Burun Estetiği Hasta Yorumları

kızlar, yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum. bu gibi ameliyatları ozel saglık sigortası karşılıyormu?
hocadan memnun musunuz, yakın tarihte ameliyat olanlar için, hoca ameliyatları kapalı teknikle mi yapıyor, morarma, acıma vb durumları nasıl?
hangi mevsimde ameliyat olsak daha kolay iyileşiriz?

merhabalar, Abdülkadir Beye ameliyat oldunuzmu, sonuc ve deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz?
Merhabalar; Abdülkadir beye ameliyat olmadım, Emre İlhan ile görüştükten sonra ona karar verdim Kasım 2017 de ameliyat oldum. İyi ki diyorum; umarım siz de doktorunuzu bulursunuz, şimdiden geçmiş olsun...

Merhabalar; Abdülkadir beye ameliyat olmadım, Emre İlhan ile görüştükten sonra ona karar verdim Kasım 2017 de ameliyat oldum. İyi ki diyorum; umarım siz de doktorunuzu bulursunuz, şimdiden geçmiş olsun...
yanıtınız için çok teşekkürler, fotoğraf paylaşmanız mümkün olurmu özelden,
bende Abdulkadir beye ameliyat olacağım diye bir zorunluluk yok ama bu başlık altında genel anlamda memnuniyet belirtilmiş,(çene ameliyatı için memnuniyetsizlik okudum önceki sf.larda), o sebeple takipte kalmak istedim.
bir de mahsuru yoksa Abdulkadır Beyden neden vazgeçtiğinizi öğrenebilir miyim, ücret mi, ikna kabiliyeti mi,beklentilerin uyuşmaması mı, yada aklıma gelmeyen başka bir sebep m acaba?

yanıtınız için çok teşekkürler, fotoğraf paylaşmanız mümkün olurmu özelden,
bende Abdulkadir beye ameliyat olacağım diye bir zorunluluk yok ama bu başlık altında genel anlamda memnuniyet belirtilmiş,(çene ameliyatı için memnuniyetsizlik okudum önceki sf.larda), o sebeple takipte kalmak istedim.
bir de mahsuru yoksa Abdulkadır Beyden neden vazgeçtiğinizi öğrenebilir miyim, ücret mi, ikna kabiliyeti mi,beklentilerin uyuşmaması mı, yada aklıma gelmeyen başka bir sebep m acaba?
Özelden fotoğraf göndereceğim. İkna kabiliyeti veya samimiyetiyle ilgili bir sorunum olmadı; Emre beyin istediğim burnu yapabileceğine daha çok inandım, ben implant taktırmadım yağ enjeksiyonu yapıldı implantın doğal durduğunu düşünmüyorum.

Arkadaşlar merhaba ben hocamızın daha yeni ameliyat olmuş bir hastasıyım
Doktor bey hakkındaki yorumlar bana iyileşirken çok yararlı olduğu için üye olup buraya yorum yazıyorum.Göksel bey ile ilk görüşmede ameliyat olmaya karar verdim kendisi burda çoğu kişinin de belirttiği gibi çok ilgili,bilgili ve güven veren bir doktor.Bu arada görüşmeye girmeden evvel bekleme salonunda kontrole gelmiş hastalarını görüp onların olumlu yorumlarını duymak içimi rahatlatmıştı daha içeri girmeden.
Geçen pazartesi ameliyat oldum sabah hastaneye gittim hemşireler çok ilgili ve iyiydiler sonra doktor bey gördü beni sonrasında anestezi uzmanı da gördü hepsi gayet iyiydi.Ameliyat çıkışında yine rahat geçirdim ancak getirilen yemeği yorgun olduğum için yiyemedim onun yerine çubuk kraker yedim sonrasında ve su içtim.Ben beyaz tenli biri olarak söyleyebilirim ki maşallah hiç morluğum olmadı.Ben alerjik riniti de olan biriyim 2.günden itibaren yanlış hatırlamıyorsam burun içindeki silikon(yanlış olmasın ismi ama içeri takılan drenler de denebilir galiba) alerjik bir bünyeye sahip olduğum için alerji yaptı ve gözlerim şişti fakat 3.günden itibaren normale döndü.Ameliyat sonrası doktor bey tekrar ilgilendi.O gece hastanede kaldım ve hemşireler gerçekten çok iyiler hiç sorun yaşamadık şükürler olsun.İlk iki gün çoğunlukla uyudum.5.gün pansuman için gittim.Bugün de şükürler olsun ki castım ve silikonlar alındı.Ameliyat olduğum andan beridir doktor bey bütün sorularımla ilgilenip hepsine cevap verdi sağ olsun o konuda içiniz rahat olsun.İnşallah arada kalan birine ya da iyileşme sürecinde olup da sıkıntıda olan birine yardımım dokunmuştur.
Bi maşallahınızı alırım:nazar::KK3:

Arkadaşlar merhaba ben hocamızın daha yeni ameliyat olmuş bir hastasıyım
Doktor bey hakkındaki yorumlar bana iyileşirken çok yararlı olduğu için üye olup buraya yorum yazıyorum.Göksel bey ile ilk görüşmede ameliyat olmaya karar verdim kendisi burda çoğu kişinin de belirttiği gibi çok ilgili,bilgili ve güven veren bir doktor.Bu arada görüşmeye girmeden evvel bekleme salonunda kontrole gelmiş hastalarını görüp onların olumlu yorumlarını duymak içimi rahatlatmıştı daha içeri girmeden.
Geçen pazartesi ameliyat oldum sabah hastaneye gittim hemşireler çok ilgili ve iyiydiler sonra doktor bey gördü beni sonrasında anestezi uzmanı da gördü hepsi gayet iyiydi.Ameliyat çıkışında yine rahat geçirdim ancak getirilen yemeği yorgun olduğum için yiyemedim onun yerine çubuk kraker yedim sonrasında ve su içtim.Ben beyaz tenli biri olarak söyleyebilirim ki maşallah hiç morluğum olmadı.Ben alerjik riniti de olan biriyim 2.günden itibaren yanlış hatırlamıyorsam burun içindeki silikon(yanlış olmasın ismi ama içeri takılan drenler de denebilir galiba) alerjik bir bünyeye sahip olduğum için alerji yaptı ve gözlerim şişti fakat 3.günden itibaren normale döndü.Ameliyat sonrası doktor bey tekrar ilgilendi.O gece hastanede kaldım ve hemşireler gerçekten çok iyiler hiç sorun yaşamadık şükürler olsun.İlk iki gün çoğunlukla uyudum.5.gün pansuman için gittim.Bugün de şükürler olsun ki castım ve silikonlar alındı.Ameliyat olduğum andan beridir doktor bey bütün sorularımla ilgilenip hepsine cevap verdi sağ olsun o konuda içiniz rahat olsun.İnşallah arada kalan birine ya da iyileşme sürecinde olup da sıkıntıda olan birine yardımım dokunmuştur.
Bi maşallahınızı alırım:nazar::KK3:
merhaba,
öncelikle geçmiş olsun, sonrasında maşallah, darısı da bizlere olsun hayırlısıyla.
hangi hastanede ameliyat oldunuz, ozel sağlık sigortası ameliyat ücretini karşılıyor mu?

merhaba,
öncelikle geçmiş olsun, sonrasında maşallah, darısı da bizlere olsun hayırlısıyla.
hangi hastanede ameliyat oldunuz, ozel sağlık sigortası ameliyat ücretini karşılıyor mu?
Merhaba güzel dilekleriniz için teşekkür ederim darısı dediğiniz gibi sizlerin başına olsun hayırlısıyla.
Academic Hospital'da ameliyat oldum.Ameliyatımı özel sigorta karşılamadı çünkü bizim biraz aceleye geldi başvuramadık o sırada.Ama başvursaydık sanırım sadece kıkırdak eğriliğini karşılayacaktı çünkü ben sağlık amaçlı da oldum hatta büyük çoğunlukla sağlık amaçlı diyebilirim. Özel sigorta bilgisini ne tür ameliyat olacağınıza göre klinikte de bilgi verebilirler diye düşünüyorum biz orda konuşmuştuk çünkü.

Merhaba kizlar,

3,5 hafta sonraki gorunusu ciddiye almalimiyiz? Instagramda kizlarin fotograflarini gorunce kafayi yememek elde degil. Sanki butun kizlar resim cekince, mukemmel otesi, ameliyat sonrasi. bende ise, yan profilden dalgali..onden ise tam burun ucuna gelmeden, hafif bir cöküklük var. Sag taraf sis, sola göre..burun ucu ise sola kayiyor, yani anlicaginiz kizlar, kafayi yememek elde degil. Bu yazdiklarim 'normal'mi acaba?
Selamlar abdulkadir göksele mi ameliyat oldunuz şuan nasılsınız herşey yolunda mı ? Benimde kendisi ile randevum var mesajınızı görünce merak ettim

bence göksel bey e çok güvenme o hep o günü kurtarmak için öyle birşey söylemiş olabilir.
Benim ameliyatımda hata yaptı düzeltme yapmadı. Nabza göre şerbet bir adam... Sürekli hikaye anlatıyor.

Ayrıca bu forumda onun reklamını yapmaya insanların tercihlerini etkilemeye çalışıyorlar. Bizzat hastalarla karşılaşmadan görmeden.. yorumlara göre hareket etmeyin.

Çoğu estetikçi ışık hilesi ve birazcık fotoshop ile sonuçları daha iyi gösteriyor.
Selamlar siz abdulkadir göksele mi ameliyat oldunuz? Bende kendisi ile görüşmeyi düşünüyorum da?

