Bursa'da Düğün Mekanı

merkezden malesef uzak:KK43: işte tek sorun o......çamlıcada; futbol sahası var hani denmiş ya ;kır üğünü için bir mekan var diye,ondan bayağıı bir ileri gidnce...

merhaba arkadaşlar çamlıca denilen yer aslında büyük bir bahçe ama istediğimiz sayıda düzenleyebiliyoruz kalan bölüm eğlence alanı olacak sıkısış yerlerde oynamak eğlenmek için insanlar birbnirlerini itliyorla:)) bizde gidip gördük yeri cok güzel şimdi anlaşacağız yemek içinde birkaç firma önerdiler isim vermeyeyim reklam demesinler yalnız mekanda masa sandalye bile yok firmayla görüştük harika fikirler verdiler masa sandalyeden başka bazı bölümlere yer minderleri koyacağız cocuklar doyasıya oynasınlar diye bakalım nasıl bişey olacak...

fotoğraflarını bizimle paylaşmayı unutma sonra. çok merkat ettim nasıl olucak acaba :)) yer minderleri falan güzel fikir..

merhaba arkadaşlar çamlıca denilen yer aslında büyük bir bahçe ama istediğimiz sayıda düzenleyebiliyoruz kalan bölüm eğlence alanı olacak sıkısış yerlerde oynamak eğlenmek için insanlar birbnirlerini itliyorla:)) bizde gidip gördük yeri cok güzel şimdi anlaşacağız yemek içinde birkaç firma önerdiler isim vermeyeyim reklam demesinler yalnız mekanda masa sandalye bile yok firmayla görüştük harika fikirler verdiler masa sandalyeden başka bazı bölümlere yer minderleri koyacağız cocuklar doyasıya oynasınlar diye bakalım nasıl bişey olacak...

doğrusu ben de merak ettim, yer düğününü. İlginç olabilir. Yalnız o güzel ve şık elbiselerle yerlere nasıl oturacak insanlar? Masalar ve süslemeleri bir düğünün olmazsa olmazları bence.

düğünlerde organizsyon şirketleri ile yemek firmaları malı götürür. Buna yer kirası falan katarsanız üüüüü! Bana sorarsanız iyi araştırın derim.

esen kalın..

benim anladığım kadarıyla masa ve sandelye yine olucak tabiki ama bazı yerlerde yer minderleri olucak..çocuklar falan oturabilir mesela onlara oyun yeri gibi düşünülebilir.

çamlıca denilern yeri tam olarak tarif edebilecek biri varmı arkaşlar dağ yolundakiyse bayağı uzak.....ben çamlıcada oturuyorum ama hiç görmedim öyle bir yer..????????yardıııımmm monemoon

çamlıca denilern yeri tam olarak tarif edebilecek biri varmı arkaşlar dağ yolundakiyse bayağı uzak.....ben çamlıcada oturuyorum ama hiç görmedim öyle bir yer..????????yardıııımmm monemoon

eyvahedigeldismile
benden yardım istemişsin şekerim ama ben de orayı bilmiyorum. Yazışmalarda geçmişti orası, ben de ona göre yazdıydım. uymarım gönlüne göre bir yer bulursun şekerim.

:eek:klava:
eyvahedigeldismile
benden yardım istemişsin şekerim ama ben de orayı bilmiyorum. Yazışmalarda geçmişti orası, ben de ona göre yazdıydım. uymarım gönlüne göre bir yer bulursun şekerim.

honeymonn teşekkür ederim yine de..sen orayı mı tttun????

