzik olayına çok dikkat edin derim eğer gold olacaksa.Müzik bana göre düğündeki en önemli ögelerinden bir tanesi; bursada müzik konusunda çok iyi ekipler var düğünde kaliteli bir orkestra şart derim. elite park neler sunuyor ou bilemiyorum.

Son düzenleme:
açıkçası öyle farklı 2 şey arasında kaldık ki kıyaslama bile yapamıyorum apayrı yerler ve konseptler.. kapalı mekan olarak baktığımızda gold dan başka bulamıyoruz tarih yok, goldun teras deiğil bu arada Hestia salonu için düşündük bir tek tarihe orda yer var çnkü :S Elite parka gelince yer mekan olarak tabiki çok farklı daha hoş farklı bir konsept... bilmiyorum, goldu şimdi istemeyip sonra açıkta da kalmak istmiyurm o yüzden bu acelem..of :S aklım elite parkta ama uzaklık açısından bide yağmur derdi düşündürüo bizi, şans yok bende açıkçası :)

bir de kına salonu telaşı var hadi bakalım tırlatmazsam iyidir :)

X