Bursa'da Düğün Mekanı

Gold'da düğün yapacak başka kimse yok mu acaba?

yemekli mi canım yada yemeksiz düğünde yapılıyor mu orada? fiyat olarakta bilgi verirsen çok sevinirim canım.. şimdiden teşekkürler :)):1rolleyes:

cnm fiyatları sen belirliyodsun menue göre....25 den başlıyor bizimki yemekli 35 tl..400 kişi geliyor..

kızlar bu topiğe ugrayan yokk sanırımmm artık herkse hallettii mi

selam kızlar bir arkadaşımın yanına geldim Kars'tayım herkese mutluluklar en kısa sürede gelecem burda bir düğüne katılcam öptüm herkesi canlarım...

selam kızlar bir arkadaşımın yanına geldim Kars'tayım herkese mutluluklar en kısa sürede gelecem burda bir düğüne katılcam öptüm herkesi canlarım...

iyi eğlenceler cnm öpüyoruz bizde seni opuyorumnanaktan

herkes halletti işinin sanırım kimse bişi yazmıyor artık :KK43:( kızlar mekanınızı ayarlasanız bile sizden sonrakilere fikir vermek için yazar mısınız... mekanı fiyatları vs..... :))

merhaba herkese;
bayanlar yardımınıza ihtiyacım var.nişanlımla kır düğünü yapmayı düşünüyoruz.En çok istediğim yer KONAK18.fakat nişanlım fiyatları uçuktur diye düşünüyor.yemeksiz,hatta hafta içi bile olabilir.Fiyatlar hakkında bilgisi olan varsa yardımını rica ediyorum.Bahsettiğim bir düğün ortalama ne kadara mal olur?

yemekli ve açık hava düşünüyorsanız botanik park beykonağı çok güzel
geçen hafta orda düğüne katıldım servis ışıklar müzik harikaydı :lepi:

merhaba herkese;
bayanlar yardımınıza ihtiyacım var.nişanlımla kır düğünü yapmayı düşünüyoruz.En çok istediğim yer KONAK18.fakat nişanlım fiyatları uçuktur diye düşünüyor.yemeksiz,hatta hafta içi bile olabilir.Fiyatlar hakkında bilgisi olan varsa yardımını rica ediyorum.Bahsettiğim bir düğün ortalama ne kadara mal olur?

cnm yemek fiyatı 35 tl kişi başı kokteyl ise 22,50 tl.. havai fişek atamıyorsunuz orda şehiriçi olduğundan...ama yemeksiz yapıyorlar mı bilmiorum gidip bi konuşun.

seke kır bahçesi hakkında bilgisi olan var mı orada düğün yapan yada düğüne giden birileri yardım etsin bana... :KK43:(

kızlar allah hepinize yardım etsin...bizim düğünümüz geçen yıl god terasta oldu...müzik,servis,süsleme,fotoğraflar...her şey mükemmeldi...oldukça eğlenceli bir düğündü...tüm misafirlerimiz ve özellikle de biz çok çok eğlendik...düğününün gold da yapacak olanlar hiç tasalanmasın,her şey sorunsuz yürüyor...:)

merhaba herkese;

cnm bizde görüşmüştük konak 18 le hatta nişanım orda oldu

sanırım kişi başı fiyatı 25-30 civarıydı yemeksiz yapacaklarını sanmıyorum bence gidip konuşun hayırlısı olsun

merhaba;
bende 17 temmuzda evlendim düğünümüz gold hestia salondaydı..
eğer salon düğünü istiyorsan kesinlikle tavsiye ederim .
Aydii arkadaşında yazdığı gibi çok ilgililer her konuda dört dörtlüktü salon gelen misafirler de çok memnun kaldı bizde hiç bişeyi düşünmeden doyasıya eğlendik..
bence bursa merkezde istiyorsan en güzel yerlerden biri kesinlikle tavsiye ediyorum:)

X