:eek:klava:

honeymonn teşekkür ederim yine de..sen orayı mı tttun????

sevgili sedaemra
ben o dediğin yeri tutmadım şekerim, neresidir bimiyorum da. uzun bir zaman önce sünnet düğünü yapmıştım yolüstükafe de. Daha sonra da bu siteyi takip ediyorum, hepsi bu.

sana kolay gelsin hayatım.kaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar kusura bakmayın iş güç bi de düğün telaşından uzun süredir girememiştim ama camlıca hakkında bilgi istemissiniz orhaneli yolunda fazla uzak değil eker fabrikasının biraz gecince futbol sahası var orada gizli bir yer gibi ama kimi götürdüysem cok beğendiler organizasyon firmasıyla anlaştım isim vermek yalnış olmasın reklam yapmayayım diye yazmıyorum masa sandalye hatta beyaz kır sandalyeleri onlardan 400 kişilik düşünüyoruz masa üstü şamdanlar cok uygun fiyata kır minderleri ise bir altenatif...normal bir salon hafta sonu 5.500 istiyor hemde herşey klasik burada bu fiyata cok daha güzel şeyler yaptırıyorum tabii sandalyeleri plastik isterseniz bu fiyat dahada düşer...ben hiçbirşeye karışmıyorum daha önce yapılmış fotoğraflar sadece bir firmada var sahibiylede konuştuk firmayı o da önerdi şimdilik bu kadar ben kafama göre olacağına inanıyorum hem cocuklarım için yolamı cıktı havuzamı düştü derdim olmayacak animatörler olacak yasak olmasa hawaifişek bile istedik eee erkek annesi olmak zor evliliklerinde ikinci kişilerde karışıyor hem evlenenler kendileri karar veriyor. herşeyin harika gecmesini istiyorum

YANı YAMAÇ kır düğünü sanrım :) mutluluklarrrr sana daaaa

........gecince futbol sahası var orada gizli bir yer gibi ama kimi götürdüysem cok beğendiler organizasyon firmasıyla anlaştım isim vermek yalnış olmasın reklam yapmayayım diye yazmıyorum ................eee erkek annesi olmak zor evliliklerinde ikinci kişilerde karışıyor hem evlenenler kendileri karar veriyor. herşeyin harika gecmesini istiyorum

ücreti ne kadar hayatım? gezdirmenin yani.. Organizasyon şirketi para da almıyordur sizden umarım.naniknanik Annelik kolay değil. Merak etme herşey harika geçer.. Fotoğraflarını da bekleriz..

bayan nazendegarden hanıma bir sorum olucaktı Acaba 400 kişlik yemekli bir sünnet düğününün kişi başı fiyayatı ne civardadır ..siteyi ziyaret ettim mekanınınız çok hoş gözüküyo

Kizlar kir dügünü düsünenler icin

Bursa Atli Spor Kulübünü düsündünüz mü hic?
Ben gecen hafta gittim fiyat ögrendim...

Agustos ayi komple bos dediler bize. Fiyat olarak 4000 dediler. Süsleme, piyanist, giriste volkan, pasta ve mesrubat icinde. Biz 300 kisilik fiyat sormustuk....

Cocuklar icin oyun parkida var....

Biz havuz basi düsündügümüz icin ordan vazgectik....

Son düzenleme:
Kizlar yildirim spor kompleksi hakkinda bilgisi olan var mi???

merhabalar..seneye yaza kısmetse evlenicem..şimdiden düğün mekanlarına bakıorum nazende gardenın web sıtesını ınceledım ve cok begendım ama tam olarak anlayamadığım bır sey var nazende gardenda yemeklı düğün yapılabılıomu resımlerde var ama yınede sormak ıstedım ayrıca süslemeye bayıldım..fıyatları yaklaşık nekadar acaba yardımcı olabılırmısınız süsleme dahilmi :) şimdiden teşekkürlerrr

uygun fiyata güzel havuz başı düğün mekanı bulan banada haber versin :)) çok şey istiyorum galiba..

gerçekten cok teşekkur ederım en yakın zmanda mekanınızı görmeye kahvaltıya gelıcemm :))bu arada biz düğünümüzü içkili istiyoruz umarım bı problem deıldırr tekrar teşekkürler nazende garden :)

X