Burun estetiği fikir

kimolduguonemlidegil

Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2022
48
19
28
Herkese selam. 2 ay önce burun estetiği oldum eski burnumda çok az bi deviasyon vardı sola doğru gidiyordu ucu da genişti ama yandan kavisli bi burnum vardı. Çok kararsızdım ameliyat olma konusunda ama doktorumun hemşiresi beni ameliyat günü vazgeçmeme rağmen ikna etti evimden aldı ve bir hışımla ameliyat oldum. 10 senedir anksiyete bozukluğum vardı ameliyattan sonra ağır depresyon da üzerine eklendi. Neyse psikolojik olarak bitik durumdayım günde 5 tane antidepresanla hayatta kalıyorum bir şekilde. Ne ölebiliyorum ne yaşayabiliyorum beni yalnızca benim gibi olanlar anlar sanırım umarım kimse bu duruma düşmez. Neyse arkadaşlar benim sıkıntım şu ki ben yeni burnuma alışamıyorum nedenini de bir türlü anlayamıyorum burun sırtım mı yükselmiş kavisim mi yok burun ucumu mu beğenmiyorum bilmiyorum ama iki tane eski fotoğrafım var üzerlerine de yazdım benim burun ucum geniş olduğu için dudaklarımı öne uzatınca kanatlarım biraz küçülüyordu tam istediğim burun oluyordu. Yeni burnumun boyu sanırım kısaltılmış anlamıyorum da bu burun işlerinden. Sizce garipsediğim ne ikinci ameliyatta burnum eski istediğim hali gibi olur mu? Doktor öneriniz var mı? Ayrıca yeni burnumda ışığa göre baya eğri duruyor zaten ucu sola doğru duruyo herkes aynısını söylüyor bende farkındayım. Bir de sol tarafımın derisinde bi gariplik var dikkatli bakarsanız anlaşılıyor. Burnuma tam olarak ne yapmış sizce ve bu revizyonda daha güzel bir hal alır mı aks eğriliği %100 düzelir mi yorumlarınıza ihtiyacım var 🌸

Eklentiler

• C2BCDE1E-9EE5-421C-AD81-BBBF8C46507D.jpeg
    C2BCDE1E-9EE5-421C-AD81-BBBF8C46507D.jpeg
    86 KB · Görüntüleme: 684
  • D18E2F5E-EAAF-4D2A-84A4-EA8B35AEE3BD.jpeg
    D18E2F5E-EAAF-4D2A-84A4-EA8B35AEE3BD.jpeg
    73,7 KB · Görüntüleme: 679
  • 128D9C0B-0D66-48F0-9D66-10375F7B842A.jpeg
    128D9C0B-0D66-48F0-9D66-10375F7B842A.jpeg
    49,5 KB · Görüntüleme: 683
  • F4415A02-33A0-4C70-9E94-C3EC2516302D.jpeg
    F4415A02-33A0-4C70-9E94-C3EC2516302D.jpeg
    104,9 KB · Görüntüleme: 675
  • 2A0217DD-91C4-451F-B55A-1306A426ECBC.jpeg
    2A0217DD-91C4-451F-B55A-1306A426ECBC.jpeg
    87,3 KB · Görüntüleme: 662
  • AABCA7E3-E684-406B-9C66-04099C1A0648.jpeg
    AABCA7E3-E684-406B-9C66-04099C1A0648.jpeg
    37,1 KB · Görüntüleme: 643
  • 8FC23FC9-B847-4080-8497-79AFEFDCBD66.jpeg
    8FC23FC9-B847-4080-8497-79AFEFDCBD66.jpeg
    45,7 KB · Görüntüleme: 626
  • B5E349F5-7E4B-459C-9D5F-70C096D5C3E9.jpeg
    B5E349F5-7E4B-459C-9D5F-70C096D5C3E9.jpeg
    42,1 KB · Görüntüleme: 601
  • A841C3DF-6DD5-4985-B9DC-54A8720ABAA9.jpeg
    A841C3DF-6DD5-4985-B9DC-54A8720ABAA9.jpeg
    48,7 KB · Görüntüleme: 590
  • D0F0C2DC-2423-45E6-8FF5-8B38059D63F3.jpeg
    D0F0C2DC-2423-45E6-8FF5-8B38059D63F3.jpeg
    83,2 KB · Görüntüleme: 579
  • 3922A139-DDCA-470F-B836-8171136EC0F6.jpeg
    3922A139-DDCA-470F-B836-8171136EC0F6.jpeg
    105,7 KB · Görüntüleme: 585
  • DAA688BB-8FFF-4606-BDAC-241F4D53737E.jpeg
    DAA688BB-8FFF-4606-BDAC-241F4D53737E.jpeg
    113,5 KB · Görüntüleme: 569
  • 2BDF6666-DCF0-438D-94A6-D07978B1BB56.jpeg
    2BDF6666-DCF0-438D-94A6-D07978B1BB56.jpeg
    42,1 KB · Görüntüleme: 687
Teşekkür ederim evet eski burnum çok güzelmiş yaptırdıktan sonra kıymetini anladım. Sizce yeni burnumda olmayan beğenmediğim şey ne dışardan bi gözle yorumunuzu almak isterim
Olmamış diyemem ama hiç dokunulmasa da olurmuş idealmiş kalkıklığı falan hiç üzülmeyin göz alıştıktan sonra sevmeye başlarsınız

