Bursa'da Düğün Mekanı

100-150 kişilik nişan mekanı önerisi olan varmı kızlaar.....

'yokh^'' hangi tarihte düğünün? ben de temmuz da evleneceğim kısmetse ama henüz mekan işine giremedik.benimde aklımdaki yerlerden birisi gold teras umarım yer bulabiliriz.elite park ı ilk defa duyuyorum kaç kişilik ve fiyatları nasıl acaba bilgi aldınız mı? bir de aslanlar kulüp ün fiyatlarını merak ediyorum .haftasonu yemeksiz düğün yapmazlar sanırım hafta içi ne kadardır acaba..zzor işler bunlar zor:KK43:(

güzelyalıdaki otantik gemi otel düğün için farklı bir mekan olabilir...

"oncams" 24 temmuza Goldu tuttuk son çare olarak başka hiçbirşey bulamadık gerçekten gönlümüze göre bunu da kaçırırsak açıkta kalmaktan korktuk açıkçası.. Gold yaz boyunca full teras hafta içi bile doluymuş bizim aldığımız tarihte tek açık tarih.. Şayan-ı gold da varsa boş yer vardr onun dışı hiçyok yani...Elite park mudanya yolunda heybelinin karşısı, kır düğünü yapıyorlar 750 kişiye kdr sanırım ama hala çevre düzenlemeleri sürüyor yeni birileri almış işletmeyi neyin nasıl olcağı daha belli değil.. neyle karşılaşacağını bilmeynce insan içi rahat etmiyor.. ben heryerle görüştüm ne kır düğünü kaldı ne havuz başı haftasonu yemeksiz vermiyor hiçbiri.. senin de yaza ise düğün kesinlikle hemen bu işi hallet derim şuan bile çoğu yer tutulmuş...

biz de gold hestia'da yapacağız düğünümüzü. arkadaşlardan biri gold'un müzik ve fotoğraflarının kötü olduğundan bahsetmiş :KK43: biz hem salonu beğendiğimizden, hem de geçen sene orada düğün yapmış arkadaşların tavsiyesiyle tutmuştuk orayı. gold ile ilgili başka tecrübesi olan var mı arkadaşlar? biz farklı şehirlerde bulunduğumuz için düğün organizasyonuyla bizzat ilgilenemeyeceğiz gibi pek :KK43:

bilmiyorumkismile

off yaaa ben hafta içi olmasına da razıyım yeter ki içime sinen bir yer olsun.biz daha hiç gezmedik isteme haftaya olacak inşallah o olmadan da bişey araştıramıyoruz.10 temmuzla 10 temmuz arasında herhangi bir gün olabilir bizim offff yaaaa sinir oldum.rhrhrh siz hangi tarihe tuttunuz gold u?

10 temmuzla 18 temmuz arası olacak yanlış yazmışım yukarıda.ben hala sinir olmakla meşgulüm:KK43:

biz 17 temmuz cumartesi gündüzü tuttuk, 2500 liraya. aslında 18 temmuz'a niyetliydik (3,250'ydi pazar gündüz) ama tutulmuş. cumartesiye kalmış olduk böylece. bilmiyorduk ama fiyatı daha avantajlı oldu böyle :)
biz salonu beğendik, arkadaşımın yakın bir arkadaşının düğünü de orada olmuş ve onlar çok memnun kalmışlar diye içimiz rahattı. ama şimdi arkadaş müzik ve fotoyla ilgili olumsuz şeyler söyleyince soru işaretleri oldu :KK43: gerçi sanırım teras için söylemiş, gece çekimi falan dediğine göre...
biz sadece elegance ile gold'a bakabildik, ancak arife günü fırsat bulabildiğimiz için. elegance çok pahalı ve gold kadar güzel değildi, o nedenle gold'u seçtik. ama elini çabuk tutsan iyi olur oncams, nitekim tarih kalmıyor zaman daraldıkça.

merhabalar;

elagans büyük salon en üst kat yani arkadaşımın orada olacak hafta sonu 12.000 tl ye tuttu yemek ne kadar verdi kişi başı onu sormadım elegans fiyatları yükseltmiş ama üst salon muhteşem bence.fiyatın içine şamdan giriş yolu dahil değil sadece bir nikah masası var sandalyeleri de uzun değil ben beğenmedim açıkçası masalarda şamdan yok giriş dekoru yok.fotoğraf ve video dahil birde işin içine.elite parka ben daha önce bakmıştım ama hiç içime sinmemişti sanırım işletmesi değişmiş diyor arkadaşlar nasıl olacak merak ettim.ben baktığım zamanda çevre düzenlemesi yapılıyordu 1 sene önce demek hala devam ediyor.herkese mutluluklar arkadaşlar görüşmek üzere.düğünümden giriş dekorasyonu ve masalar.anlaştığım firma asude organizasyondu ve çok memnun kaldım arkadaşlar.

tndsc0094.jpg
[/URL][/IMG]

tndsc0174.jpg
[/URL][/IMG]

