BURUN ESTETİĞİ TECRÜBEM, (FOTOĞRAFLI)

Merhabalar, tum tavsiyeler ve deneyiminizi paylastiginiz icin tesekkur ederim.
Ben 1 Nisan Cuma gunu ameliyat olup, 11 Nisan gunu de isime geri donmek istiyorum. Sizce 1 hafta izin yeterli olur mu? Yoksa en az 2 hafta mi almaliyim?
Deneyimli arkadaslardan yorum alabilirsem cok sevinirim :KK70: Simdiden tesekkurler.
1 hafta kendinizi sağlıksal anlamda toparlamak için yeterli. Yanı ağrılar vs. Şöyle diyim 2.hafta benım burun kemiğimde ağrılar devam etti ama ağrı kesiciyle hallolcak cinstendi. Gayet gezdim dolaştım. Ama fiziki görünüm olarak ancak 2.haftadan sonra düzelmeye başladı benım. İlk başta yamuk yumuk kocaman bir şey oluyor. Yanı öyle dışarı çıkmak istemeyebilirsin. Bana havaalanında herkes tip tip bakmıştı :KK70:

Hepinize çok çok çok teşekkür ederim :)
Evet burnumda çok fazla ödem ve şişlik var şu an :) Ama bu hali bile beni çok mutlu etti :)

İnanın 45 dakikaya ben de hala akıl sır erdiremiyorum :KK70: Tampon meselesinde de tampon kullanmayan başka doktorlar da varmış. Tamponu koyma sebebi kanama olması ve içerden ödemle birlikte burun derisinin birbirine yapışmaması içinmiş. Başka bir doktora sorduğumda, senin burnunun yapısını doktorun biliyordur zaten dedi. Ben de rahatladım bu sayede :)

Ameliyatı Mersinde oldum, doktorum Mahmut Gökdoğan, diğer işleri de çok hoşuma gitmişti. Özel hastahanede oldum ve sigortam yok. Bir gece hastahanede kaldım hepsi dahil 4000 tl verdim :) Size de tavsiye ederim çok sorunsuz ve rahat bir dönem geçirdim. Tam tarif ettiğim gibi bir burun çıktı, yüzüme de güzel gitti. Sargılarım açıldığında ödemim iyice azalmış olacak, o zamanı bekliyorum şimdi heyecanla :)
Ah Can'ım bende dr arıyorum benim için Mersin olması daha iyi fakat Nasıl bir dr bilmiyorum bende bundan bir kaç yıl önce burdan araştırıp İstanbul'da ün yapmış bir doktora olmuştum nefes sorunu ve hafif kemeriydi onu aldırdım eskiye göre iyi ama sağ yan duvarı baya sıkmış içe doğrumbiraz nefes hala sorun var yani şimdi revizyon olmak istiyorum bu doktor Nasıl acaba iyice araştırdınmı fiyat da iyiymiş bende Abdülkadir Göksel beyi araştırıyordum hem uzak hemde 15.000 tl istiyor

Ben 1 Nisan Cuma gunu ameliyat olup, 11 Nisan gunu de isime geri donmek istiyorum. Sizce 1 hafta izin yeterli olur mu? Yoksa en az 2 hafta mi almaliyim?
Deneyimli arkadaslardan yorum alabilirsem cok sevinirim :KK70: Simdiden tesekkurler.

....
Kişiden kişiye değişir ama 2 haftalık izin alırsan garantilemiş olursun canım. Ben 12 günlükken uçak yolculuğu Yaptım ve okula başladım mesela

Ben hiç ağrı hissetmedim, sadece tamponlar çıkana kadar ağızdan nefes almak zor oldu, özellikle gece uyurken ama sayılı gün hemen geçti. Yaptırmadan önce de çok korkuyordum, hayatım da hiç narkoz almamıştım ama ameliyattan sonra onun da yersiz olduğunu anladım ve çektiğim herşeye değdi.

Hastane zaten rapor vermiyor mu ? kime olacaksiniz acaba ?