Herkese selam. 2 ay önce burun estetiği oldum eski burnumda çok az bi deviasyon vardı sola doğru gidiyordu ucu da genişti ama yandan kavisli bi burnum vardı. Çok kararsızdım ameliyat olma konusunda ama doktorumun hemşiresi beni ameliyat günü vazgeçmeme rağmen ikna etti evimden aldı ve bir hışımla ameliyat oldum. 10 senedir anksiyete bozukluğum vardı ameliyattan sonra ağır depresyon da üzerine eklendi. Neyse psikolojik olarak bitik durumdayım günde 5 tane antidepresanla hayatta kalıyorum bir şekilde. Ne ölebiliyorum ne yaşayabiliyorum beni yalnızca benim gibi olanlar anlar sanırım umarım kimse bu duruma düşmez. Neyse arkadaşlar benim sıkıntım şu ki ben yeni burnuma alışamıyorum nedenini de bir türlü anlayamıyorum burun sırtım mı yükselmiş kavisim mi yok burun ucumu mu beğenmiyorum bilmiyorum ama iki tane eski fotoğrafım var üzerlerine de yazdım benim burun ucum geniş olduğu için dudaklarımı öne uzatınca kanatlarım biraz küçülüyordu tam istediğim burun oluyordu. Yeni burnumun boyu sanırım kısaltılmış anlamıyorum da bu burun işlerinden. Sizce garipsediğim ne ikinci ameliyatta burnum eski istediğim hali gibi olur mu? Doktor öneriniz var mı? Ayrıca yeni burnumda ışığa göre baya eğri duruyor zaten ucu sola doğru duruyo herkes aynısını söylüyor bende farkındayım. Bir de sol tarafımın derisinde bi gariplik var dikkatli bakarsanız anlaşılıyor. Burnuma tam olarak ne yapmış sizce ve bu revizyonda daha güzel bir hal alır mı aks eğriliği %100 düzelir mi yorumlarınıza ihtiyacım var 🌸
Eski burun daha ince ve ucu daha net şekilde belli. Yenide ödem olduğu için hiçbi detay belli olmuyor haliyle ve daha kalın duruyor alın burun geçiş bölgesi vs. Burun kısalmış, onu nasıl yapmış anlamadım çünkü kalkıklığı eski halinden çok farklı değil ama kısa duruyor burun. Burun ucunu da uzatmış sanki alttan çekilen fotoğrafta daha uzun duruyor burun ucu. Benim görebildiğim farklar bunlar ama alışamamanın ve yadırgamanın en temel sebebi ödem bence. Çok ödemli hala

Eskisi güzelmiş. Ancak yeniside yan profilden oldukca iyi. Önden de ödemli duruyor gibi sadece. Ödemli oldugu icin burun gölgeleri kıvrımları eskisi gibi değil suan. Ondan begenemiyorsunuz gibi geldi.ayrıca burun kısalmamıs. Sadece kolumella kısmı kıkırdakla desteklenip toparlanmıs . Burun sırtıda korunmuş. Kaydırak gibi yapılmamış. Bence depresyonluk bir burun değil .

