Bursa'da Düğün Mekanı

Arkadaşlar allah gönlünüze göre versin,ben gold u çok istemiştim nişanlım atalay prensle anlaşmış,hiç beğenmedim okadar alaturka bi yerki turuncu yeşil bisürü renk kullanmışlar salonda,şıklığın zerresi yok 2 gün gözüme uyku girmedi ama yapçak bişey yokk:KK43:((((

biz de atalay prensin karşısında rumeli kır düğününü tuttuk.çok içime sindi inşallah her şey hepimizi için çok güzel olur.

merhaba; AıME 21 bosh evinde düğün nişan sünnet giibi organizasyonlara izin verilmiyor eniştem genel müdüür de:) bosh un yetkilileri üst yetkilileri buna karşıymıs bir düğün için orayaı kapatmak istemiyorlarmış,bende orda yapmak istedim hatta bir bursalı olarak hiçbiryere gitmedim,sonra enişteme gidip tutalım dedim ama :KK43:................malesef bilgi vermek istedim arkadaşlar...........kuzenimin düğünü de arslanlar oluyor arkadaslar 24 nisanda,bir orası da çok güzel bir yer...... ama bz hala bulamadık :KK43:.

merhaba; AİME 21 bosh evinde düğün nişan sünnet giibi organizasyonlara izin verilmiyor eniştem genel müdüür de:) bosh un yetkilileri üst yetkilileri buna karşıymıs bir düğün için orayaı kapatmak istemiyorlarmış,bende orda yapmak istedim hatta bir bursalı olarak hiçbiryere gitmedim,sonra enişteme gidip tutalım dedim ama :KK43:................malesef bilgi vermek istedim arkadaşlar...........kuzenimin düğünü de arslanlar oluyor arkadaslar 24 nisanda,bir orası da çok güzel bir yer...... ama bz hala bulamadık :KK43:.

ne kadar çok üzüldüğümü anlatamam..bende orayı düşünüyordumm düğün için...senağlama

evet seni anlıyorum happyzhr :KK43: bende o kada rüzüldüm kii aamaa belki kısmetimizde başka güzell yer vardır...:) sende mi bulamadınnn :)

benim düğün seneye ama ben şimdiden başladım araştırmaya.. bi yandanda bu yaz nişan olucak onun için küçük 100-120 kişilik ve güzel bir yer arıyorum...

Ya benim kuzenimde bosch'ta çalışıyor sordu sadece yeri veriyorlarmış öyle dedi bana? Eğer öyleyse orayı da kaybettik desene, of bu salon bulma işi gerçekten çok sinir bozucu :s

merhaba; AİME 21 bosh evinde düğün nişan sünnet giibi organizasyonlara izin verilmiyor eniştem genel müdüür de:) bosh un yetkilileri üst yetkilileri buna karşıymıs bir düğün için orayaı kapatmak istemiyorlarmış,bende orda yapmak istedim hatta bir bursalı olarak hiçbiryere gitmedim,sonra enişteme gidip tutalım dedim ama :KK43:................malesef bilgi vermek istedim arkadaşlar...........kuzenimin düğünü de arslanlar oluyor arkadaslar 24 nisanda,bir orası da çok güzel bir yer...... ama bz hala bulamadık :KK43:.

aaa cok üzüldüm ya ben.... orayi cok sevmistim.....
ama ben bosch evinde dügünü yani nikahi burda kkda gördüm zaten biri resim eklemisti baska topicte burasi neresi diye sordum bosch evi demislerdi bir arkadasimin nikahi orda olmustu dedi :KK43:(((

sadece konferans salonunu verseler bile yeter bence......

sadece konferans salonu 40 kişi arkadaşlar;düğünden sonra gelinliksiz olarak yemeğe alabileceklerni söylediler hatta bende güldüm,siizn için gelinliğimi çıkarıp gelirim dediim adam tip tip baktı :))yasaklanmış,,,, siniiiirrr oldum malesef verilmiyor ...........!!!!!!!! gerçekten sinir bozucuuu sadece

önceden yapılıyormuş da şimdi mi yasaklamışlar orda düğünü...