1 hafta kendinizi sağlıksal anlamda toparlamak için yeterli. Yanı ağrılar vs. Şöyle diyim 2.hafta benım burun kemiğimde ağrılar devam etti ama ağrı kesiciyle hallolcak cinstendi. Gayet gezdim dolaştım. Ama fiziki görünüm olarak ancak 2.haftadan sonra düzelmeye başladı benım. İlk başta yamuk yumuk kocaman bir şey oluyor. Yanı öyle dışarı çıkmak istemeyebilirsin. Bana havaalanında herkes tip tip bakmıştı :KK70:
Cevabiniz icin cok teeekkur ederim. Iyi pazarlar :))

Hastane zaten rapor vermiyor mu ? kime olacaksiniz acaba ?
Doktor bey 2 hafta rapor verebilecegini soyledi ama 2 hafta isten uzak kalirsam tum isler bozulur. Isim geregi musterilerle yuzyuze olmam gerektigi icin galiba tavsiyenize uyup 2 hafta gozden uzak olucam ve evden calisicam.

Doktorum istanbulda samet hariri. Daha once gogus ameliyatimi da kendisi yapmisti v mukemmel bir sonuc elde ettik. Herkese tavsiye ederim kendisini.

Doktor bey 2 hafta rapor verebilecegini soyledi ama 2 hafta isten uzak kalirsam tum isler bozulur. Isim geregi musterilerle yuzyuze olmam gerektigi icin galiba tavsiyenize uyup 2 hafta gozden uzak olucam ve evden calisicam.

Doktorum istanbulda samet hariri. Daha once gogus ameliyatimi da kendisi yapmisti v mukemmel bir sonuc elde ettik. Herkese tavsiye ederim kendisini.
Doktorun fiyatı çok fazla 7000 euro az para değil 23bin eder...

Bu arada raporda ne yazilmasi gerekiyor . Estetik rinoplasti yazilacaksa is yerde ayip olmaz mi :KK43:

Gecmiş olsun canim cok guzel olmus burnun :KK68:

Merhaba herkese ..ben de 4 gün önce oldum ameliyat. Gözlerimin altı çok şişti ve kızarıp morardı.kaç güne geçerki acaba? Düne göre tıkanıklığım düzeliyor gibi ama halen nefes alamıyorum Size sormak istediklerim; sizde de içten gelen bir koku var mı tat?değişik bir his tam da tarif edemiyorum aslında
Okyanus suyunu bolca kullanıyorum burnumdan havayı dışarı vermeye çalışıyorum gelen akıntı vs yi atmak için .acaba bir sakıncası olur mu ki?
Bu arada benim ameliyatım tamposuzdu. Kanatlarım küçültüldüğünden dikişlerim fazla Dikişlerim sızlıyor.

Merhaba herkese ..ben de 4 gün önce oldum ameliyat. Gözlerimin altı çok şişti ve kızarıp morardı.kaç güne geçerki acaba? Düne göre tıkanıklığım düzeliyor gibi ama halen nefes alamıyorum Size sormak istediklerim; sizde de içten gelen bir koku var mı tat?değişik bir his tam da tarif edemiyorum aslında
Okyanus suyunu bolca kullanıyorum burnumdan havayı dışarı vermeye çalışıyorum gelen akıntı vs yi atmak için .acaba bir sakıncası olur mu ki?
Bu arada benim ameliyatım tamposuzdu. Kanatlarım küçültüldüğünden dikişlerim fazla Dikişlerim sızlıyor.
Ben koku hissetmedim çünkü tamponlar vardı. Morarma verilen narkozla ve ameliyat sonrası soğuk kompres yapmayla ilgili galiba, ben de morarma da fazla ypktu. Bana doktorum sakın sümkürme demişti, sen de fazla uğraşma istersen, daha çok yeni.

contractubex kullanan var mı dikiş izlerine ?ben 2gün önce başladım kullanmaya ama çok kaşıntı yapıyor kızarıyor
Siz ne kullanıyorsunuz ?

contractubex kullanan var mı dikiş izlerine ?ben 2gün önce başladım kullanmaya ama çok kaşıntı yapıyor kızarıyor
Siz ne kullanıyorsunuz ?
Contratubex çok pahalı diye eczacı başka bir ilaç vermişti onu kullanmıştım ben. Ama az kullandım.

