Burun estetik fiyatları !

doktorum tuğrul maral etilerde bi hastanede oldum burun estetik ameliyatımı sene 2009 fiyat 3000tl pişman değilim yine olsa yine yaptırırım:KK1::KK52:

Bence yanlış düşünüyorsunuz. Vücudunuzu, sağlığınızı emanet ediyorsunuz doktora. Üstelik de mecbur olmadan. Ben doktorumla ilk görüştüğümde estetik olmak zorundayım di mi dediğimde kaza vs gibi birşey geçirmediği, bir anomali olmadığı sürece kimse estetik olmak zorunda değildir demişti. Doktor seçimi çok önemli. Tabii ki ucuz yapan doktor kötü, pahalı yapan doktor iyidir diye birşey yok. Ama her doktorun bir fiyat politikası vardır. O yüzden aslında 2000 TL ye yapana da 15000TL ye yapana da saygı duymak lazım. Hepsinin hastası olduğuna göre fiyatın ucuz veya pahalı olması göreceli bir kavram demek ki..:KK28::KK28::KK68:

tabiki saygı duymak lazım sonucta hıc bır doktor hastasının kötulugunu ıstemez ama ınsanlar en azından fıkır edınmıs oluyorlar bırıkımlerını ona göre yaparlar.

burunda acaba kemikte bir problem varsa sağlık açısından devlet bir kısmını ödüyor diye duymuştum bu konuda bilgisi olan varmı

burunda acaba kemikte bir problem varsa sağlık açısından devlet bir kısmını ödüyor diye duymuştum bu konuda bilgisi olan varmı

evet eger nefes almana engel bi durumsa oyle yapıyolar 1 hafta once oldum o kısmını dusurduler fiyattan

Arkadaşlar..
Bende nisan sonu ameliyat olucam boğaziçi tıp merkezi 2500tl fiyat verdi olan arkadaşlar var burda istediğiniz sonucu elde etiniz mi acaba ?Bir de Dr. Erdinç AK var aklımda Özel üsküdar hospital hastanesi burda ameliyat olan arkadaşlar varsa yorum ve önerilerinizi bekliyorum .Şimdiden teşekkürler.:44:

Boğaziçi Tıp Merkezi'nde, Mayıs Sonunda, Op.Dr.M.Veli Aslan'a 2.400 TL'ye amelyat olucam... :KK3: :18: :KK9:

bende 18 gun oldu bogazıcı tıp,bende tavsıye ıle ıoldum şimdılık çok memnunum,en azından çevrem acayıp begendı ve o nasıl doktor ya tam yuzune uydurmuş dedıler :KK64:

bende 18 gun oldu bogazıcı tıp,bende tavsıye ıle ıoldum şimdılık çok memnunum,en azından çevrem acayıp begendı ve o nasıl doktor ya tam yuzune uydurmuş dedıler :KK64:

merhaba,
Öncelikle geçmiş olsun,güzel bir sonuc almanız süper...
hangi doktora,kaç liraya ameliyat oldunuz?
tşk.

X