Merhabalar. Ben çok çok uzun süredir burun ameliyatı olmayı düşünmekte ancak bir türlü güvenebileceğim bir doktor bulamadığım için ertelemekteydim. Eylül ayında Göksel Bey ile görüştüm, çok içime sindi ve ameliyat olmaya karar verdim. Ameliyat olalı 12 gün oldu. Ne morarma ne ağrı hiç bir sorun yaşamadım. Hastaneden çıktıktan sonra sadece bir kere ağrı kesici aldım, onu da olur da ağrım olursa diye. Göz altlarım dediğim gibi hiç morarmadı. 2. ve 3. gün özellikle göz çevresi şişti ama bu da benim bünyemin alerjik reaksiyonuyla ilgili, Göksel Hocanın bu konuda yapabileceği birşey yok. Ameliyat sonucundan ödeme rağmen çok çok memnunum. Bir yandan rahatsız olduğum profil düzeldi, bir yandan ifadem değişmedi ki başka biri görünmek en korktuğum şeydi benim bu ameliyatla ilgili. Göksel Beyle daha önce konuştuğumuz gibi, aa ameliyat olmuşsun değil, sende bir hoşluk var gibi bir sonuç ortaya çıktı. Ameliyat omadan önce nasıl olsun diye düşünürken ben açıkçası bu kadar içime sinen, yüzüme yakışan bir burun tarif edemezdim. Ameliyat olmamı istemeyen, gereksiz bulanlar bile iyi ki olmuşsun diyorlar. Ameliyat öncesinde de sonrasında da hem kendisi hem de ekibi son derece ilgili, yardımcı ve sıcak davrandılar. Ben doğal bir sonuç isteyen herkese Göksel Bey'i çok tavsiye ediyorum. Fotoğraf paylaşmıyorum ancak sorusu olanlara yardımcı olabilirim.

Merhaba. Ben pandemi dönemini burun ameliyatı olarak değerlendirmek istedim. Ne kadar doğru bir karar tartışılır ama hiç bir sorun çıkmadı gayet kolay atlattım. Temmuzda iletişime geçtim, ağustos sonunda randevu aldım. Pandemi dönemi olduğu için ilk muayeneyi 2 aşamalı olarak gerçekleştiriyorlar. Önce zoom üzerinden tanıştık, şikayetlerimi söyledim. 15 gün sonra ise yanına gittim. Eylül sonu için ameliyat günü aldım. Göksel bey öncelikle gerçekten hastasıyla uyuşmak ve içine sinmesini istiyor. Deneyimli ve başarılı bir doktor, teknikleri sayesinde ameliyat sonrası da çok rahat oluyor. Benim nefes probleminden sonra en çok istediğim şey doğal olmasıydı, tanıdıklarım da kendisine ameliyat olduğu için hiç kuşkusuz tercih ettim kendisini ve beni yanıltmadı. Hemşiresinden, asistanına aşırı tatlı bir ekip o kadar ilgililer ki. Ameliyat öncesi veya sonrası her şikayetinizi sorunuzu her zaman kendileriyle paylaşabiliyorsunuz o samimiyeti veriyorlar. Ameliyatı Academic Hospital'de yapıyor, hastane de çok iyiydi yine aynı şekilde çok ilgililerdi hiçbir sıkıntı yaşamadık. Göksel bey kesinlikle morarmayacağımı söyledi, ve haklı çıktı gerçekten morarma sıkıntısı yaşamadım. İlk üç gün şişliklerim oldu o da allerjik bünyeye bağlıymış sanırım. Ameliyat sonrası gün gün videolar atıyorlar, her şikayetinizde iletişim kurabiliyorsunuz. Şuan 1. ay bitmek üzere, ucu hala şiş zaten burun anca oturuyor biliyorsunuz, yandan duruşu tam istediğim gibi, ameliyattan sonra haberi olmayan arkadaşlarım farketmedi bile. Nefes ve kanama problemlerim vardı. Kanama yok nefesim de günden güne daha iyi oluyor burun içindeki yaralar iyileştikçe. Burun estetiği düşünceniz varsa hiç şüphesiz tavsiye ediyorum kendisini.

Merhaba, geçtiğimiz günlerde Abdulkadir Göksel Bey’e burun ameliyatı oldum. Kalın derili bir burna sahip olmama rağmen gözüm kapalı güvenebileceğim tek doktor kendisi oldu. Açıkçası bu kadar güzel bir sonuç beklemiyordum. Aynaya bakmaktan kendimi alamıyorum. Hem doğal, hem de bir o kadar estetik bir burnu ancak böyle sihirli eller yapabilirdi. Hem göstermiş olduğu ilgi ve samimiyeti hem de işinde bu kadar başarılı olmuş olması sayesinde iyi ki operasyonumu Göksel Bey’e gerçekleştirmişim diyebildim. Gerek ameliyat öncesi, gerek sonrasındaki bitmek tükenmek bilmeyen sabrı özellikle beni çok mutlu etti. Tüm çevreme tavsiye etmekten kendimi alamıyorum.
Merhabalar ben bir fotoğraf eica ersem özelden benimde kalın derili çok korkuyorum

Özelden fotoğraf göndereceğim. İkna kabiliyeti veya samimiyetiyle ilgili bir sorunum olmadı; Emre beyin istediğim burnu yapabileceğine daha çok inandım, ben implant taktırmadım yağ enjeksiyonu yapıldı implantın doğal durduğunu düşünmüyorum.
Merhabalar deriniz kalın mı ince miydi. Bende emre bey ile abdülkadir bey arasında kaldım özelden bir fotoğraf gönderebilir misiniz

X