Burun estetik fiyatları !

Arkadaşlar..
Bende nisan sonu ameliyat olucam boğaziçi tıp merkezi 2500tl fiyat verdi olan arkadaşlar var burda istediğiniz sonucu elde etiniz mi acaba ?Bir de Dr. Erdinç AK var aklımda Özel üsküdar hospital hastanesi burda ameliyat olan arkadaşlar varsa yorum ve önerilerinizi bekliyorum .Şimdiden teşekkürler.:44:

kardeşim 2 sene önce erdinç bey e ameliyat oldu.bir arkadaşının tavsiyesiyle muayeneye gittik.çok iyi ve ilgili bir doktor.zaten muayeneye gittiğinizde güven veriyor size..ameliyattan sonra hem nefes alma problemi kalmadı hem de burun şekli çok güzel oldu..çok doğal oldu burnu. ameliyat sonrasında da çok rahattı , morluk çok az oldu ve çok çabuk iyileşti.burnu o kadar doğal oldu ki ilk defa onunla tanışanlar kesinlikle anlamıyor hatta ne kadar güzel burnun var diyorlar..

arkadaşlar orhan sanisoğlu ile ilgili bilgisi olan varmı, burun estetiğinde hangi yontemi kullanıyor?

aslında birazda şans işi bunlar yaa ücretle alakası yok bence.devlet hastanesini düşnüyorum ücreti belirlenince paylaşırım:)

arkadaslar ızmıtte arkadasım sıgorta hastanesıne olmustu ıkı sene once ıyı cesaret demıstım ama proftu sanırım yapan neyse çok guzel ve dogal oldukı sömestır arası yaptırmıstı ıkı haftatd ıyılestı sınıfta çok kişi anlamdı estetıgı o kadar dogaldı sanıırm 1200 fark almıstı hastane

merhaba bende izmitte yasiyorum ve burnumda kemik egriligi var.arkadasinizin hangi hastane de oldugunu ve prof.un ismini ögrenme sansimiz var midir acaba?

doktorla tabiki alakası vardır ama bu işin şans işi olduğunu düşünüyorum bende.bide doktorlar ne kadar tanınmışsa fiyatlarıda o kadar artıyo...

bide bana geçen yaz boğaziçi tıp merkezinden 2000 tl fiyat vermişlerdi.şimdi okudumda 2,500 tl olmuş demek 1 senede zam gelmiş :))

ben trabzonda sordum estetik burun ameliyatı fiyatlarını ikibinliradan başlıyor burna göre miktar değişiyor birde doktora göre

herkese merhaba.
Yeni üye oldum ve şu an deli gibi doktor araştırması yapıyorum.Yarın sabah Atilla Oymak'la randevum var. Kendisi için Türkiye'deki ilk estetik ameliyatı yapan dr. diye bahs ediyorlar. Bunun yanında Yakup Avşar'ın da ismini çok duydum.. Sizin Yakup Avşar ile randevunuz nasıl geçti.. Ücret konusunda da ufak bi bilgi verebilir misiniz :)
Teşekkürler..

Merhaba,
Atilla oymağ muayene oldunmu, ne kadar fiyat verdi acaba??

10 000 tl den bahseden doktorlar var ya tövbe tövbe sanki baştan yaratacak..Talep olunca çoştular .

Süreyya Şeneldir 10000, Serdar Eren 12000, Onur Erol 12000 civarı üçü de çok iyi doktor ama sizce hangisi?

Süreyya Şeneldir 10000, Serdar Eren 12000, Onur Erol 12000 civarı üçü de çok iyi doktor ama sizce hangisi?

Bir şey merak ediyorum . Burada bir çok ücret verilmiş. Bu ücretler sadece doktorun ücreti midir? Yoksa doktor+anestezi+ameliyathane+hastane masrafları dahil midir?

Son düzenleme:
Bu ücretler sadece doktorun ücreti mi? Yoksa doktor+anestezi+ameliyathane+hastane masrafları dahil mi?

evet canım hastahane vb. bütün masraflar dahil. En azından Emre İlhan'ın fiyatlarında öyle.
sanıyorum ki diğerleri de öyledir yoksa 12000 gibi fiyatlardan nasıl bahsedilir? :96:

evet canım hastahane vb. bütün masraflar dahil. En azından Emre İlhan'ın fiyatlarında öyle.
sanıyorum ki diğerleri de öyledir yoksa 12000 gibi fiyatlardan nasıl bahsedilir? :96:

canım heralde , hastane de amerikan hastanesi :)

X