Büyümeyen bebekler,eşlerimiz

benımkınınde arada afacanlıgı tutar... kuser surat yapar bana onla ılgıleneyım dıye... bazen bebek gıbı konusur benle sevımlı olucak bende onu sevcem halıyle ya... kudurur ewde muzık acar cocuk gıbı dans eder kendı kendıne... ne bıleyım turlu turlu davranıslar var... cok tatlı benım bebegım coookkkk :asigim:

geçenlerde eşimle bir çanak çerez yedık, mutfaga kadr gittim, geldıgımde ne göreyım, heryer çerez kabugu, dökmüş yerlere. ama kendısı yok ortalıkta. sınırden makıne falan tuttum hala yok ortalıkta. odaları aradım yok. en sonunda çık bak ortaya daha çok sinirleniyorum dedim, gitmiş koltukla duvar arasında ki boşluga saklanmış görmeyım dıye de koltuk yastıklarını kafasına kapatmış. çocukk işte çocukk benım kocam. opuyorumnanaktan

ılk evlendıgımızde banyo yaparken duşakabının tepesınden 1 surahı soguk su döktu kafamdan aşagıya. ben çıglık atarken, gulme krızıne gırıp altına kaçırdı. sonra ben gülme krizine girdim halıyle.

bir kere de ben çok romantik şeyler söyluyordum, eşimin gözleri doldu, ben de susmak bılmıyorum, çok derin bir aşkla konuşuyorum,derken eşim daha fazla tutamadı suratımın ortasına hapşurdu.. megersem gözlerı hapşuramadıgı için dolmuş. benı bozmak ta istememiş, geçer dıye beklemış. öfff çok komikti kaydirigubbakcemile3

eee etme bulma dünyası gülcüm,son gülen ii güler hesaabııkaydirigubbakcemile3

annem 1 ay hastanede kaldı 4 yasındada bi kardesim var tabi oda bende kaldı inanırmısınız 1 ay boyunca hergece sinirden aglıyarak yattım kardesim cocuk ama kocam ondan cocuk ne durdan anlıo ne sustan ikiside inat yok topa söle vur demiş ama kardesim vuramamıs ondan dolayı kızmıs kavga etmişler..askım o cocuk senin istedigin gibi nasıl oynasın seninle dur yok sus yok..playstation oynuyolar sendeydi sıra bendeydi sen mızıkcılık yaptın , burası benim evim hayır benim ablamın evii ayy cıldırcaktım :kızgın:

sonra düşündümde cocuk fln yapmak için daha coookk var evdekini büyütücez öncefisfisfis

Son düzenleme:
evdeki hiiç büyümücek onçin fazla bekleme cnmcımkaydirigubbakcemile3

oyy benim minnoşumda tam bi çocuk uyandırmaya giderim aşkımmmmm dur azcık daha bi git gel der giderim gene gelirim lütfeeeenn der ama çocuk gibi bidaha giderim azcık dahaaa noluyyyy der sanki okula yeni başlayan çocuk gibi sonra ben kızarım buna suratımı asarım böyle bana kaşlarını emrah gibi yapar melül melül bakar bende tutamam kendini gülerim ben gülemeye başlayınca hemen şımarır çocuk gibi. ben yatarkene gelir üstüme yatar kedi gibi ssürtünür aman bide hasta olmaya görsünn ölüyommmmmm hastayımmmmm aşkımmmmm su getiiiiirrrr oyyyyy işte böyle oyüzden çocuk düşünmüyoz daha :):):)

ılk evlendıgımızde banyo yaparken duşakabının tepesınden 1 surahı soguk su döktu kafamdan aşagıya. ben çıglık atarken, gulme krızıne gırıp altına kaçırdı. sonra ben gülme krizine girdim halıyle.