Görüşleriniz için çok teşekkür ederim henüz iki ay oldu çok takıntılı olduğum için sanırım depresyona girdim. Burnumun boyu kuşakmış gibi geliyor bana da sanırım nedeni ucunun toparlanmış olması. Merak ettiğim şey şu ki kanatlarımda kesiklik yok ama ucu küçülmüş acaba kıkırdakla mı yükseltti burun ucumdaki o kaba eti yoksa kolumela kısmından fazla et alınabiliyor mu kesilip?

Görüşleriniz için çok teşekkür ederim henüz iki ay oldu çok takıntılı olduğum için sanırım depresyona girdim. Burnumun boyu kuşakmış gibi geliyor bana da sanırım nedeni ucunun toparlanmış olması. Merak ettiğim şey şu ki kanatlarımda kesiklik yok ama ucu küçülmüş acaba kıkırdakla mı yükseltti burun ucumdaki o kaba eti yoksa kolumela kısmından fazla et alınabiliyor mu kesilip?
Kolumella kesilmemiştir. Hafif yükseldigi icin toparlanmıs ve icerideki destek kıkırdaga sabitlenmiştir. Zaten önceki burnunuzda da kolumella aşırı sarkık değil. Minik mudahele cok iyi etkili olmus. Ben cok begendim. Fonsiyonel olarak bir sıkıntı yoksa yani nefesiniz rahatsa asla revizyonluk bir burun değil. Ayrıca burun sırtı cok ödemli önceki burna göre. Asimetri ödemle beraber düzelecek gibi. Zaten tüm fotolarda asimetri yok. Fotograf Açısal gibi geldi bana

Kolumella kesilmemiştir. Hafif yükseldigi icin toparlanmıs ve icerideki destek kıkırdaga sabitlenmiştir. Zaten önceki burnunuzda da kolumella aşırı sarkık değil. Minik mudahele cok iyi etkili olmus. Ben cok begendim. Fonsiyonel olarak bir sıkıntı yoksa yani nefesiniz rahatsa asla revizyonluk bir burun değil. Ayrıca burun sırtı cok ödemli önceki burna göre. Asimetri ödemle beraber düzelecek gibi. Zaten tüm fotolarda asimetri yok. Fotograf Açısal gibi geldi bana
Siz cidden anlıyorsunuz burundan ben hiç anlamıyorum :) burun sırtımı yükseltmiş gibi geliyor bana çünkü dokunduğumda direk kemik gibi semsert bilemedim burnuma ne yaptığını ama eski halini çok özlüyorum. Eğrilik düzelmezse mecbur revizyon olucam nefes olarak sıkıntı yok ama eski burnumun eğriliğini ucu geniş olduğu için ben söylemesem kimse farketmiyordu ama şimdi herkes burun ucumun sola doğru eğri olduğunu söylüyor baya farkediliyor şu an. Bu durum zaten beni üzdü bi de kalın deriliyim iyileşmem de geç oluyo :KK43: aks eğriliğim vardı acaba tamamen düzelmiyor mu revizyonda da düzelmezse diye çok korkuyorum. Burnumu kabullenmek biraz zor oluyor eski burnum kötü bi burun olmadığı için ama yaptım işte bi hata Rabbim affetsin Şafi ismiyle şifa versin hepimize tüm hastalara

Ben sizin baya yorumlarinizi resimlerinizi falan inceledim bence siz kaygi bozuklugunuzdan dolayi boyle dusunuyosunuz odemli olsa bile cicek gibi burnunuz var ne burunlar var yaptirmak istiyorlar paralari olmuyor diger burnunuz da guzelmis ama estetikten sonra doktorun verdigi kavis cok daha yuzunuzu tatli yapmis hele ki bide odemli bu burun odemi ininceki guzelligini dusunemiyorum bile revizyon icin hekim aramayin benxe psikolojik trdaviye devam edin bu surecte yuzunuze herhangi bir islem yaptirmak yanlis bir karar vermeye sebep olabilir bugun ameliyatimin 10. Gunu benimde evet sis odemli okey yani gecicek sonucta takmamak lazim vu kadar ama gercekten burnunuz cok guzel bos yere takiyorsunuz

