Burun Estetiği Hasta Yorumları

Bir iki tane daha var :-)

Eklentiler

• 474A6357-17A8-4742-BF91-D3555D0CE312.jpeg
    474A6357-17A8-4742-BF91-D3555D0CE312.jpeg
    57,8 KB · Görüntüleme: 671
Arkadaşlar bende ameliyat oldum bugün 2.günüm
Düne göre bugün daha rahatım yüzümde morluk azdı ama cogalmaya başladı normalmidir ?
Çok zormuş gerçekten böyle bu kadar düşünemedim,
Agrım sızım yok arada bi dişlerimde agrı oluyor sizde süreç nasıldı ?

Yanlış konuya yorum yapmışım ben genel farklı doktorlarda ameliyat olanların hasta yorumları sanmıştım :)

yarın Göksel bey e göz kapak ve göz altı ameliyatı olacağım
heyecanlıyım sonuç için
yoksa göksel bey e güvenim sonsuz
bu ameliyatı daha öncesinde olanlar var mı acaba

Merhabalar,
Buradaki yorumlardan yola çıkarak 17 Haziran Cuma günü Abdülkadir beye muayene oldum. Kendisi insanın içini rahatlatıyor. Yapabileceklerini ve yapamayacaklarını anlatıyor. Benim gibi aynı problemi yaşayan kişilerin ameliyat öncesi ve sonrası fotoğraflarını görünce doğru adrese geldiğime emin oldum. 22 Kasım tarihine ameliyat için gün aldım düşünmeden çünkü görüşme sırasında size güven veriyor doktor bey. Ameliyat olan arkadaşlarım süreci biraz anlatabilirler mi? Her ne kadar araştırıp stres yapmayacağım desem de yapamıyorum maalesef :)
merhaba estetik ameliyatı oldunuz mu acaba memnun musunuz önerir misiniz?

Ben abdülakadir bey'e burun dolgusu için gideceğim, bu konuda daha önce yaptırmış olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirm..
Merhaba, geçtiğimiz günlerde Abdulkadir Göksel Bey’e burun ameliyatı oldum. Kalın derili bir burna sahip olmama rağmen gözüm kapalı güvenebileceğim tek doktor kendisi oldu. Açıkçası bu kadar güzel bir sonuç beklemiyordum. Aynaya bakmaktan kendimi alamıyorum. Hem doğal, hem de bir o kadar estetik bir burnu ancak böyle sihirli eller yapabilirdi. Hem göstermiş olduğu ilgi ve samimiyeti hem de işinde bu kadar başarılı olmuş olması sayesinde iyi ki operasyonumu Göksel Bey’e gerçekleştirmişim diyebildim. Gerek ameliyat öncesi, gerek sonrasındaki bitmek tükenmek bilmeyen sabrı özellikle beni çok mutlu etti. Tüm çevreme tavsiye etmekten kendimi alamıyorum.

Herkese merhaba!

Goksel hoca 6 ay once burun ameliyatimi yapti ve cene ameliyatindan fazlaca korktugum icin alt cenemdeki geriligi de dolgu ile halletti. Her ikisi de cok dogal ve guzel oldu, ellerine saglik hocamin :) Hatta o kadar dogal duruyor ki burnum, ameliyat oldugumu bilmeyenler anlamadi bile!

Kemerli bir burnum vardi benim. Ameliyati yillarca dusunup forumlardan doktor yorumlarini okuyup sonradan hep vazgecmistim duyduklarimdan korktugum icin. Arastirdigim hicbir doktora gidip gorusecek kadar bile guvenememistim. Ta ki Goksel hocayi forumlarda okuyana kadar. Kendisi tek gorustugum doktor oldu bu surecte. Ameliyat oncesindeki gorusmelerde de ameliyat sonrasindaki donemde de onlarca soru sordum, muthis bir sabirla ve aciklikla cevap verdi, hep rahatlatti.

Ameliyat surecine gelince.. Hic agrili sizili degil, korkmayin. Ufacik carpmalarda kolumda bacagimda morluklar olurken, hastanede serum takilan kolum bile mosmor olmusken, ameliyat sonrasinda yuzumde igne ucu kadar bile morluk olmadi, hayretler icinde kaldim. Yalniz yuzum sisti ve dislerimde bir miktar aci oldu ameliyat sonrasinda, ama onlar da bir iki hafta icinde gectiler. Tamponlarla nefes almak da bekledigim gibi zor degildi, gecirdigim bircok gripteki burun tikanikligindan cok daha hafifti ameliyat sonrasi yasadigim tikaniklik. Ameliyat surecinin benim icin en zor kismi, burnumu carpmamak icin hem uyurken hem gun icersinde asiri dikkat etmek zorunda kalmak, ve dolayisiyla sosyal hayatimin ve uyku duzenimin bozulmasi oldu. Bunun disinda ameliyat sonrasi gayet konforlu ve doktorum sayesinde sifir sorunla gecti. Ne kadar tesekkur etsem az Goksel hocama!

