Burun Estetiği Olup da Beğenmeyen, Pişman Olanlar

benimkide aynı domuz gibiyim :KK43:

ben maalesef özelden mesajda yazamıorum resimde gönderemiorum,mesaj sayım yeterli değil?
ama sen eğer gönderebiliosan se bana gönder en azından durum kıyaslaması yapabilirim,sanırım seninde çubuk çok sert miş ve kalkıklığı sağlayanda o!!!
oraya koyduğu extra malzeme yüzünden öyle oluyor ve bu durum yeni bir müdahale olmassa asla düzelmes:KK43:(

ben maalesef özelden mesajda yazamıorum resimde gönderemiorum,mesaj sayım yeterli değil?
ama sen eğer gönderebiliosan se bana gönder en azından durum kıyaslaması yapabilirim,sanırım seninde çubuk çok sert miş ve kalkıklığı sağlayanda o!!!
oraya koyduğu extra malzeme yüzünden öyle oluyor ve bu durum yeni bir müdahale olmassa asla düzelmes:KK43:(

özel mesaj atıyorum şimdi.

buyuk umutlarla gırmıcekmıssın amelıyata onu anladım..doktorlar bıldıgı gıbı yapıyor kocaman bırakıyor burnu:KK43: hıc memnun degılım devıasyonum da gecmemıs bosu bosuna amelıyat oldum:KK43::KK43: bence burnunuzda buyuk sorun yoksa kesınlıkle olmayın:KK43:

canım cok gecmis olsun.Birde neden memnun deilsin.

Erdinç beye ameliyat olanlar kimler kızlar... memnun olmayanlar lütfen söylesin, önümüzdeki hafta ameliyat olcam... lütfeeeeennnnnnn...

Septorinoplasti olan var mı aranızda? Normal burun ameliyatından daha mı zor? Olup da iyileşmeyen, eğriliği ve nefes alma problemi aynı kalan var mı?

Kızlar ya tam sevincimi paylaşacaktım ama odmr ve bahar doğanayın yazdıkları beni çok üzdü. Geçmiş olsun diyorum. İnşallah revizyonla düzelir. Ben de günlerdir bunalımdaydım, arkadaşlar sağolsun yazılarıyla destek oldular. Doktoruma gözüm kapalı ameliyat oldum, ayrıca memişlerimi de büyüttüm:) Neyse, günlerdir bunalıma girip acaba istediğim gibi olmucak mı diye düşünürken dün alçım çıkınca şok geçirdim. Hocam bana aslında çok güzel bir burun hediye etmiş de farkında değilmişim. Alçının burun ucuma yaptığı baskıdan dolayı herhaldeki o top gibi büyük burun ucum nasıl da değişti...Orhan Çizmeci'yi tek geçerim diyordum ameliyattan önce...Şimdi gene diyorum Number One

orhan çizmeci hangi şehirde katun?

lütfen arkadaşlar şayet aynaya baktığınızda kendinizi beğeniyor fakat burnumun şu şu kusurları olmasa daha güzel olurdum diyosanız, kesinlikle olmayın derim. Sonra bi bakmışınız o güzel gözlerinizin de ifadesi bozulmuş, endamınız gitmiş ve ameliyattan dolayı yüzünüz daha erken yaşta çökmüş olabilir.
Ben tecrübelerime dayanarak sölüyorum doğallık en güzeli. Yok eğer ben çirkinim ama burnumu yaptırsam en azından bi ihtimal alımlı olma şansım var diyosanız deneyin tabiki :)

schenay sen aynı beni tarif etmişsin.benim geçirdiğim ikinci ameliyattan sonra yüzümde alışamadığım bişey oldu nasıl desem,ameliyattan önce mesela bi yerde 21yaşındayım dediğimde şaşırıp"aa biz seni liseli sanıyorduk" derlerdi veya" hiiç göstermiyosun ya"diye şaşırırlardı.ameliyattan sonra hani burun değişti de aynı zamanda artık benden kadın olarak bahsedilir oldu,cidden çok daha olgun göstermeye başladım,yüzümün o eski tazeliği kalmadı.

gerçekten burun ameliyatı dolayısıyla yüzüm erken yaşta çökmüş olabilir mi ya??ben bunu burnun aldığı şeklin kötü olmasına bağlıyordum hep,yüzümün çökmesi midir acaba o taze çıtır ifadeyi alan:KK43:

schenay sen aynı beni tarif etmişsin.benim geçirdiğim ikinci ameliyattan sonra yüzümde alışamadığım bişey oldu nasıl desem,ameliyattan önce mesela bi yerde 21yaşındayım dediğimde şaşırıp"aa biz seni liseli sanıyorduk" derlerdi veya" hiiç göstermiyosun ya"diye şaşırırlardı.ameliyattan sonra hani burun değişti de aynı zamanda artık benden kadın olarak bahsedilir oldu,cidden çok daha olgun göstermeye başladım,yüzümün o eski tazeliği kalmadı.

