Burun estetik fiyatları !

özel bir kliniği mi var yoksa hastanede mi? foto.larını merakla beklicem..:KK61:

özel bir kliniği var bakırköyde şuan, yakında metroport residence taşıncak ameliyatı
üç ayrı hastanede yapıyor siteside var, benim herkesin zor dediği tasarımda bile yapamadığı burnumu çok güzel ve kolay bi şekilde yaptı çok memnunum ve bu kadar cana yakın birini de ilk görüyorum kesinlikle görüşmeni tavsiye ediyorum cnm..

canım ya bende mart sonu can beye olucam ama o yapmak istemiyor sanki benm burnumu ameliyat anlamadım ona olan arkadaşlar genelde ilgli olduğu şeklinde yorumlar yaptı ama onunla telde görümek çn bile telefonunu açmıyor anlamadım gitti bu arada ablanın burnunun fotolarını koyacakmısın çok geçmiş olsun:)

can bey yogun oldugu ıcın acamamıstır canım ama bugun acıldı burnu ve bugun bıle cok guzel ve can bey msj bıle attı keyfın nasıl yorumlar nasıl dıye o kadr ılgılı yanı ve farklı bı doktor koyayım canım hemen

Bu başlıkta sadece burun estetiği ve yan masraflar (ilaç vb.) fiyatları paylaşabilirsiniz.

Operasyon kaç TL'ye çıktı ? Ekstra ne masraflar ile karşılaştınız ?

BIR DE MEMNUNIYETLERINI DE BELIRTSELER ,kisaca yani memnun kaldim yada kalmadim seklinde

slm arkadslar..ya bende ameliyat olmak istiyorum bi kac tane doktora muayene oldum bi tanesi ben yapmam dedi(açık ameliyat yapmamıs),bi digeri hastaneyi babam begenmedi yeni yapılmıs yetersiz dedi.baska bi tane prof.bulduk o da 6000gibi bi para istedi bu aralar o kadar odeyemeyız...devlet hastenelerıne hıc gıtmedım,ama bı gıdıp bakıcam...istanbuldan hangi hastane ve doktorları tavsiye edersiniz?ve ortalama fiyat ne kadar olur?ve tatilim 15 subatta bitiyor sizce ne kadar surede şişlikler iner?

merak ettim simdi amaliyat oldunuz mu?olduysaniz kac tl v memnunmusunuz

arkadaşla ameliyat olmayı düşünenler için ben operasyon öncesi sonrası resimlerimi albüme koydum inceleyebilirsini
istanbulda ameliyat olmayı düşünüyorsan kesinlikle boğaziçi tıp merkezine bir görüşmeye git benim dr.um tuğrul beydi ama diğer doktorlarla da görüşebilirsin estetik konusunda gerçekten çok iyi bir hastane fiyat olarakta çok uygun

gecmis olsun öncelikle,eminim istanbulda arastirma yapmissinizdir,acaba fatih dagdelen ve hasan findiklada görüstünüz mü,görüstüyseniz eger düsüncelerinizi paylasirsaniz sevinirim

arkadaşla ameliyat olmayı düşünenler için ben operasyon öncesi sonrası resimlerimi albüme koydum inceleyebilirsini
istanbulda ameliyat olmayı düşünüyorsan kesinlikle boğaziçi tıp merkezine bir görüşmeye git benim dr.um tuğrul beydi ama diğer doktorlarla da görüşebilirsin estetik konusunda gerçekten çok iyi bir hastane fiyat olarakta çok uygun

ben yeni üye oldugum icin mi göremiyorum fotograflari acaba?:KK50:

ben 12500 ödedim 4 ay oldu ve berbat oldu,
benim durumum biraz farklı gerçi ama zorla toparladığımız paraya mı yanayım eziyetime mi berbat görüntüme mi?

şimdi çaresiz hissediyorum, isme güvenerek gittim. 4 aydır psikolojim bozuldu.
arkadaşlarım hukuki yollara başvur, paranı kaptırma en azından diyorlar

arkadaşlar size önerim lütfen çok iyi araştırın keşke 4 ay öncesine dönebilsem.
revisyon ameliyata ihtiyacım var ve düzelebilecek miyim endişesi yaşıyorum,

dr. iyi parası tabii ki yüksek olacak diye düşünmeyin, çok pişmanım kimsenin canı yansın istemem benim gibi

yeter ki doktorunuz ilgili olsun, sizi rahatlatsın

kimsenin sorun yaşamaması dileklerimle...

cok gecmis olsun umarim bi an önce istedigin burna kavusursun,ben de amaliyat olmayi düsünüyorum hem de isim yapmis bir doktora ama simdi sen bunlari yazinca endislerim biraz daha artti...sen tr de mi amaliyat oldun bu fiyati ilkkez duyuyorum cünkü,yurt disindaki amaliyatlar pahali haberim var..hangi doktora amaliyat oldunuz acaba burdan yazamassaniz arkadas olarak eklesem özel mesajla yollar misiniz?

canım ya bende mart sonu can beye olucam ama o yapmak istemiyor sanki benm burnumu ameliyat anlamadım ona olan arkadaşlar genelde ilgli olduğu şeklinde yorumlar yaptı ama onunla telde görümek çn bile telefonunu açmıyor anlamadım gitti bu arada ablanın burnunun fotolarını koyacakmısın çok geçmiş olsun:)

fotoları ekledım canım ama 1.gun fotoları şişleri var malüm bu arada ablama senın ulasamadıgını soyledım msj atsın cok yogun dıyor.

Benimde Yakup Avşar ile randevum var. Çok heycanlıyım. Çok araştırdım biraz pahalıymış ancak hakkında çok iyi şeyler duydum olanlarda çok memnun. Beni etkileyen ise tamponsuz ve kırılmadan burnu yapması. Cumartesi tasarım burnumu ve fiyatı alınca sizinle paylaşırım.

görüsmeniz nasil gecti,amaliyat oldunuz mu merak ettim dogrusu?

ablamın fotolarını ekledım kızlar .xxxx
bu arada konu baslıgı için
can kopal a oldu 3000 tl ye ama birinin vasıtasıyla mı gıttı bilmiyorum tam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yakup Bey 8.500 istiyor. Resmne bir servet. Bu para çin bir yıl çalışmam lazım nerdeyse. YAkup Bey'in tekniğini kullan başka doktor bilen varmı. Böyle mikro makaslarla kırmadan falan yapan. Emre ılhan ilede görüşmem var ama 2 hafta sonra. Çok zorlu bir süreç. Karar veremiyorum

karar verip amaliyat oldunuz mu acaba?eger olduysaniz hangi doktoru tercih ettiniz ve memnun musunuz? paylasirmisiniz acaba?

X