Son düzenleme:
10 temmuzla 18 temmuz arası olacak yanlış yazmışım yukarıda.ben hala sinir olmakla meşgulüm:KK43:

cnm bence geç bile kaldınız düğün mekanı konusunda biraz acele edince bence inşallah gönlünüze yatan bir yeri istediğiniz tarihte bulursunuz :Saruboceq:

umarım bulabiliriz ama söz olmadan da tutamadık ki her şey biraz ani oldu o yüzden de sıkıştık.:KK43:(

aslanlar clube bakabilirsin oncams orda bi akrabamızın düğünü olmuştu havuz başı çok hoştu. ama biraz şehir dışı kalıyor :KK43:

kızlar ben aslanlar clup derim bursa için en şık havuz düğünü yapan yerdir bana göre..herşeyiyle profosyönel..heleki yemekleri leziz ötesi...
onun dışında geçen yaz sonu ihsaniyede buz parkta bir sünnet düğününe katıldık havuzbaşıydı yine...
hoşuma gitti ortam güzeldi...
ilgilenen arkadaşlar düşünebilir...
bide ataevlerde havuzlupark var havuz başı olarak orasıda güzel..ama 250-300 kişilik davetlere uygun..daha çok davetliniz olacaksa küçük gelir..diğerleri 500 davetliye kadar alıyor.aslanlar clupte bizim düğünümüz 600 kişilikti çok rahattı büyüklük olarak.

merhaba mopsy biraz özel bi soru olucak ama aslanları çok beğendiğim ve merak ettiğin için soruyorum sizin düğününüz yemeklimiydi ve 600 kişilik düğününüz fiyat olarak ne kadara çıktı..şimdiden teşekkür ediyorum...

bizim sünnetimiz akarsu restaurantta olmuştu.yazlık yerinde oldu,yağmur yağsaydı kapalı yerini ayarlayacaklardı..Hava güzeldi ve yazlık yerinde oldu.,konuklarımız çok beğendi,yemekler,servis mükemmeldi bir de solist bayan çok güzel söylüyordu,yani tavsiye ederim..

nazende garden organizasyon firmasınında sahibi olduğunuzu söylemiştiniz aslanlar clup hakkındada bilginiz vardır bu durumda die düşünerek şunu sormak istiyorum; aslanlarda haftasonu oturma düzeninde 700-800 kişik kokteyl tarzında düğün yapıyorlar mı ayrı fiyatı nedir?

ayrıca holiday inn hakkında da bilginiz varsa ve paylaşırsanızı sevinirim.. ayrıca 100-150 kişilik bir nişan mekanı içinde farklı mekan önerileriniz olursa mutlu olurum..(nişanım için bu yaz düğünüm içinde diğer yaza mekan arıyorum)

ifade şeklim yanlış oldu sanırım nazengegarden orasının kır düğün mekanı olduğunu biliyorum.ayrıca organizasyon firmanız olduğunuzu da okumuştum önceki yazılarınızda onun için sizden bilgi almak istemiştim. düğün için 700-800 kişi yukarıda yazdığım gibi ortalama sizde fiyat ne olur..birde kokteyl fiyatıyla yemek fiyatı nasıl aynı olabilir ki :KK43:( ben kokteyli daha uyguna çıkar die istiyorum tabi gönlümden yemekli yapmak geçer ama bütçeyide düşünmek gerekir..

Son düzenleme:
bu arada yazmayı unutmuşum nişan içinde düğün içinde haftasonu düşünüyorum..

Teşekkür ederim yorumlarınız için. Ben aslanlar ile anlaştım ve çok rahatladım gerçekten. Mopsy gerçekten senin söylediğin gibi ekstra hiçbişey istemedik biz de. Fotoğraflarda süslemeler zaten çok şık gözüküyordu.Fazıl Bey yemek menüsü için seçim yapmaya çağıracaklarını ve her türlü ayrıntıyı konuşacağımızı söyledi. Hafta içi olacak bizim sünnetimiz. Haziranın son iki haftası tamamen dolmuş zaten(okullar kapandıktan sonraki 2 hafta) temmuzun ilk haftasına gün alabildik ancak. Bence düşünenler varsa elini çabuk tutsun. 200 kişilik bir düğün için kişi başı 35 TL fiyata anlaştık. Cha cha 32 TL, şehriyar toplamda 6000 Tl fiyat vermişlerdi. havuzlu konak ise havuzbaşında yapamayız bu kadar az kişi için demişlerdi. Aslanları görünce diğerlerinin eksikliklerini hemen farkettik. İnşallah dilediğimiz gibi bir düğün olur. Hepimize kolay gelsin...

canım aslanlar için 35 hafta içi fiyatı sanırım, haftasonu fiyatı hakkında bilgin var mı? birde şehriyar için 6000tl demişsin bu 200 kişi yemekli fiyatı mı ve havuz başımı o mekan?

X