gerçekten burun ameliyatı dolayısıyla yüzüm erken yaşta çökmüş olabilir mi ya??ben bunu burnun aldığı şeklin kötü olmasına bağlıyordum hep,yüzümün çökmesi midir acaba o taze çıtır ifadeyi alan:KK43:
bende varimmmm:)) 23 ysmda 2.op oldum sonra yuzum pert..yurtdisinda yasiorum..2.op.un 1 ay oncesinde sigara alirken kimlik soruolardi sonrsinda tuhaf tuhaf bakar oldular bu ne acaba yasli desen deil genc deil ole ilginc bisi oldm:Ssu an 26 yasindayim 27 28 dien var.:S 23 te liseyi yenimi bitirdin diolardi..bide benim ole tuhaf seyler var ki yuzumde bakiorum 50 yasinda teyzede yook oyle bisey yanlis yaslaniorum:KK70:bi tuhaf belli bi op gecirmisim.sonuc olarak 3 burun ameliyati oldum olmaz olaydim.4.de artk alin herseyi sadece iki delik acin dicm o olcak..gecmis olsn

Son düzenleme:
nasıl yani ya?? hiçmi düzelme olmamış... bir başka kbb doktoruna randevu alıp gitsene? filmlerinide al götür en azından için rahat eder.

hiç sorma 6 ay bu burunla nasıl geçer bilemem. fotomu bi koyabilsem görseniz anlarsınız aslında halimi. bu sitede benim gibi biri daha varmıdır, bence yoktur...

milletin alçıdan kalıp gibi fıstık gibi burnu çıkar bende böle domuza döner otururum ya yanarımda buna yanarım... aklıma turp suyu sıkayım. ameliyat neyime... vicdanım sızlıyor...[/Q

Baharcım benimde burnumun sırtına kıkırdak koydular 4 ay oldu burnum maşallah alnımdan parmağınla inmye çalışsan burun ucuna kadar düz yani iki kaş arasına diyecek yok süper dolgu var :)) tövbe yarabbi insin diye bekliyorum. sırt kısmı senin burnuna benziyo sanrım dedin ya kıkırdak var diye ben insin diye masaj yaparken zavallı baş parmağım kopacak niye böle oluyo bri bana desinki benimde ölydi bve düzeldi desin lütfeeeeeen.....

Offf,malesef ben de memnun değilim yeni burnumdan,hatta ikinci yeni burnumdan.orijinal burnum güldüğümde ucu ağzıma inen geniş düşük fakat kemik problemi olmayan bir burundu.İlk ameliyatımda kemik kırılmadı,sonraları burun ucu küçülünce azıcık kemik büyümüş gibi görünmeye başladı.Burun ucu kalkıklığı da yetersizdi.İkinci ameliyatla kemiği kırdırdım.fakat septum sola doğru yamuldu bu ameliyatla ve bu sebeple burun deliklerinde asimetri oluştu.Kırılan kemikler tam ortada kaynaması gerektiği halde sol tarafta kaynamış -neden bilmem-.Doktor böyle kalacağını söyledi.Eski burnumdan iyi tabi ama burnum sola kaymış gibi görünüyor hafif...Gibisi fazla,kaymış zaten...İki ameliyatımdan da istediğim sonucu alamadım yani...Maddi,manevi yıprandım.Yaptıralı 1 ay,3 hafta oldu bu arada...Umarım ödem kaynaklı problemlerdir.Geriye kalan zamanda düzelmesini o kadar istiyorum ki...Çünkü 3. bir ameliyatı olamam artık...

bende varimmmm:)) 23 ysmda 2.op oldum sonra yuzum pert..yurtdisinda yasiorum..2.op.un 1 ay oncesinde sigara alirken kimlik soruolardi sonrsinda tuhaf tuhaf bakar oldular bu ne acaba yasli desen deil genc deil ole ilginc bisi oldm:Ssu an 26 yasindayim 27 28 dien var.:S 23 te liseyi yenimi bitirdin diolardi..bide benim ole tuhaf seyler var ki yuzumde bakiorum 50 yasinda teyzede yook oyle bisey yanlis yaslaniorum:KK70:bi tuhaf belli bi op gecirmisim.sonuc olarak 3 burun ameliyati oldum olmaz olaydim.4.de artk alin herseyi sadece iki delik acin dicm o olcak..gecmis olsn

teşekkür ederim.ama niye bizi uyarmadılar ya?hiç kimse de demedi ki bu ameliyatlar sonucu insanın yüzü çöküyor,anlamıyorum yani sonuçta burnum berbat değildi,yani hayata devam edecek,moralim iyi olmasına yetecek kadar güzeldim.hatta yüzümü çok beğenirlerdi zaten.yani çökeceğimi bilsem bu riski göze almazdımki,doktorlar cidden çok kurnaz

