Burun estetik fiyatları !

boğaziçi tıp merkezi-necdet uçar-3.000'e ameliyat oldum

Geçmiş olsun :)) Bende bundan 3 yıl önce gitmiştim Boğaziçine cilt maskesi vs yaptırmaya Kuzenimlee neyse çıkarken orada bir broşür gördüm burun estetiği adı alttında kuzenimle cıktık doktora görüşmeye tabi kuzenim çok karşı çıkıyor böyle şeylere adam bana aynen şunu söyledi hanım efendi estetiğe ihtiyacısınız yok burnunuyuz gayet güzel.. Sizin deil ama kuzeninizin çok ihtiyaacı var :)))))))) Orda koptum :)) Hiç unutmuyorum ya o kadar ısrar etmeme rağmen ameliyat etmediler beni:KK43: Aslında bir kaç aydır hep orayq gitmeyi düşünüyordum fakat Bir hafta önce burada ki yorumları okuduğumda bi tuhaf oldum kalbime bi ferahlık geldi iyiki de o zaman etmemişler dedim içimden. Umarım seninki sorunsuz ve başarılı geçmiştir canım bandajların açıldığında fotoğrafını profilinede yükleyebilmen mümkün mü çok merak ediyorum :KK17:

:)) seni çok iyi anlıyorum çünkü ben de yıllarca aynı sorunu yaşadım. kaç dr a muayene parası verdim sırf gözükmek için hatırlamıyorum bile. ama bitti o stres çok şükür.artık burun kolay bir ameliyat , hele ki elleri alışık dr lar için . çünkü o kadar çok yapıyorlar ki ne yapacaklarını bi çoğu çok iyi biliyor. yeter ki beklentini iyi anlat.seni iyi anlasın dr. bazı dr lar seni konuşturmaz, ikna etmeye çalışır durur. coşkun bey de o yok. bu çok güven verici bir şeydi benim için.güzel dileklerin için teşekkürler. ben de sana bol şans dilerim:)

Çok tşk ederim kendisini bu akşam biraz daha araştırayım sonra telefonda görüşmeye çalışayım:) Malesef tr de olmadığım için drlar ile iletişim kurabilmem, bilgi toplayabilmem çok zor.. Ulaşabilirsem oda sadece telefondan.. Tekrar tşk edrm sağlıcakla kal canım benim :KK5:

Çok tşk ederim kendisini bu akşam biraz daha araştırayım sonra telefonda görüşmeye çalışayım:) Malesef tr de olmadığım için drlar ile iletişim kurabilmem, bilgi toplayabilmem çok zor.. Ulaşabilirsem oda sadece telefondan.. Tekrar tşk edrm sağlıcakla kal canım benim :KK5:

rica ederim:) sen de sağlıcakla kal.

Geçmiş olsun :)) Bende bundan 3 yıl önce gitmiştim Boğaziçine cilt maskesi vs yaptırmaya Kuzenimlee neyse çıkarken orada bir broşür gördüm burun estetiği adı alttında kuzenimle cıktık doktora görüşmeye tabi kuzenim çok karşı çıkıyor böyle şeylere adam bana aynen şunu söyledi hanım efendi estetiğe ihtiyacısınız yok burnunuyuz gayet güzel.. Sizin deil ama kuzeninizin çok ihtiyaacı var :)))))))) Orda koptum :)) Hiç unutmuyorum ya o kadar ısrar etmeme rağmen ameliyat etmediler beni:KK43: Aslında bir kaç aydır hep orayq gitmeyi düşünüyordum fakat Bir hafta önce burada ki yorumları okuduğumda bi tuhaf oldum kalbime bi ferahlık geldi iyiki de o zaman etmemişler dedim içimden. Umarım seninki sorunsuz ve başarılı geçmiştir canım bandajların açıldığında fotoğrafını profilinede yükleyebilmen mümkün mü çok merak ediyorum :KK17:

teşekkür ederim bandajlarım çoktan açıldı 1 ay oldu ameliyat olalı
şimdilik hiçbir sorunum yok çok şükür herkes de aynı sonucu vermiyor derinin kalın yada ince oluşu etkiliyor
orada 5 tane estetik doktoru var ve işinin ehli kişiler siz 3 yıl önce kime muayene olmuştunuz?
önyargılı davranmamak lazım benim doktorum günde 3-4 ameliyata giriyor merdiven altı bir yer değil bir kaç olumsuz yorum okuyup
koca hastaneyi karalamamak lazım...

teşekkür ederim bandajlarım çoktan açıldı 1 ay oldu ameliyat olalı
şimdilik hiçbir sorunum yok çok şükür herkes de aynı sonucu vermiyor derinin kalın yada ince oluşu etkiliyor
orada 5 tane estetik doktoru var ve işinin ehli kişiler siz 3 yıl önce kime muayene olmuştunuz?
önyargılı davranmamak lazım benim doktorum günde 3-4 ameliyata giriyor merdiven altı bir yer değil bir kaç olumsuz yorum okuyup
koca hastaneyi karalamamak lazım...