:roflol::roflol::roflol:ay çok güldürdün beni

benim kocem bi bebek sırnaşık şey
eve gelirken yaptığı alışverişler..kola-cipsi-çikolata-fıstık ve dokuzkat :nazar:
aldıklarını benimle paylaşmayı sevmez bi dilim istesem bebek gibi suratı asılır :mymeka:

uykudan zor kalkar gören çocuk uyandırıyorum sanar :mymeka: :asigim:

tabak çanak ne varsa kırar saklar :mymeka: benneyaptımki sonra ben yapmadım der laelaelaelaelae
evde 3. kişi yok kim yaptı bende yapmadıysam diyom hala yalan söylüyo :mymeka: mirmirmirmir

laptopunu işyerine götürmek istediği zaman bana yalvarır :hulya:anne noluyyy der gidi :bbo:

bebek doğurmalı mıyım :kedi:

geçende alyayı öpüyorum ağzında emziği.o da sabah sabah şımarıyor gülücükler atıyor filan..Şeniz
eşimde uyuyordu.
gidip çayı koydum geri geldim yatağa,alya gibi aynen ellerini yukarı bacaklrını da havaya almış eşim,ağzında da alyanın öteki emziği aynı onun hareketlerini yapıyor çıngırağıyla.alya yavrumda ona bakıyor garip garip bi yandan da memeyi alma gayretinde..
ben tabi koptum o halini görünce..
koptum koptum koptum..delikafadulden
belki alya gibi olunca benide onun gibi öpersin dedi bana:gitme:burda da dağıldım tabiakannehir

bide şunu diyim ,
benim 1.90 boyunda,105 kg ağırlığındaki koccuman bebekim,
evde yanlız kalamaz,acaip fobi yapmış kendine,15 senedir daa bi kere onu evdeyken bırakıp bi yere yatıya gitmemişimdir,mecburi olmadıkça,
yine bi kış gecesi oğluşum hastalandı ve dr.hastaneye yatırdı,benim yanında kalmam gerekii,
eve geldim eşyaları aldım ay eşimde bi garip haller,ben önce telaşemden anlamadım tabii,
yukarda oturan halamızda cama çıktı betül (kızım) burda kalsın sabah okula hazırlanacak falan diye ısrar ediyo,
eşim diyo olmaz, aşşada kalsın ben yanına gelicem seni bırakıp diyo,tabi tırstıını çocuuna ,kardeşine belli etmicek yaa,
halamız kendince ısrar devam ,
böle devam ederkene eşim en son duramadı,roşum yaa dedi ,hiç beni düşünmüyosun,ben nolcam,evde yanlız nasıl kalcamakannehir
dedim heee tmm o zaman kızım sen babanı evde beklersin,yalnız kalmasın ,baban saa emanet,koptuk tebi oda bozuldu ama çare yok ,tırsık bebek:roflol:
Koca bebek değil,danaaaaaa :roflol:
Ay geberdim gülmekten dağlar kızım opuyorumnanaktan
Tırsak pandaaaa :ecrin_bebek:

geçende alyayı öpüyorum ağzında emziği.o da sabah sabah şımarıyor gülücükler atıyor filan..Şeniz
eşimde uyuyordu.
gidip çayı koydum geri geldim yatağa,alya gibi aynen ellerini yukarı bacaklrını da havaya almış eşim,ağzında da alyanın öteki emziği aynı onun hareketlerini yapıyor çıngırağıyla.alya yavrumda ona bakıyor garip garip bi yandan da memeyi alma gayretinde..
ben tabi koptum o halini görünce..
koptum koptum koptum..delikafadulden
belki alya gibi olunca benide onun gibi öpersin dedi bana:gitme:burda da dağıldım tabiakannehir
Ay sanki eşimi anlatıyorsun he he
Valla bunlar bir hoş.
İkinci planda mı kaldılar diye bu çabalar:roflol:
Benim eşim de bana hep Beraya ninni söylüyorsun,bir kere beni öyle uyuttun mu der :1shok:

benımkınınde arada afacanlıgı tutar... kuser surat yapar bana onla ılgıleneyım dıye... bazen bebek gıbı konusur benle sevımlı olucak bende onu sevcem halıyle ya... kudurur ewde muzık acar cocuk gıbı dans eder kendı kendıne... ne bıleyım turlu turlu davranıslar var... cok tatlı benım bebegım coookkkk :asigim:
Sevdiğimiz için bize tatlı geliyorlar aslında.
Düşünsenize,dışardan bakan birine nasıl görünürler:roflol:

geçenlerde eşimle bir çanak çerez yedık, mutfaga kadr gittim, geldıgımde ne göreyım, heryer çerez kabugu, dökmüş yerlere. ama kendısı yok ortalıkta. sınırden makıne falan tuttum hala yok ortalıkta. odaları aradım yok. en sonunda çık bak ortaya daha çok sinirleniyorum dedim, gitmiş koltukla duvar arasında ki boşluga saklanmış görmeyım dıye de koltuk yastıklarını kafasına kapatmış. çocukk işte çocukk benım kocam. opuyorumnanaktan
:roflol:

Bittiğim an işte bu andır,ayhh ben de işedim şimdinaniknanik

bir kere de ben çok romantik şeyler söyluyordum, eşimin gözleri doldu, ben de susmak bılmıyorum, çok derin bir aşkla konuşuyorum,derken eşim daha fazla tutamadı suratımın ortasına hapşurdu.. megersem gözlerı hapşuramadıgı için dolmuş. benı bozmak ta istememiş, geçer dıye beklemış. öfff çok komikti kaydirigubbakcemile3
Romantik koca,itinayla suratının ortasına hapşurmuş:nazar:

benimkide tam bir bebktir istediği olduğu zaman ben senin bebekinim ya der :))))) bebek gibi sevince hoşuna gider. ama bende yaparım bazen nabalım evde bebk yok biz bari bebek olalım dimi ama :))))))))
Bebikiniz olunca sen bebeklik yapamayacaksın ama eşin daha bir bebek olacak,tecrübeyle sabittir:nazar:

ya harikasınız bayanlar:teytey:
bu topic çok güzel olmuş dilarem eline sağlıka.s.
sizin bebekleri okudukça acaba benim bebekim ne zaman olcak ben de ne zaman anlatcam diye heveslendim doğrusu opuyorumnanaktan
çok heyecanlı burası hihoyyyt

geçende tüm gün somurttu..kaydirigubbakcemile
nedeni de sigarayı bıraktığı için kıyafetleri olmuyormuş dar geliyormuş herşeyi.
hava geçişinden dolayıda aynı şeyleri giymek zorunda kalıyormuş,en nefret ettiği şeymiş paşamızın..:sinifsinif:
ve ben..hiç bir şey demiyormuş ona.istersen gidip sana alışveriş yapalım diye.:bbo:akannehir

Bir tokat ona,bir de çocuğalaelaelaelaelae
Ne güzel işte,enerjisi var,tepiniyor.Bizimki de kıza yetişemiyor,kız topu önüne atıp zorla davet ediyor oyuna.
Eşim hep diyor,vah zavallı kızım,sen babanı gençken görecektin:nazar:

ay eltim sorma yaa,onlarla uğraşmaktan kafa kafaya verip iki laf edemiyiz,
akşam bizi eve bıraktılar arabaylan allahım daracık arabanın içinde oğluşumla birbirlerine girdiler,yaka paça çekip çıkardım çocuu,akannehir
her görüşmemizde bir kıyamet kaynım kadar olmasada benim koca bebekim de uyar bazen artık burnumuzdan gelir,çocuklarla oynucaz diye canlarını yakıyolar,akannehir
biz baarıp çarıyoz ,çocuklar bi köşede ağlıyo koca bebeklerimizde kahkaha atıp kendilerini eğlendiriiler falan bööle geçinip gidiizkaydirigubbakcemile3
ah diloşum o enerci bazen fazla geliyo..öyleki biz roşumla onları ayırmaktan oturupta muhabbet edemiyoruzkaydirigubbakcemile3.bizimki roşumun oğluğunu hemçok sever hemde kızdırmaya bayılır..her biraya gelişimizde birbirlerine girerler mutlaka.:nazar:.kaydirigubbakcemile3
bayramda bi ara baktım bizim oğluşumuz yok ortada.. bağrıyo amca amca diye meğersem çatapat falan almışlar beraber dışarıda patlatıyolarakannehir

ah diloşum o enerci bazen fazla geliyo..öyleki biz roşumla onları ayırmaktan oturupta muhabbet edemiyoruzkaydirigubbakcemile3.bizimki roşumun oğluğunu hemçok sever hemde kızdırmaya bayılır..her biraya gelişimizde birbirlerine girerler mutlaka.:nazar:.kaydirigubbakcemile3
bayramda bi ara baktım bizim oğluşumuz yok ortada.. bağrıyo amca amca diye meğersem çatapat falan almışlar beraber dışarıda patlatıyolarakannehir
hehehe,valla çatapatı ben bulsam ben de patlatırım,hele o yanık kokusu yok mu,missssyerimseniben

X