burun dolgusu :) (resimli)

valla canım ikisi çok uç noktalarda aslında. burun estetiği çok uzun bir süreç yaptıran bir çok arkadaş var elbet ama benim cesaret edemediğim bir şey illaki fındık burunlu olmak istiyorum diyorsan elbetteki estetik ameliyat geçirmek zorundasın dolgu sana bunu vermez. ama burnumdaki kemerden rahatsız oluyorum burun ucum düşük bunlar olmasa sorun yok diyorsan dolgu ağrısız acısız hemen sonuç alabileceğin bir yöntem. ve en güzel kısmı olur da beğenmezsen geri alınabiliyor.

Merhaba tam beni tarif etmissiniz, fındık gibi bir burnum olmasından ve ameliyattan cok korkuyorum. Hafif kemerim düzeltilsin hafiften ucu kaldırırsın bana yeter. Ustelikte Ankara'da oturuyorum. Rica etsem doktorun ismini ve telini yazarmisiniz? Hatta sizinle birlikte gitsek süper olur :))

Merhaba tam beni tarif etmissiniz, fındık gibi bir burnum olmasından ve ameliyattan cok korkuyorum. Hafif kemerim düzeltilsin hafiften ucu kaldırırsın bana yeter. Ustelikte Ankara'da oturuyorum. Rica etsem doktorun ismini ve telini yazarmisiniz? Hatta sizinle birlikte gitsek süper olur :))

tabi müsait olduğum bir zaman olursa neden olmasın birlikte gidebiliriz. mehmet akgün doktorum bahçeli evler 7. caddede yeri özelden atıyorum numarayı da:)

tabi müsait olduğum bir zaman olursa neden olmasın birlikte gidebiliriz. mehmet akgün doktorum bahçeli evler 7. caddede yeri özelden atıyorum numarayı da:)

Teşekkür ederim gectigimiz Cumartesi gittim yaptırdım ama sonuc pek tatmin edici olmayınca uç gun sonra biraz daha dolgu yaptı birkaç gun sonra sonuc oturunca birdaha gideceğim ama pek umduğum gibi olmadı sanki yada ben daha ciddi degisiklik bekliyordum onu bulamadım gibi...bakalım biraz daha zaman geçsin neler olacak?

Teşekkür ederim gectigimiz Cumartesi gittim yaptırdım ama sonuc pek tatmin edici olmayınca uç gun sonra biraz daha dolgu yaptı birkaç gun sonra sonuc oturunca birdaha gideceğim ama pek umduğum gibi olmadı sanki yada ben daha ciddi degisiklik bekliyordum onu bulamadım gibi...bakalım biraz daha zaman geçsin neler olacak?

umduğunu bulamamana üzüldüm dolgu tam oturmadan sonuç belli olmaz aslında resim paylaşsan keşke sana da öyle geliyor olabilir yorumlarız

çok güzel olmuş. bende nefes sorunu yaşadığım için ameliyat oldum. okka gibi burnumun üst kısmında kemik çıktı çok hafif. ameliyat çok zahmetli bunun için diyodum. çok iyi bir fikir oldu benim için. teşekkür ederim =)

Yaptiran arkadaslar bu isin uzmani olmak sartmi herhangibir estetik cerrahi basarili sonuclar cikarbilirmi.

X