Ben sizin baya yorumlarinizi resimlerinizi falan inceledim bence siz kaygi bozuklugunuzdan dolayi boyle dusunuyosunuz odemli olsa bile cicek gibi burnunuz var ne burunlar var yaptirmak istiyorlar paralari olmuyor diger burnunuz da guzelmis ama estetikten sonra doktorun verdigi kavis cok daha yuzunuzu tatli yapmis hele ki bide odemli bu burun odemi ininceki guzelligini dusunemiyorum bile revizyon icin hekim aramayin benxe psikolojik trdaviye devam edin bu surecte yuzunuze herhangi bir islem yaptirmak yanlis bir karar vermeye sebep olabilir bugun ameliyatimin 10. Gunu benimde evet sis odemli okey yani gecicek sonucta takmamak lazim vu kadar ama gercekten burnunuz cok guzel bos yere takiyorsunuz
Yaa yorumunuz için teşekkür ederim ama herkes eski halimin daha güzel olduğunu söylüyor söyleyemeyen de bakışlarıyla anlatıyor zaten :) neyse olan oldu size de geçmiş olsun tedaviye devam ediyorum iki aydır çok kötü bi psikolojiye büründüm umarım burnum da psikolojim de düzelir

Yaa yorumunuz için teşekkür ederim ama herkes eski halimin daha güzel olduğunu söylüyor söyleyemeyen de bakışlarıyla anlatıyor zaten :) neyse olan oldu size de geçmiş olsun tedaviye devam ediyorum iki aydır çok kötü bi psikolojiye büründüm umarım burnum da psikolojim de düzelir
Bence sen öyle diyen insanlari cikar hayatindan cekemediginden diyodur yemin ederim ki cok guzel burnun var yani etrafimda cok arladasim var burnu kotu yaptirmak isteyen ama parasi yok kizin ve allah affetsin cok buyuk burunlari cok guzel burnun sen laf edene cikar ayna tut once kendi tiplerine baksinlar sıkma canini askom ❤️❤️❤️

Bence sen öyle diyen insanlari cikar hayatindan cekemediginden diyodur yemin ederim ki cok guzel burnun var yani etrafimda cok arladasim var burnu kotu yaptirmak isteyen ama parasi yok kizin ve allah affetsin cok buyuk burunlari cok guzel burnun sen laf edene cikar ayna tut once kendi tiplerine baksinlar sıkma canini askom ❤️❤️❤️
Yaa teşekkür ederim bebeğim inşallah eğriliği de düzelir ❤️❤️

Zamanında ben de aynı durumdaydım. Bana da ağır depresyon teşhisi konulmuştu. O yüzden sanırım sizi en iyi anlayabilecek kişi benim. Merak etmeyin burnunuz bundan daha güzel olacak. daha çok yeni.

Önceki burnunuz ne kadar güzelmiş 🥺 ben de paylaştım benim burnumdan 1000 kat daha güzelmiş keşke hiç elletmeseydinşz

Önceki burnunuz ne kadar güzelmiş 🥺 ben de paylaştım benim burnumdan 1000 kat daha güzelmiş keşke hiç elletmeseydinşz
bu yorumun hiçbir faydası yok kaldıki konu sahibi zaten psikolojik problemler yaşadığını yazmış konuyu okumadan mı yazıyorsunuz yoksa okumanıza rağmen böyle yaralayacı bir yorum yapmayı tercih ediyorsunuz?

bu yorumun hiçbir faydası yok kaldıki konu sahibi zaten psikolojik problemler yaşadığını yazmış konuyu okumadan mı yazıyorsunuz yoksa okumanıza rağmen böyle yaralayacı bir yorum yapmayı tercih ediyorsunuz?
Konuyu okumadım direkt fotolara baktım. Kırıldıysa özür dilerim şimdiki hali kötü demek istememiştim

X