3 yıl oldu ismini hatırlayamıyorum.. Bakın karalamak cümlesi yakışıksız durdu bu kurmuş olduğunuz cümlelere.. Herkes sorunsuz bir ameliyat yada beklentilerini karşılayabilecek bir doktor arayışı içerisinde en azından yapıcı olalım derken yıkıcı olma kaygısı taşıyor herkes.. Ben daha öncede bir çok yerde belirttim özelikle bu ameliyat için çok kapsamlı bir araştırmaya girdim. Sadece kk paylaşım platformundan değil Özellikle O hastanenin bizzat kendi sitesinden araştırmalar yaptım. Hasta yorumlarını şikayetlerini okumanızı tavsiye ederim tabi silinmemişse. Hoş siz memnun olduktan sonra halinizden sorun yok demektir. Tabi mutlaka memnun olan hastalarda vardır ama isterse 1000lerce ameliyata girmiş olsun açıkcası okuduğum yorumlardan sonra ben güvenmiyorum. Benim için hasta yorumları orada tedavi olmuş olan insanlarımızın yorumu doktorların anlattıklarından daha değerli ve öenmli Karalamak değil gerçekler üzgünüm.
Hoşcakalın.

Bu ortamlarda her ne kadar onları görmüyor tanımıyor olsamda beklediği gibi sonuç alamayan doktoru kim olursa olsun fark etmez extradan ameliyattan sonra ağır boyutlarda sağlık sorunu yaşayan kardeşlerimiz bu insanları tanımadığım halde onların dertleriyle kederleniyorum üzülüyorum güzel sorunsuz geçiren kardeşlerimi görünce mutlu oluyorum.. Ve hepsinden Allah razı olsun ki olumluda olsa olumsuzda olsa yaşadıklarını bizlerle paylaşıyorlar bilgilendirmek amaçlı veya dertlerine bir çare bulabilmek umuduyla.. Ben burada binlerce sayfa okuyorum sabahlara kadar Burun estetiğide bir çok ameliyatlar gibi hasas bir konu.. Doktorlar evet bir çok vaatte bulunuyorlar onlara göre onlaran mükemmeli yok.. Peki sonuç ? Beni aydınlatan mağdur veya memnun olan arkdaşlarımızın yorumları yaşadıkları. Evet istisnada olsa reklam amacı ile karalama da bulunanlarda var bunlar zaten kenini belli ediyor.

Ben tek bir doktora odaklı araştırma yapmıyorum Doktordan hastaneden ziyade şuan burada asıl değerlendirdiğim konu ameliyat olan arkadaşlarımızın tecrübeleri gözlemleri ilk aşama ve buna dayalı olarak doktor tavsiyeleri. Ve tavsiye edilen doktor üzerine araştırmalarım ve o doktorla iletişim kurmak.

Doktoru veya hastanesi fark etmez mağdur olan tüm arkadaşlarımıza geçmiş olsun.. Rabbim yardımcınız olsun
Duyarlı olan herkese de kendi adıma tşk ederim.

Evet oldukca pahalı fiyatlar ancak işin zorluğuna bakılarak normal fiyatlar ortaya çıkıyor. Bende düşünüyorum eğrilik var ve çok şişman.

3 yıl oldu ismini hatırlayamıyorum.. Bakın karalamak cümlesi yakışıksız durdu bu kurmuş olduğunuz cümlelere.. Herkes sorunsuz bir ameliyat yada beklentilerini karşılayabilecek bir doktor arayışı içerisinde en azından yapıcı olalım derken yıkıcı olma kaygısı taşıyor herkes.. Ben daha öncede bir çok yerde belirttim özelikle bu ameliyat için çok kapsamlı bir araştırmaya girdim. Sadece kk paylaşım platformundan değil Özellikle O hastanenin bizzat kendi sitesinden araştırmalar yaptım. Hasta yorumlarını şikayetlerini okumanızı tavsiye ederim tabi silinmemişse. Hoş siz memnun olduktan sonra halinizden sorun yok demektir. Tabi mutlaka memnun olan hastalarda vardır ama isterse 1000lerce ameliyata girmiş olsun açıkcası okuduğum yorumlardan sonra ben güvenmiyorum. Benim için hasta yorumları orada tedavi olmuş olan insanlarımızın yorumu doktorların anlattıklarından daha değerli ve öenmli Karalamak değil gerçekler üzgünüm.
Hoşcakalın.

o sizin düşünceniz bu da benim:KK34:
güvenmemiş olabilirsiniz,nette orda burda herkes birileri hakkında yorumlar yapabiliyor kaç tanesi abartılmamış yada doğru?
umarım istediğiniz gibi bir ameliyat olursunuz,ben halimden memnunum çok şükür:nazar:
iyi günler...

aslında çok iyi bir başlık olmuş ama doktor isimleri ve fiyatlar da yazılsa biz olmayı düşünen kararsız insanlara çok faydalı olur.
lütfen güncel fiyatları yazın ve aydınlatın bizi tecrübeliler :)

fiyat verirken doktor isimleri de yazarsanız çok iyi olur kızlar,allahın bildiğini kuldan saklamayalım :)

şaka bi yana fiyatlar bayağı yükselmiş özellikle bilindik isimlerde,mesela bazıları özel üniversite hastanelerinde oluyorlar daha ucuza geliyor ama estetik işi beceri isteyen bir ameliyat onun için kendini kanıtlamış doktorlara yöneliyoruz mecburen fiyatlar da artıyor tabi

X