Burun estetik fiyatları !

yani ço değişkenlik gösteriyor doktoruna göre fakat ortalama 8000 den başlıyor diye biliyorum ben
bayanlar benim bildiğim kadarıylada fiyat çok değişken ama 8000-9000 TL ler çok uçuk bence.ben 1,5 yıl önce devlette olmuştum.çok cüzi birşey ödemiştim.Şimdi aynı dr a yeğenim burnunu yaptıracak özelde,
Doktorum Salih Emre üregen,kendisi estetik cerrah,yeri fulyada,ameliyatı nişantaşı hastanesinde herşey içinde 4200 tl ye yapacak bize.

Kizlar ssk yla anlasmali ozel ya da devlet hastanesinde yaptiraniniz varmi yardimci olurmusunuz?birde ben simdi gorussem bana ne zamana ameliyat tarihi verirler ekimde okul acilmadan yaptirmak istiyorumda

bayanlar benim bildiğim kadarıylada fiyat çok değişken ama 8000-9000 TL ler çok uçuk bence.ben 1,5 yıl önce devlette olmuştum.çok cüzi birşey ödemiştim.Şimdi aynı dr a yeğenim burnunu yaptıracak özelde,
Doktorum Salih Emre üregen,kendisi estetik cerrah,yeri fulyada,ameliyatı nişantaşı hastanesinde herşey içinde 4200 tl ye yapacak bize.

Canım Acıbadem Fulya mı? Güncel Öztürk de orada değil mi? Onun için 6500 diyolar. Aynı yerdeler mi acaba?

merhaba önerinize ihtiyacım var. 1 ay önce çift çene ameliyatı oldum, burnumda eğrilik var bunun için ameliyat olmayı düşünüyorum ankara' da. çene ameliyatım özelde oldu ve maliyeti yüksekti. burun ameliyatım devlette olsun istiyorum ama riske de atmak istemiyorum çok sıra beklermiyim ve tavsiye edebileceğiniz bir hastane doktor var mı acaba?

Arkadaşlar ameliyat olmayı düşünüyorum araştırma yapıyorum 2-3bin civarında bildiğiniz iyi bir doktor var mı ? Bu arada benim burnumda eğrilikte var o nedenle kbb doktoru olmasını istiyorum zaten doğal bir burun istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

Canım 2.500 dediler beşiktaşta boğaziçi estetik merkezi
nakitte indirim var ücretsiz muayaneside var haftaiçi hergün gidip görünebilirsin bilgin olsun dedim

X