Baharcım benimde burnumun sırtına kıkırdak koydular 4 ay oldu burnum maşallah alnımdan parmağınla inmye çalışsan burun ucuna kadar düz yani iki kaş arasına diyecek yok süper dolgu var :)) tövbe yarabbi insin diye bekliyorum. sırt kısmı senin burnuna benziyo sanrım dedin ya kıkırdak var diye ben insin diye masaj yaparken zavallı baş parmağım kopacak niye böle oluyo bri bana desinki benimde ölydi bve düzeldi desin lütfeeeeeen.....

yaaa kizlar, okudukca fena oluyorum. burnum sargisi haftaya cikacak, simdiden terler basiyor naptim diye
gülümseyisimin simdiden degistini fark ediyorum. Burnumu cocukluktan beri takinti haline getirmistim. Her resimde dikkatimi ceken ilk o olurdu, ve insanlarinda ilk yüzünde hep burnuna bakardim. Ne bileyim ya, dedim ya okudukcada terler basiyor. Ya sonucta doktor ne diycek, sen emin bi sekilde karsisina gecip istiyorum dedikten sonra. Sonuc kötü olursa, kötü oldu derlermi...

Nebileyim bakalim artik belki sadece sorun alismakta ondan insanin kendisine kötü geliyordur. Bide o erime olayi hala varmiymis ya. Bunlari eskide kaldi saniyordum yani.offf offff :KK43:(

:KK43: ben 10 ay önce oldum ameliyatımı ama 10 aydır ; mutsuz ve asosyal olarak yaşıyorum . benim burnum biras fazla kalkık oldu sanırım ( Osman karaaslan ürünü ) ya bilmiorum hatalı omu yoksa benim şansım kötü bir günümüydü ama benim ki bence bayağı kötü oldu yani en azından asla benim yüzüme oturmadı. haa aman henüz yeni zamanla oturur falan gibi söylemlere hiiiç kulak asmayın!!Sadece aynada ki görüntüye alışıyorsunu hiçbişey değişmior alçıdan sonraki ilk görüntü ile.tecrübeyle sabittir bu düşünce çünkü ben neredeyse 2 günde bir resimleyip dosyaladım ne yazıkkı hala aynı.:KK43: artık ağlamıorum aynalara bakınca çünkü bu halime alıştım mecburen.naapcağımı bilmiorum ikinci bi kez daha bu riske girip yeni bi hüsran yaşamaktan da çok korkuyorum.ama şunu söyleyebilirmki çoook PİŞMANIM...

canım ben de osman beyi düşünüyorum görüşmek için gideceğim hatta,bu sebeple araştırırken yazını gördüm..burnunun sadece kalkık duruşundan mı şikayetçisin eski burnun nasıldı şimdi nasıl seni ekliyorum canım kabul et lütfen resimlerini görmek istiyorum

arkadaşlar her birinizin yorumlarını dikkatlice yavaş yavaş okudum ve çoğunuz yüze olan asimetirinin bozulduğundan şikayetçisiniz. sizlerin tecrübelerine dayanarak! nefes problemini giderip hafif kemeri aldırma operasyonu olsam, burun ucu kaldırma yada burun ucu küçültme gibi operasyonları olmasam burun delikleri ve yüze olan asimetri bozulurmu?

arkadaslar ben de cok korkuyorum estetikten hem de burun cok onemli yuzun tam orata kisminda,
bi arkadasim osman karaaslani onerdi iyi bir dr mus diye. benim burnumda et var ve baya buyuk oldugu iicn nefes alamiyorum. ayrica bu et yuzunden burnumda dista ve icte egilmede meydana geldi.beni ilgilendiren kismi tabii ki de disindaki egrilik. burnumun seklinden memnunum, ama baya egri.estetik istemiyorum, ama egrilik ancak kirilarak yani estetik yapilarak duzelir diyorlar, estetik dogal olmayacagi icin korkuyorum. osman karaaslan cok dogal yapiyor diyorlar. siz gorustunuz mu? memnun kaldiniz mi? osman beyle ilgili hic bisey bulamaddm.olup olmamakta cok kararsizim acaba ilerde bir tedavi yontemi cikarda kirmadan burnumdaki egriligi duzeltirler mi diye cok merak ediyorum. osman bey icin de bilgisi olan varsa, yanitlarsaniz cok seviniirim.

X