artık kimse neden bişi yazmıyor arkadaşlar herkes tuttu sanırım biyerler...kimler nereleri ne kadar tuttu bilgi verirseniz sewinirim....

ben daha önceden de yazmıştım. gold'un hestia salonunu tuttuk biz :) paket program herşey dahil olması avantaj bence :)alkisalkisalkis

senin ne zaaman happyzy buldunuz mu???? evet bosh önceden gelinlikle alınıyormuş,ama yine düğün olmuyormuşşşş..

benim kısmetse bu yaz nişan olucak ama daha bi yer tutmadık cnm..

merhaba arkadaşlar size yeni bir yer aha söyleyeceğim güzel bir bahce kır bahcesi yemyeşil eğer izmir yolu tarafında düşünüyorsanız orhaneli yolunda camlıca futbol sahasının yanında bir kır bahcesi var cooook uygun fiyat istiyor ama boş bir yer sanırım bu konuyla asude organizasyon ilgileniyormuş telefon ettiğimde beni bilgilendirdiler gidip gördüm şimdide bize buranın komple süslenmesi kaça çıkacak onu hesaplayacağız ben beğendim tam kır düğünü cocuklara koşturmaya yere var ve otopark sorunu yok ve en güzeli istediğimiz yemek firmasıyla anlaşabileceğiz yani biz bu yemekleri yapıyoruz diye bir kısıtlama yok ve 500-600 kişilk bir düğünde olsa 200 kişilik bir düğünde olsa mekana aynı fiyatı ödüyorsunuz burada sadece cok düşük bir bahçe kirası veriyorsunuz ve kaç kişilik düşünüyorsanız okadar masa sandalye kiralıyoruz benim aklıma yattı sizce nasıl??

MOORE ;

BEN ÇAMLICA OTUYORUM,dediğiniz yer,yamaç kır düğünü mü? yanı daha önce bizim buralarda böyle bişey görmedim dee;neden olmasın güzel fikirrr....UYGUN FıYAT DERKEN?? bende kınayıı düşünüyorumm....kır da... ÇIRAĞAN YADA CHA CHA da düğün için kararsınız bizz:KK43: inş hayılrılısI olur....

merhaba arkadaşlar size yeni bir yer aha söyleyeceğim güzel bir bahce kır bahcesi yemyeşil eğer izmir yolu tarafında düşünüyorsanız orhaneli yolunda camlıca futbol sahasının yanında bir kır bahcesi var cooook uygun fiyat istiyor ama boş bir yer sanırım bu konuyla asude organizasyon ilgileniyormuş telefon ettiğimde beni bilgilendirdiler gidip gördüm şimdide bize buranın komple süslenmesi kaça çıkacak onu hesaplayacağız ben beğendim tam kır düğünü cocuklara koşturmaya yere var ve otopark sorunu yok ve en güzeli istediğimiz yemek firmasıyla anlaşabileceğiz yani biz bu yemekleri yapıyoruz diye bir kısıtlama yok ve 500-600 kişilk bir düğünde olsa 200 kişilik bir düğünde olsa mekana aynı fiyatı ödüyorsunuz burada sadece cok düşük bir bahçe kirası veriyorsunuz ve kaç kişilik düşünüyorsanız okadar masa sandalye kiralıyoruz benim aklıma yattı sizce nasıl??

yemek için hangi firmayı düşünüyorsun cnm araştırdın mı? 500-600 kişilik yemek ne kadar tutuyor acaba?

happyzhr nişan ,.,için çok güzel bir yer biliyorum ama camlıcada bursada; yamaç kır düğünleri harika bir yer ama biiziim iiçin uzak dediler....bağ evii heryer sana ait....yeri de; o futbol sahasından içeri dogru dağ yolun ailerleyince...

büyük bir yer sanırım arkadaşlar düğün için bakıyorlar 500-600 kişilerden bahsediyorlar. benim 100-120 kişilik bir nişan olacak.. merkezden çok mu uzak canım? tam yerini tarif eder misin sedaemre.
teşekkürler....

X