Hepinize çok çok çok teşekkür ederim :)
Evet burnumda çok fazla ödem ve şişlik var şu an :) Ama bu hali bile beni çok mutlu etti :)

İnanın 45 dakikaya ben de hala akıl sır erdiremiyorum :KK70: Tampon meselesinde de tampon kullanmayan başka doktorlar da varmış. Tamponu koyma sebebi kanama olması ve içerden ödemle birlikte burun derisinin birbirine yapışmaması içinmiş. Başka bir doktora sorduğumda, senin burnunun yapısını doktorun biliyordur zaten dedi. Ben de rahatladım bu sayede :)

Ameliyatı Mersinde oldum, doktorum Mahmut Gökdoğan, diğer işleri de çok hoşuma gitmişti. Özel hastahanede oldum ve sigortam yok. Bir gece hastahanede kaldım hepsi dahil 4000 tl verdim :) Size de tavsiye ederim çok sorunsuz ve rahat bir dönem geçirdim. Tam tarif ettiğim gibi bir burun çıktı, yüzüme de güzel gitti. Sargılarım açıldığında ödemim iyice azalmış olacak, o zamanı bekliyorum şimdi heyecanla :)
Burnunuzun önceki hali nasıldı acaba

öncelikle geçmiş olsun ve yeni burnun hayırlı olsun :)
sigorta olunca özel hastanede fiyat değişiyor mu, benim yok ama babamın sigortası işe yarar mı umarım cevap verirsin teşekkür ederim :)

Kizlar merhaba benim burnumda kemer vardi onden gorunumunden sikayetci degildim fazla ama yandan kotuydu bu yuzden ameliyat oldum bugun 8. Gunum dun alcimi aldi doktorum ve masaj yapti bastirarak bana bu masajlari sen de yapacaksin dedi ama gozumden yas geldigi icin masaji yaparken cesaret edemedim neyse bantli hali cok kotu gorunmuyodu eve gidince banti cikarabilirsin banyo yapabilirsin vs dedi eve geldim banti cikarinca sok oldum boyle bi sey yok yani eski burnum bundan 100 kat daha iyiydi resmen avatara benziyorum gozlerim ayrik duruyo birbirinden ve burun sirtimda ufak bi yerde morluk gibi bi sey var bunlar gececek diyo herkes ama gercekten moralim cok bozuk tecrubeli olanlar bana yardimci olabilir mi lutfen bantsiz gezmek istemiyorum resmen ve sanki burnum yamuk gibi geliyo kizlar yardimci olursaniz cok sevinirim ayni seyleri yasayan var mi??
Merhaba ben de ameliyat olalı 11 gün oldu ve inanın sizinle aynı şeyleri şu an yaşıyorum. Sizin üzerinden 1 sene geçmiş şu an ki durumunuz nedir acaba? Memnun musunuz o avatat gibi görüntü gitti mi?

Merhaba ben de ameliyat olalı 11 gün oldu ve inanın sizinle aynı şeyleri şu an yaşıyorum. Sizin üzerinden 1 sene geçmiş şu an ki durumunuz nedir acaba? Memnun musunuz o avatat gibi görüntü gitti mi?
Kızlar hiç moralinizi bozmayın, ben yaptırdıktan sonra 2 ay çok pişmandım, görüntüsü çok kötü ve yapmacıktı. Sonra gittikçe düzeldi ve şu an iyiki yaptırmışım diyorum. Bu arada şu an bence mükemmel değil, aynaya baktıkça biraz kusur buluyorum ama sonra bakıyorum aslında doğal güzel burunlar da mükemmel değil. Eskiye göre çok daha iyi ve bu da beni mutlu etmeye yetiyor. Bilmiyorum ameliyat geçiren arkadaşlar da böyle mi düşünüyor?

X