Tabii ki hic bir ameliyatta risk sifir degil, hicbir doktor komplikasyon cikmayacagini yuzde yuz garanti edemez onceden, ama riskleri en aza indirgeyebilir. Hem ameliyat ile ilgili riskleri minimumda tutmak hem de sonunda dogal bir buruna sahip olmak istiyorsaniz, Goksel hocam bence dogru adres. Ameliyat oncesinde de sonrasinda da hicbir zaman yalniz olmayacaksiniz, her daim ulasabileceginiz sahane bir doktorunuz olacak, iciniz gercekten rahat olsun.

Merhaba.

Son zamanlarda Abdülkadir Bey'e ameliyat olanlar fiyat paylaşabilir mi?
Merhaba. Ben Ocak sonunda muayeneye gittim. (Muayene ücreti 400 TL). Daha önce başka bir KBB uzmanına septoplasti olmuştum. Ancak burnumdaki bütün kıkırdakları temizlediği için burnumda çökme oldu. Bunu düzeltebilecek bir doktor ararken Abdülkadir Göksel'i gördüm forumlarda. Revizyonda oldukça iddialı olduğunu duydum. Tesadüf 5 yıl önce bir arkadaşımın operasyonunu da o yapmış. Yapacaklarını tek tek anlattı. Kaburgamdan kıkırdak alınması gerektiğini söyledi. Arkadaş tavsiyesiyle gittiğim için artı bir de öğretmen olduğum için indirim yaptı. (35.000 TL)
Benim için çok yüksek bir fiyat bu.
Annem 2 yıl önce yüzündeki beni aldırmıştı Medipol'de. Onun doktoruna gittim. Aynı şeyleri o da söyledi. Tek tek aşamaları anlattı. Hastanenin doktoru olması da ayrıca güven verdi. Ameliyat oldum. Asıl iş ameliyat sonrasında başlıyor. Doktoruma ulaşmak istediğimde asistanlarıyla değil direkt kendisiyle muhatap oluyorum. Şehir dışında yaşadığımdan bu da önemli bir ayrıntı benim için. Bugün 12. günüm. Hafif bir şişlik olmasına rağmen zerre pişman değilim. Abdülkadir Göksel'e olsaydım nasıl olurdu bilmiyorum ama ben 9.500 TL'ye eski burnuma kavuştuğum için çok mutluyum.

Merhaba. Ben Ocak sonunda muayeneye gittim. (Muayene ücreti 400 TL). Daha önce başka bir KBB uzmanına septoplasti olmuştum. Ancak burnumdaki bütün kıkırdakları temizlediği için burnumda çökme oldu. Bunu düzeltebilecek bir doktor ararken Abdülkadir Göksel'i gördüm forumlarda. Revizyonda oldukça iddialı olduğunu duydum. Tesadüf 5 yıl önce bir arkadaşımın operasyonunu da o yapmış. Yapacaklarını tek tek anlattı. Kaburgamdan kıkırdak alınması gerektiğini söyledi. Arkadaş tavsiyesiyle gittiğim için artı bir de öğretmen olduğum için indirim yaptı. (35.000 TL)
Benim için çok yüksek bir fiyat bu.
Annem 2 yıl önce yüzündeki beni aldırmıştı Medipol'de. Onun doktoruna gittim. Aynı şeyleri o da söyledi. Tek tek aşamaları anlattı. Hastanenin doktoru olması da ayrıca güven verdi. Ameliyat oldum. Asıl iş ameliyat sonrasında başlıyor. Doktoruma ulaşmak istediğimde asistanlarıyla değil direkt kendisiyle muhatap oluyorum. Şehir dışında yaşadığımdan bu da önemli bir ayrıntı benim için. Bugün 12. günüm. Hafif bir şişlik olmasına rağmen zerre pişman değilim. Abdülkadir Göksel'e olsaydım nasıl olurdu bilmiyorum ama ben 9.500 TL'ye eski burnuma kavuştuğum için çok mutluyum.
Medipolde hangi doktora gittiniz birde foto atabilir misiniz? Fiyat cok uyguna gelmiş cidden

Merhaba kizlar,

3,5 hafta sonraki gorunusu ciddiye almalimiyiz? Instagramda kizlarin fotograflarini gorunce kafayi yememek elde degil. Sanki butun kizlar resim cekince, mukemmel otesi, ameliyat sonrasi. bende ise, yan profilden dalgali..onden ise tam burun ucuna gelmeden, hafif bir cöküklük var. Sag taraf sis, sola göre..burun ucu ise sola kayiyor, yani anlicaginiz kizlar, kafayi yememek elde degil. Bu yazdiklarim 'normal'mi acaba?

