Burun estetik fiyatları !

kesinlikle kbb diyorum bugün bandajlarım çıkınca daha iyi anladım:KK62:

bnde bu hafta olucam allah kısmet ederse 5500 lira acıbadem fulyada barış çakır

Benim doktorum sürekli ameliyatı erteliyor o yüzden baska iyi bir doktor bulmam lazım :KK14:

bende burun estetiği düşünüyorum. benim estetik dışında nefes alma problemimde var burnumdan. sizce kbb mi yoksa estetik cerrahı mı karar veremiyorum :S

benim nefes problemim olmadığı halde kbb doktorunu tercih ettim canım sonradan sorun çıkmaması için ama fazla doktor da yok estetik açıdan da güzel yapabilcek bildiğim iki tane var
2 sene araştırmış biri olarak söylüyorum.. haftaya dikişlerim çıkınca albüme resim ekliycem ..:KK17:

kızlar ablamın burnu açıldı 1 saat önce harika olmuş bayıldım :KK66:

ertelemek için ne gerekçe gösteriyoki??

Çok doluymuş, çok fazla hastası varmışş...
İlk görüşmemizi aralıkta yapmıştık bana ocakta gel demişti ocakta gitti şubat dedi şubatta gittim martta kesin dedi 2gün önce görüştüm yine bu seferde nisanda kesin olur dedi :S:S:S :KK14::KK14:
Ücretsiz olacağı için böyle yapıyor sanırım:KK59:

Çok doluymuş, çok fazla hastası varmışş...
İlk görüşmemizi aralıkta yapmıştık bana ocakta gel demişti ocakta gitti şubat dedi şubatta gittim martta kesin dedi 2gün önce görüştüm yine bu seferde nisanda kesin olur dedi :S:S:S :KK14::KK14:
Ücretsiz olacağı için böyle yapıyor sanırım:KK59:

bencede ücretsiz olacağı için bayağı bi sallamış.kbb doktorumu arıosun yoksa plastik cerrah mı?

izmir de oturanlara Can KOPAL ı tavsıye ederım hem nette cok arastırdı ablam hem dısarda yaptıgı burunları gördü ve ona oldu 1 saat önce acıldı burnu super olmus tavsıye ederım sahsen gercı ı doktorla gorusun şehir değiştiriyo işigeregı belkı bulundugunuz sehırde de bı baglantısı vardır :KK66:

benim nefes problemim olmadığı halde kbb doktorunu tercih ettim canım sonradan sorun çıkmaması için ama fazla doktor da yok estetik açıdan da güzel yapabilcek bildiğim iki tane var
2 sene araştırmış biri olarak söylüyorum.. haftaya dikişlerim çıkınca albüme resim ekliycem ..:KK17:

anladm cnm. sen nerede ve kaça yaptırdın?

izmir de oturanlara Can KOPAL ı tavsıye ederım hem nette cok arastırdı ablam hem dısarda yaptıgı burunları gördü ve ona oldu 1 saat önce acıldı burnu super olmus tavsıye ederım sahsen gercı ı doktorla gorusun şehir değiştiriyo işigeregı belkı bulundugunuz sehırde de bı baglantısı vardır :KK66:

canım ya bende mart sonu can beye olucam ama o yapmak istemiyor sanki benm burnumu ameliyat anlamadım ona olan arkadaşlar genelde ilgli olduğu şeklinde yorumlar yaptı ama onunla telde görümek çn bile telefonunu açmıyor anlamadım gitti bu arada ablanın burnunun fotolarını koyacakmısın çok geçmiş olsun:)

X