Benim revizyon ameliyatımın üzerinden 1yıl geçti, önceki olumsuz sonuçla ne kadar mutsuz hissettiysem şuanda da o kadar mutluyum, kulak arkasından minik bir kesi ile parça alındı , şuan çok doğal bir burnum var ve ameliyat öncesi isteklerimi dinlediği ve anlamaya çalıştığı için yapabileceklerini yapamayacaklarını açıkça konuştuğu için iyiki Abdulkadir Göksel hocaya ameliyat olmuşum, ameliyat sonrası 1.aydan kalma bir fotoğraf ekledim, herkese iyi günler diliyorum 😊

Eklentiler

• AC9C5881-5244-42D0-A48D-2032109BB887.jpeg
    AC9C5881-5244-42D0-A48D-2032109BB887.jpeg
    75,2 KB · Görüntüleme: 173
Arkadaşlar merhaba
istanbulda burun estetiği olmak istiyorum.
öncelikle yaz mevsiminin uygun olmadığını söylüyorlar, son iki senede ameliyat olanlardan bu konu hk. yorum alabilirmiyim?
Abdulkadi Göksel hocayı araştırıyorum, hocanın ameliyat için istediği ücret nedir, pazarlığa tabii midir ve sağlık sigortası falan geçiyormu?
burun kırmadan mı estetik yapılıyor, biraz daha teknik konularda bilgi vermeniz mümkün müdür?
Çok teşekkür ederim.

Hayır ağrı sızı olmadi rahat olun ameliyat korkulacak bisey degil emin olun. Hele ki Doktor bu konuda deneyimli ise ki göksel Hoca öyle .. Sadece 2.gun şişiyorsunuz biraz ben 3 gün yüzümdeki şişin basincindan başka bisey hissetmedim. Sonra hizlica onlar da geciyor. Morarmam hic olmadı. Ağrı cekmeyeceksiniz tabi kişiden kişiye degisir ama şuan yapilan ameliyatlarin teknikleri de farkli her aşama çok daha rahat merak etmeyin
Ama szi anlıyorum ben aylarca araştırdım aynı seyleri sorguladim foto atabilirim özelden size
merhabalar, bana foto atmanız mümkün olurmu özelden? bende araştırma aşamasındayım.

Bende de değişim başladı. Bir ay önce hatırlarsanız bu şişlikler iner mi diye korkuyordum. Desteğinizle telkinde bulundunuz teşekkür ederim. Ucunda hafif bir şişlik var hala ama öyle rahatsız edici boyutta değil. Henüz 2 aylık bile değil burnum. Görenler çok gençleşmişsin, saçının rengini mi değiştirdin çok yakışmış gibi yorumlar yapıyorlar ama burun ameliyatı olduğumu anlamıyorlar. Bu da çok hoşuma gidiyor. Estetik olduğu anlaşılır diye çok korkuyordum. Benim nefes alma problemim de vardı. Alerjik durumdan dolayı sürekli tıkanıyordum. Ameliyat sırasında konkalar da yakıldı. Nefes almam şu an rahat. Ama Abdülkadir bey konkaların alerjik durumdan tekrar büyüyebileceğini söyledi. Şimdilik nefes almam iyi.
Merhabalar,
özelden yada buradan fotograf paylaşmanız mümkün olurmu, bende ameliyat olmak istiyorum ve Abdülkadir Beyi araştırıyorum. burun kemiği kırılarakmı yoksa kapalı tekniklemi ameliyat oldunuz?bir de ortalam ücretle alakalı bilgilendirme yapabilir misiniz?teşekkür ederim.

Tekrar selam ecemali ecemali seni bu sayfadan tanıyorum. Biraz çılgınca gelecek ama 744 sayfa olan bu forumun 600 ü bitti neredeyse oku oku:-) Nasıl takıntılı olduğumu burdan da anlayabilirsiniz :) Şaka bir yana 1 Temmuz Abdülkadir bey ile olan görüşmemi son görüşme olarak belirledim 8 Ekim Emre İlhan' ı iptal edeceğim. Dediğiniz gibi alternatif arttıkça beynim alarm vermeye başladı.

1 Temmuz benim için karar aşamasında son gündür yeter diyorum kendime... Bir yandan da büyük yapıyor falan diyordum Abdülkadir bey için ama fark ettim ki min. değişme istiyorum. Sadece güzelleşme var sende ne yaptın kendine desin insanlar, sen kimsin demesin diyerek baktığımda şu an için en doğru isim A.Göksel gibi duruyor hadi hayırlısı...:halay:
merhabalar, Abdülkadir Beye ameliyat oldunuzmu, sonuc ve deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz?

X